Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына Түсіндірмелердің VI томына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 5 мамырдағы № 13 ұсынымы.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 18 және 45-баптарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерге Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне зымыран-ғарыш өнеркәсібіне арналған жабдықтардың жекелеген түрлеріне қатысты өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 22 шешімі күшіне енген күннен бастап:
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына Түсіндірмелерді (Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 12 наурыздағы № 4 ұсынымына қосымша) мынадай:
"VI томның 84-тобындағы ЕАЭО СЭҚ ТН-ның "845710 100 1-8457 10 900 8" кодтары ЕАЭО СЭҚ ТН-ның "8457 10 100 1 - 8457 10 900 9" кодтарымен және ЕАЭО СЭҚ ТН-ның "8460 21 110 0 – 8460 29 900 0" кодтары ЕАЭО СЭҚ ТН-ның "8460 21 110 0 – 8460 29 900 9" кодтарымен ауыстырылсын" өзгерістерді ескере отырып, қолдануға ұсыным жасайды.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко

О внесении изменений в том VI Пояснений к единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Рекомендация Коллегии Евразийской экономической комиссии от 5 мая 2015 года № 13
Примечание РЦПИ!
Решение вступило в силу 11.07.2015 - сайт Евразийского экономического союза.
Коллегия Евразийской экономической комиссии в соответствии
со статьями 18 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе
от 29 мая 2014 года
рекомендует государствам – членам Евразийского экономического союза с даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 28 апреля 2015 г. № 22 «О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов оборудования для ракетно-космической промышленности»:
Применять Пояснения к единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (приложение к Рекомендации Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 марта 2013 г. № 4) с учетом следующих изменений:
в группе 84 тома VI коды «8457 10 100 1 – 8457 10 900 8»
ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «8457 10 100 1 – 8457 10 900 9»
ТН ВЭД ЕАЭС и коды «8460 21 110 0 – 8460 29 900 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «8460 21 110 0 – 8460 29 900 9» ТН ВЭД ЕАЭС.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко