а) ЕАЭО СЭҚ ТН коды 4810 13 800 9, 4810 19 900 0, 4810 22 900 0, 4810 29 300 0 позициялар үшінші бағанда "***" сілтеме белгісімен толықтырылсын;
б) мынадай мазмұндағы үшінші сілтемемен толықтырылсын:
"*** Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 2 ақпандағы № 13 шешімі күшіне енген күннен бастап 2017 жылғы 31 тамызды қоса алғандағы аралықта Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу бажының ставкасы қолданылады.".

а) позиции с кодами 4810 13 800 9, 4810 19 900 0, 4810 22 900 0, 4810 29 300 0 ТН ВЭД ЕАЭС в графе третьей дополнить знаком сноски "***";
б) дополнить сноской третьей следующего содержания:
"*** С даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 февраля 2016 г. № 13 по 31 августа 2017 г. включительно применяется ставка ввозной таможенной пошлины Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза.".