Кедендік декларация беру Кеден одағының "Ауыл шаруашылығы және орман шаруашылығы тракторлары мен олардың тіркемелерінің қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (КО ТР 031/2012) талаптарына сәйкестікті бағалау туралы құжатты ұсынумен сүйемелденетін өнімнің тізбесін бекіту туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 30 шешімі.
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 294 шешімімен бекітілген Кеден одағы шеңберінде міндетті талаптар белгіленетін өнімді (тауарларды) Кеден одағының кедендік аумағына әкелу тәртібі туралы ереженің 2-тармағының "в" тармақшасын іске асыру мақсатында Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі техникалық реттеу туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 9 қосымша) 8-тармағына, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 8-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қоса беріліп отырған кедендік декларация беру Кеден одағының "Ауыл шаруашылығы және орман шаруашылығы тракторлары мен олардың тіркемелерінің қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (КО ТР 031/2012) талаптарына сәйкестікті бағалау туралы құжатты ұсынумен сүйемелденетін өнімнің тізбесі бекітілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2016 жылғы 12 сәуірдегі
№ 30 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
Кедендік декларация беру Кеден одағының "Ауыл шаруашылығы және орман шаруашылығы тракторлары мен олардың тіркемелерінің қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (КО ТР 031/2012) талаптарына сәйкестікті бағалау туралы құжатты ұсынумен сүйемелденетін өнімнің ТІЗБЕСІ
Өнімнің атауы
ЕАЭО СЭҚ ТН коды
Сәйкестікті бағалау туралы құжат
Ескертпе
1
2
3
4
1. Тракторлар мен тіркемелер:
1) ең жоғары есептік жылдамдығы сағатына кемінде 6 км ауыл шаруашылығы мен орман шаруашылығының дөңгелекті тракторлары
8701 90
(8701 91 100 0 басқа)
сәйкестік сертификаты
2) ең жоғары есептік жылдамдығы сағатына кемінде 6 км ауыл шаруашылығы мен орман шаруашылығының шынжыр табанды тракторлары
8701 30 000 9
сәйкестік сертификаты
3) ең жоғары есептік жылдамдығы сағатына кемінде 6 км, ауыл шаруашылығы немесе орман шаруашылығы мақсатындағы жүктерді тасымалдауға арналған трактор тіркемелері
8716 20 000 0
8716 31 000 0
8716 39 300 9
8716 39 510 0
8716 39 590 9
8716 39 800 5
8716 39 800 8
8716 40 000 0
сәйкестік сертификаты
2. Тракторлардың немесе тіркемелердің компоненттері:
1) жарық түсіретін және жарықпен сигнал беретін аспаптар:
артқы габариттік шамдар
8512 20 000
сәйкестік сертификаты
артқа жүруді көрсететін фонарьлар
тежеу сигналдары
бұрылыс көрсеткіштері
алысқа жарық түсіретін фаралар
жақынға жарық түсіретін фаралар
тұманға қарсы фаралар
тұманға қарсы артқы шамдар
тұрақ шамдары
артқы нөмірлік белгіге жарық түсіруге арналған тетік
2) жарықты шағылыстыратын тетіктер
8708 29 900
сәйкестік сертификаты
3) артқы көрініс айнасы
7009 10 000
сәйкестік сертификаты
4) дыбыспен сигнал беру құрылғысы
8512 30 100
сәйкестік сертификаты
5) шынылар
3926 90 970 9
7007 11 100
7007 21 200
сәйкестік сертификаты
6) қауіпсіздік белдіктері
8708 21 900
сәйкестік сертификаты
7) жылдамдықты шектеу құрылғылары
8409 91 000 8
8409 99 000 9
8479 89 970 8
8511 80 000 8
8537 10
сәйкестік сертификаты
8) спидометрлер
9029 20 310
сәйкестік сертификаты
9) механикалық сүйреу-тіркеу құрылғылары
8708 29 900
8716 90 900 0
сәйкестік сертификаты
10) шиналар
4011 70 000 0
4011 92 000 0
сәйкестік сертификаты

Об утверждении перечня продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия (сведений о документе об оценке соответствия) требованиям технического регламента Таможенного союза "О безопасности сельскохозяйственных и лесохозяйственных тракторов и прицепов к ним" (ТР ТС 031/2012)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 апреля 2016 года № 30.
Сноска. Наименование с изменением, внсенным решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28.12.2021 № 192 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Решение вступило в силу 14.05.2016 - сайт Евразийского экономического союза.
В целях реализации подпункта "в" пункта 2 Положения о порядке ввоза на таможенную территорию Таможенного союза продукции (товаров), в отношении которой устанавливаются обязательные требования в рамках Таможенного союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 декабря 2012 г. № 294, в соответствии с пунктом 8 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года), пунктом 8 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Утвердить прилагаемый перечень продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия (сведений о документе об оценке соответствия)требованиям технического регламента Таможенного союза "О безопасности сельскохозяйственных и лесохозяйственных тракторов и прицепов к ним" (ТР ТС 031/2012).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28.12.2021 № 192 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования).
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 12 апреля 2016 г. № 30
Примечание ИЗПИ!
В перечень предусмотрены изменения решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28.12.2021 № 192 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования).
П Е Р Е Ч Е Н Ь
продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия (сведения о документе об оценке соответствия) требованиям технического регламента Таможенного союза "О безопасности сельскохозяйственных и лесохозяйственных тракторов и прицепов к ним" (ТР ТС 031/2012)
Сноска. Наименование с изменением, внесенным решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28.12.2021 № 192 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования).
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными решениями Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21.03.2017 № 30; от 28.12.2021 № 192 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования).
Наименование продукции
Код ТН ВЭД ЕАЭС
Документ об оценке соответствия (сведения о документе об оценке соответствия)
Примечание
1
2
3
4
1. Тракторы и прицепы:
1) тракторы сельскохозяйственные и лесохозяйственные колесные, имеющие максимальную расчетную скорость не менее 6 км/ч
8701 91
(кроме 8701 91 100 0)
8701 92
8701 93
8701 94
8701 95
сертификат соответствия
2) тракторы сельскохозяйственные и лесохозяйственные гусеничные, имеющие максимальную расчетную скорость не менее 6 км/ч
8701 30 000 9
сертификат соответствия
3) прицепы тракторные, имеющие максимальную расчетную скорость не менее 6 км/ч, предназначенные для перевозки грузов сельскохозяйственного или лесохозяйственного назначения
8716 20 000 0
8716 31 000 0
8716 39 300 9
8716 39 500 1
8716 39 500 9
8716 39 800 5
8716 39 800 8
8716 40 000 0
сертификат соответствия
2. Компоненты тракторов или прицепов:
1) осветительные и светосигнальные приборы:
8512 20 000
сертификат соответствия
задние габаритные огни
фонари заднего хода
сигналы торможения
указатели поворота
фары дальнего света
фары ближнего света
противотуманные фары
задние противотуманные огни
стояночные огни
приспособления для освещения заднего номерного знака
2) светоотражающие приспособления
8708 29 900
сертификат соответствия
3) зеркала заднего вида
7009 10 000
сертификат соответствия
4) устройства звуковой сигнализации
8512 30 100
сертификат соответствия
5) стекла
3926 90 970 9
7007 11 100
7007 21 200
8708 22 000
сертификат соответствия
6) ремни безопасности
8708 21 900
сертификат соответствия
7) устройства ограничения скорости
8409 91 000 8
8409 99 000 9
8479 89 970 7
8511 80 000 8
8537 10
сертификат соответствия
8) спидометры
9029 20 310
сертификат соответствия
9) механические тягово-сцепные устройства
8708 29 900
8716 90 900 0
сертификат соответствия
10) шины
4011 70 000 0
сертификат соответствия