Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына Түсіндірмелердің VI томына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 6 ұсынымы
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 18 және 45-баптарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерге осы Ұсыным ресми жарияланған күнінен бастап:
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына Түсіндірмелерді (Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 12 наурыздағы № 4 ұсынымына қосымша) қосымшаға сәйкес өзгерістерді ескере отырып, қолдануға ұсыным жасайды.
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2015 жылғы 14 сәуірдегі
№ 6 ұсынымына
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына Түсіндірмелердің VI томына енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
69-топта:
ЕАЭО СЭҚ ТН 6908 90 110 0 кіші қосалқы позицияға түсіндірмелердегі "шпальтплаттен" типтегі қосарлы плитканың бейнесі бөлінгеннен кейін былайша өзгертілсін:
ЕАЭО СЭҚ ТН 6912 00 500 0 кіші қосалқы позицияға түсіндірмелерде үшінші абзацтағы "5 мас.% немесе одан кем" деген сөздер "5 мас.% немесе одан астам" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в том VI Пояснений к единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Рекомендация Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 апреля 2015 года № 6
Коллегия Евразийской экономической комиссии в соответствии со статьями 18 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года
рекомендует государствам – членам Евразийского экономического союза с даты официального опубликования настоящей Рекомендации:
Применять Пояснения к единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (приложение к Рекомендации Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 марта 2013 г. № 4) с учетом изменений согласно приложению.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Рекомендации Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 14 апреля 2015 г. № 6
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в том VI Пояснений к единой Товарной
номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского
экономического союза
В группе 69:
в пояснениях к подсубпозиции 6908 90 110 0 ТН ВЭД ЕАЭС изображение двойной плитки типа «шпальтплаттен» после разделения заменить следующим:
в пояснениях к подсубпозиции 6912 00 500 0 ТН ВЭД ЕАЭС в абзаце третьем слова «5 мас.% или менее» заменить словами «5 мас.% или более».