Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына Түсініктемелердің VI томына өзгерістер енгізу туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2018 жылғы 1 қыркүйектегі № 21 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 18 және 45-баптарына сәйкес
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерге осы Ұсыным ресми жарияланған күннен бастап:
Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына Түсініктемелерді (Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 12 наурыздағы № 4 ұсынымына қосымша) өзгерістерді ескере отырып қолдануға ұсыным жасайды.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В.Христенко
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2015 жылғы 1 қыркүйектегі
№ 21 ұсынымына
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына Түсініктемелердің VI томына енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. 27-топта:
а) 5б қосымша ескертпеге түсініктемеде ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 0 – 2710 19 480 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 – 2710 19 480 0" кодымен ауыстырылсын;
ә) ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 0 – 2710 19 980 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 – 2710 19 980 0" кодымен ауыстырылсын;
б) "2710 12 110 0 – 2710 19 980 0 кіші қосалқы позицияның және 2712 және 2713 тауарлы позициялардың кейбір мұнай өнімдері үшін ерекшелік өлшемдері (2710 12 110 0 – 2710 19 980 0 кіші қосалқы позиция өнімдерінен ерекше)" деген сөздер "2710 12 110 – 2710 19 980 0 кіші қосалқы позицияның және 2712 және 2713 тауарлы позициялардың кейбір мұнай өнімдері үшін ерекшелік өлшемдері (2710 12 110 – 2710 19 980 0 кіші қосалқы позиция өнімдерінен ерекше)" деген сөздермен ауыстырылсын;
в) ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 0 – 2710 12 900 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 – 2710 19 900 8" кодымен ауыстырылсын;
г) ЕАЭО СЭҚ ТН 2712 10 100 0 – 2710 19 980 0 кіші қосалқы позициясына түсініктемеде ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 – 2710 19 980 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 – 2710 19 980 0" кодымен ауыстырылсын;
д) ЕАЭО СЭҚ ТН 2712 90 310 0 – 2712 90 990 0 кіші қосалқы позициясына түсініктемеде ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 – 2710 19 980 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 – 2710 19 980 0" кодымен ауыстырылсын;
е) ЕАЭО СЭҚ ТН 2713 20 000 0 қосалқы позициясына түсініктемеде ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 0 – 2710 19 980 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 – 2710 19 980 0" кодымен ауыстырылсын;
ж) ЕАЭО СЭҚ ТН 2715 00 000 0 тауарлы позициясына түсініктемеде ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 – 2710 19 980 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 – 2710 19 980 0" кодымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в том VI Пояснений к единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Рекомендация Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 сентября 2015 года № 21
Коллегия Евразийской экономической комиссии в соответствии со статьями 18 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года
рекомендует государствам - членам Евразийского экономического союза с даты официального опубликования настоящей Рекомендации:
Применять Пояснения к единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (приложение к Рекомендации Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 марта 2013 г. № 4) с учетом изменений согласно приложению.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Рекомендации Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 1 сентября 2015 г. № 21
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в том VI Пояснений к единой Товарной номенклатуре
внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического
союза
1. В группе 27:
а) в пояснениях к дополнительному примечанию 56 коды «2710 12 110 0 - 2710 19 480 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «2710 12 110-2710 19 480 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
б) коды «2710 12 110 0 - 2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «2710 12 110 - 2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
в) слова «Отличительные критерии для некоторых нефтепродуктов подсубпозиций 2710 12 110 0 - 2710 19 980 0 и товарных позиций 2712 и 2713 (отличных от продуктов подсубпозиций 2710 12110 0 - 2710 19 980 0)» заменить словами «Отличительные критерии для некоторых нефтепродуктов подсубпозиций 2710 12 110 — 2710 19 980 0 и товарных позиций 2712 и 2713 (отличных от продуктов подсубпозиций 2710 12 110 - 2710 19 980 0)»;
г) коды «2710 12 110 0 - 2710 12 900 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «2710 12 110 - 2710 12 900 8» ТН ВЭД ЕАЭС;
д) в пояснениях к подсубпозициям 2712 10 100 0 и 2712 10 900 0 ТН ВЭД ЕАЭС коды «2710 12 110 0 - 2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «2710 12 110-2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
е) в пояснениях к подсубпозициям 2712 90 310 0 - 2712 90 990 0 ТН ВЭД ЕАЭС коды «2710 12 110 0 - 2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «2710 12 110 - 2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
ж) в пояснениях к субпозиции 2713 20 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС коды «2710 12 110 0 - 2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «2710 12 110-2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
з) в пояснениях к товарной позиции 2715 00 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС коды «2710 12 110 0-2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «2710 12 110-2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС.

2. 34-топта ЕАЭО СЭҚ ТН 3403 19 900 0 кіші қосалқы позициясына түсініктемеде ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 0 – 2710 19 980 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 9 – 2710 19 980 0" кодымен ауыстырылсын;
3. 39-топта:
а) ЕАЭО СЭҚ ТН 3901 10 100 0 және 3901 10 900 0 кіші қосалқы позициясына түсініктемеде ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 0 – 2710 19 980 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 9 – 2710 19 980 0" кодымен ауыстырылсын;
ә) ЕАЭО СЭҚ ТН 3902 10 000 0 қосалқы позициясына түсініктемеде ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 0 – 2710 19 980 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 9 – 2710 19 980 0" кодымен ауыстырылсын;
б) ЕАЭО СЭҚ ТН 3902 20 000 0 қосалқы позициясына түсініктемеде ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 0 – 2710 19 980 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2710 12 110 9 – 2710 19 980 0" кодымен ауыстырылсын.

2. В группе 34 в пояснениях к подсубпозиции 3403 19 900 0 ТН ВЭД ЕАЭС коды «2710 12 110 0 - 2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «2710 12 1109 -2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС.
3. В группе 39:
а) в пояснениях к подсубпозициям 3901 10 100 0 и 3901 10 900 0 ТН ВЭД ЕАЭС коды «2710 12 110 0 - 2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «2710 12 1109-2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
б) в пояснениях к субпозиции 3902 10 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС коды «2710 12 110 0 - 2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «2710 12 110 9-2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
в) в пояснениях к субпозиции 3902 20 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС коды «2710 12 110 0 - 2710 19 980 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами