Еуразиялық экономикалық комиссияның Алқа мүшесінің өкілеттіктерін мерзімінен бұрын тоқтату туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 10 шешімі.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 12-бабына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентінің 54 және 55-тармақтарына сәйкес, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының Қырғыз Республикасынан мүшесі Данил Турсунбекұлы Ибраевтың өкілеттігі мерзімінен бұрын тоқтатылсын.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О досрочном прекращении полномочий члена Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Высшего Евразийского экономического Совета от 31 мая 2016 года № 10
В соответствии со статьей 12 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктами 54 и 55 Регламента работы Евразийской экономической комиссии, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Высший Евразийский экономической совет решил:
Прекратить досрочно полномочия члена Коллегии Евразийской экономической комиссии от Кыргызской Республики Ибраева Данила Турсунбековича.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От
Республики Армения
От
Республики Беларусь
От
Республики Казахстан
От
Кыргызской Республики
От
Российской Республики