Еуразиялық экономикалық комиссияның Еуразиялық экономикалық комиссия шешімдері жобаларының реттеуші әсерін бағалауды жүргізу жөніндегі жұмыс тобының құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 9 өкімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Шешім 08.02.2016 күшіне енді - Еуразиялық экономикалық комиссияның Сайты.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 25 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Еуразиялық экономикалық комиссия шешімдері жобаларының реттеуші әсеріне бағалау жүргізу жөніндегі жұмыс тобының құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) жұмыс тобының құрамына мына адамдар енгізілсін:
Еуразиялық экономикалық комиссиядан
Азылов
Жырғалбек Құмарұлы
-
Алқа мүшесі Хатшылығының басшысы (Министр)
Исламова
Галина Рашидовна
-
Макроэкономикалық саясат департаменті директорының орынбасары
Тоотаев
Нұрлан Құрбанәлиұлы
-
Алқа мүшесі Хатшылығының басшысы (Министр)
Хайдарова
Нұргүл Дулатқызы
-
Сауда саясаты департаменті директорының орынбасары
Еуразиялық экономикалық одаққа әрбір мүше мемлекеттің бизнес қоғамдастығы
үйлестірушілерінен
Қыдырбаев
Улук Асанкарыевич
-
Қырғыз Республикасы Бизнес-Қауымдастығы Ұлттық Альянсы хатшылығының басшысы
Чемерко
Геннадий Николаевич
-
БелАПП өнеркәсіп кәсіпорындарының республикалық қауымдастығы төрағасының орынбасары;
б) жұмыс тобы мүшесінің жаңа лауазымы көрсетілсін:
Үмітбаев
Берік Алтайұлы
-
Ресей Федерациясындағы Қазақстан Республикасының "Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасы өкілдігінің директоры
в) жұмыс тобының құрамынан В.Т. Винник, А.С. Липин, Н.И. Ячеистова шығарылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы В. Христенко

О внесении изменений в состав рабочей группы Евразийской экономической комиссии по проведению оценки регулирующего воздействия проектов решений Евразийской экономической комиссии
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26 января 2016 года № 9
Примечание РЦПИ!
Решение вступило в силу 08.02.2016 - сайт Евразийского экономического союза.
1. Внести в состав рабочей группы Евразийской экономической комиссии по проведению оценки регулирующего воздействия проектов решений Евразийской экономической комиссии, утвержденный Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 31 марта 2015 г. № 25, следующие изменения:
а) включить в состав рабочей группы следующих лиц:
От Евразийской экономической комиссии
Азылов
Жыргалбек Кумарович
-
руководитель Секретариата члена Коллегии (Министра)
Исламова
Галина Рашидовна
-
заместитель директора Департамента макроэкономической политики
Тоотаев
Нурлан Курбаналиевич
-
руководитель Секретариата члена Коллегии (Министра)
Хайдарова
Нургуль Дулатовна
-
заместитель директора Департамента торговой политики
От координаторов бизнес-сообщества каждого государства – члена Евразийского экономического союза
Кыдырбаев
Улук Асанкарыевич
-
руководитель секретариата Национального Альянса Бизнес-Ассоциаций Кыргызской Республики
Чемерко
Геннадий Николаевич
-
заместитель председателя Республиканской ассоциации предприятий промышленности БелАПП;
б) указать новую должность члена рабочей группы:
Умытбаев
Берик Алтаевич
директор Представительства Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен» в Российской Федерации;
в) исключить из состава рабочей группы Винника В.Т., Липина А.С., Ячеистову Н.И.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети «Интернет».
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко