Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына Түсініктемелердің VI томына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 8 шілдедегі № 15 ұсынымы
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 18 және 45-баптарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерге 2015 жылғы 1 қыркүйектен бастап:
Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына Түсініктемелерді (Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 12 наурыздағы № 4 ұсынымына қосымша) өзгерістерді ескере отырып қолдануға ұсыным жасайды.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2015 жылғы 8 шілдедегі
№15 ұсынымына
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына Түсініктемелердің VI томына енгізілетін өзгерістер
1. 40 топта:
а) ЕЭО СЭҚ ТН "4011 20 100 1 және 4011 20 100 9" деген сөздер ЕЭО СЭҚ ТН "4011 20 100 0" кодымен өзгертілсін;
ә) ЕЭО СЭҚ ТН "4011 20 900 1 және 4011 20 900 9" кіші қосалқы позициясына түсініктеме мынадай редакцияда жазылсын:
"4011 20 900 0 121-ден астам жүктеме индексі бар
4011 20 100 0 кіші қосалқы позицияға түсініктемені қараңыз.".
2. 69-топтағы ЕЭО СЭҚ ТН "6907 90 200 1 және 6907 90 200 9" деген сөздер ЕЭО СЭҚ ТН "6907 90 200 0" кодымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в том VI Пояснений к единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Рекомендация Коллегии Евразийской экономической комиссии от 8 июля 2015 года № 15
Коллегия Евразийской экономической комиссии в соответствии со статьями 18 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года
рекомендует государствам – членам Евразийского экономического союза с 1 сентября 2015 г.:
Применять Пояснения к единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (приложение к Рекомендации Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 марта 2013 г. № 4) с учетом изменений согласно приложению.
Председатель
Коллегии Евразийской
экономической комиссии                     В. Христенко
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Рекомендации Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 8 июля 2015 г. № 15
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в том VI Пояснений к единой
Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности
Евразийского экономического союза
1. В группе 40:
а) слова «4011 20 100 1 и 4011 20 100 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «4011 20 100 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
б) пояснения к подсубпозициям «4011 20 900 1 и 4011 20 900 9» ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
«4011 20 900 0
С индексом нагрузки более 121
См. пояснения к подсубпозиции 4011 20 100 0.».
2. В группе 69 слова «6907 90 200 1 и 6907 90 200 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «6907 90 200 0» ТН ВЭД ЕАЭС.