Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 35 шешімі.
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 43-тармағы 2-тармақшасына және 48-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1.Күші жойылды деп танылсын:
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 12 қарашадағы "Кеден заңнамасын жетілдіру жөніндегі жұмыс тобы туралы" № 256 шешімі;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2014 жылғы 11 ақпандағы "Кеден заңнамасын жетілдіру жөніндегі жұмыс тобының құрамына өзгерістер енгізу туралы" № 21 шешімі;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2014 жылғы 8 сәуірдегі "Кеден заңнамасын жетілдіру жөніндегі жұмыс тобының құрамына өзгерістер енгізу туралы" № 50 шешімі;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 27 сәуірдегі "Кеден заңнамасын жетілдіру жөніндегі жұмыс тобының құрамына өзгерістер енгізу туралы" № 39 өкімі;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 17 қарашадағы "Кеден заңнамасын жетілдіру жөніндегі жұмыс тобының құрамына өзгерістер енгізу туралы" № 130 өкімі.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т.Саркисян

О признании утратившими силу некоторых актов Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 апреля 2016 года № 35
В соответствии с подпунктом 2 пункта 43 и пунктом 48 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Признать утратившими силу:
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 ноября 2013 г. № 256 «О рабочей группе по совершенствованию таможенного законодательства»;
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 11 февраля 2014 г. № 21 «О внесении изменений в состав рабочей группы по совершенствованию таможенного законодательства»;
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 8 апреля 2014 г. № 50 «О внесении изменений в состав рабочей группы по совершенствованию таможенного законодательства»;
распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27 апреля 2015 г. № 39 «О внесении изменений в состав рабочей группы по совершенствованию таможенного законодательства»;
распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 ноября 2015 г. № 130 «О внесении изменений в состав рабочей группы по совершенствованию таможенного законодательства».
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         Т. Саркисян