Кеден одағы Комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссияның кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 15 қарашадағы № 145 шешімі.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 45-бабына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Кеден одағы Комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссияның шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары осы Шешім күшіне енгенге дейін тауарлардың экспортына немесе импортына берген лицензиялар осы лицензиялардың қолданылу мерзімі аяқталғанға дейін жарамды болады деп белгіленсін.
3. Осы Шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2016 жылғы 15 қарашадағы
№ 145 шешіміне
ҚОСЫМША
Кеден одағы Комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссияның шешімдеріне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 27 қарашадағы № 130 шешімімен бекітілген Дамушы және мейлінше аз дамыған елдерде шығарылған және әкелінетін, оларды әкелу кезінде тарифтік преференциялар берілетін тауарлардың тізбесінде (4-қосымша):
а) бірінші кесте бағанының атауындағы КО СЭҚ ТН деген сөздер ЕАЭО СЭҚ ТН деген сөздермен ауыстырылсын;
б) КО СЭҚ ТН-ның мынадай кодтары тиісінше ЕАЭО СЭҚ ТН кодтарымен ауыстырылсын:
"9401 51 000 0" – "9401 52 000 0, 9401 53 000 0";
"9403 81 000 0" – "9403 82 000 0, 9403 83 000 0";
"9617 00 000 0" – "9617 00 000".
2. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы № 257 шешімімен бекітілген Тауарларға арналған декларацияны толтыру тәртібі туралы нұсқаулықта:
а) көрсетілген Нұсқаулыққа 1-қосымшада:
5-позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "7321 81" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "7321 81 000 0" кодымен ауыстырылсын;
42-позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "9006 10 000 0" коды алып тасталсын;
б) көрсетілген Нұсқаулыққа 2-қосымшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН мынадай кодтары тиісінше ЕАЭО СЭҚ ТН кодтарымен ауыстырылсын:
І бөлімде:
"0303 90*" – "0303 91*";
"0306 29 890 0" – "0306 39 900 0, 0306 99 990 0";
"0805 20 300 0, 0805 20 500 0" – "0805 21 000 0";
IV бөлімде:
"0302 90 000 0" – "0302 91 000 0";

О внесении изменений в некоторые решения Комиссии Таможенного союза и Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской Экономической Комиссии от 15 ноября 2016 года № 145. Утратил силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 августа 2017 года № 110.
Утратил силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29.08.2017 № 110 (вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза).
Примечание РЦПИ!
Решение вступает в силу с 01.01.2017 г. - сайт Евразийского экономического союза
В соответствии со статьей 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в решения Комиссии Таможенного союза и Евразийской экономической комиссии изменения согласно приложению.
2. Установить, что лицензии на экспорт или импорт товаров, выданные уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза до вступления настоящего Решения в силу, являются действительными до окончания срока действия этих лицензий.
3. Настоящее Решение вступает в силу с 1 января 2017 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 15 ноября 2016 г. № 145
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в решения Комиссии Таможенного союза
и Евразийской экономической комиссии
1. В Перечне товаров, происходящих и ввозимых из развивающихся и наименее развитых стран, при ввозе которых предоставляются тарифные преференции (приложение 4), утвержденном Решением Комиссии Таможенного союза от 27 ноября 2009 г. № 130:
а) в наименовании графы первой таблицы слова ТН ВЭД ТС заменить словами ТН ВЭД ЕАЭС;
б) следующие коды ТН ВЭД ТС заменить соответственно кодами ТН ВЭД ЕАЭС:
"9401 51 000 0" – "9401 52 000 0, 9401 53 000 0";
"9403 81 000 0" – "9403 82 000 0, 9403 83 000 0";
"9617 00 000 0" – "9617 00 000".
2. В Инструкции о порядке заполнения декларации на товары, утвержденной Решением Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 257:
а) в приложении 1 к указанной Инструкции:
в позиции 5 код "7321 81" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "7321 81 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 42 код "9006 10 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС исключить;
б) в приложении № 2 к указанной Инструкции следующие коды ТН ВЭД ЕАЭС заменить соответственно кодами ТН ВЭД ЕАЭС:
в разделе I:
"0303 90*" – "0303 91*";
"0306 29 890 0" – "0306 39 900 0, 0306 99 990 0";
"0805 20 300 0, 0805 20 500 0" – "0805 21 000 0";
в разделе IV:
"0302 90 000 0" – "0302 91 000 0";

"3006 60 100" – "3006 60 000 1, 3006 60 000 2";
"9403 81 000 0*" – "9403 82 000 0*, 9403 83 000 0*";
в) көрсетілген Нұсқаулыққа № 4 қосымшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН мынадай кодтары тиісінше ЕАЭО СЭҚ ТН кодтарымен ауыстырылсын:
"0306 29 890 0" – "0306 39 000 0, 0306 99 990 0";
"4403 99 590 1" – "4403 95 000 2, 4403 96 000 0".
3. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 378 шешімімен бекітілген Кедендік декларациялау кезінде пайдаланылатын құжаттар мен мәліметтер түрлерінің сыныптамасында (8-қосымша) коды 05028 позициядағы "16" деген цифрлар "13" деген цифрлармен ауыстырылсын.
4. Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 18 қазандағы № 815 шешімімен бекітілген Уақытша әкету кедендік рәсіміне орналастыру кезінде Кеден одағы Кеден кодексінің 196-бабының 1-тармағы екінші бөлігінің ережелері қолданылатын тауарлардың тізбесінде:
а) екінші кесте бағанының атауындағы және сілтемедегі "КО СЭҚ ТН" деген сөздер "ЕАЭО СЭҚ ТН" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) "Электрондық модульдер, компьютерлік техника" деген позициядағы КО СЭҚ ТН-нің мынадай кодтары тиісінше ЕАЭО СЭҚ ТН кодтарымен ауыстырылсын:
"8469 00" – "8472 90 910 0; 8472 90 920 0; 8472 90 930 0";
"8528 41 000 0" – "8528 42 100 0";
"8528 51 000 0" – "8528 52 100 0";
"8528 61 000 0" – "8528 62 100 0";
в) "Электрондық жабдық" деген позициядағы КО СЭҚ ТН-нің "8542 33 000 0" деген коды ЕАЭО СЭҚ ТН-нің "8542 33" деген кодымен ауыстырылсын;
г) "Құралдар мен аспаптар" деген позициядағы КО СЭҚ ТН-нің "9006 10 000 0" деген коды алып тасталсын.
5. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 16 тамыздағы № 134 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың шеңберінде Кеден одағына мүше мемлекеттердің үшінші елдермен саудада әкелуіне немесе әкетуіне тыйым салулар немесе шектеулер қолданылатын тауарлардың бірыңғай тізбесінде:
а) 1.5-бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"1.5. ЕУРАЗИЯЛЫҚ ЭКОНОМИКАЛЫҚ ОДАҚТЫҢ КЕДЕНДІК АУМАҒЫНАН ШЫҒАРУҒА ТЫЙЫМ САЛЫНАТЫН АҒАШ МАТЕРИАЛДАРЫ, РЕГЕНЕРАЦИЯЛАНАТЫН ҚАҒАЗ, КАРТОН, МАКУЛАТУРА (*)
Тауардың атауы
ЕАЭО СЭҚ ТН коды
Бөрене, шөрке түріндегі, оның ішінде шөрке шыбық байламдары түріндегі сексеуілден алынған немесе осыларға ұқсас түрдегі сүрек
4401 11 000-ден
4401 12 000-ден
Сексеуілден алынған жоңқалар және сүрек қалдықтары
4401 31 000 0-ден
4401 39 000 0-ден
4401 40-тан
Өңделмеген, алынған немесе алынбаған немесе қабықты немесе қабықшалы немесе дөрекі жиектелген немесе жиектелмеген ағаш материалдары
4403 11 000 1 – 4403 26 000 0
4403 91 100 0 – 4403 99 000 9
Бөшкелік сүрек; жарылған бөрене; үшкірленген, бірақ ұзынынан араланбаған ағаштан жасалған қадалар, қазықтар және бағандар; таяқтар, қол шатырлар, аспаптарға немесе соған ұқсас бұйымдарға арналған тұтқалар жасау үшін пайдаланылатын дөрекі жонылған, бірақ қайралмаған, иілмеген немесе басқа да тәсілмен өңделмеген ағаш материалдары; жаңқа және соған ұқсас сүрек
4404
Темір жол немесе трамвай жолдарына арналған ағаш шпалдар
4406
Ұзынынан аралаумен немесе жарумен, сүргілеумен немесе қабығын сыдырумен алынған, өңделмеген немесе сүргілеумен, тегістеумен өңделген, бүйірлік қосылыстары бар немесе жоқ, қалыңдығы 6 мм асатын, қылқан жапырақты ағаш материалдары
4407 11 – 4407 19
Ұзынынан аралаумен немесе жарумен, сүргілеумен немесе қабығын сыдырумен алынған, өңделмеген немесе сүргілеумен, тегістеумен өңделген, бүйірлік қосылыстары бар немесе жоқ, қалыңдығы 6 мм асатын өзге де ағаш материалдары

"3006 60 100" – "3006 60 000 1, 3006 60 000 2";
"9403 81 000 0*" – "9403 82 000 0*, 9403 83 000 0*";
в) в приложении № 4 к указанной Инструкции следующие коды ТН ВЭД ЕАЭС заменить соответственно кодами ТН ВЭД ЕАЭС:
"0306 29 890 0" – "0306 39 900 0, 0306 99 990 0";
"4403 99 590 1" – "4403 95 000 2, 4403 96 000 1".
3. В классификаторе видов документов и сведений, используемых при таможенном декларировании (Приложение 8), утвержденном Решением Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 378, в позиции с кодом 05028 цифры "16" заменить цифрами "13".
4. Утратил силу Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22.09.2020 № 114 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования).
5. В Едином перечне товаров, к которым применяются запреты или ограничения на ввоз или вывоз государствами – членами Таможенного союза в рамках Евразийского экономического сообщества в торговле с третьими странами, утвержденном Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 августа 2012 г. № 134:
а) раздел 1.5 изложить в следующей редакции:
"1.5. ЛЕСОМАТЕРИАЛЫ, РЕГЕНЕРИРУЕМАЯ БУМАГА,
КАРТОН, МАКУЛАТУРА, ВЫВОЗ КОТОРЫХ С ТАМОЖЕННОЙ ТЕРРИТОРИИ
ЕВРАЗИЙСКОГО ЭКОНОМИЧЕСКОГО СОЮЗА ЗАПРЕЩЕН (*)
Наименование товара
Код ТН ВЭД ЕАЭС
Древесина топливная в виде бревен, поленьев, в том числе из саксаула в виде поленьев, вязанок хвороста или в аналогичных видах
из 4401 11 000
из 4401 12 000
Опилки и древесные отходы из саксаула
из 4401 31 000 0
из 4401 39 000 0
из 4401 40
Лесоматериалы необработанные, с удаленной или неудаленной корой или заболонью или грубо окантованные или неокантованные
4403 11 000 1 – 4403 26 000 0
4403 91 100 0 – 4403 99 000 9
Древесина бондарная; бревна расколотые; сваи, колья и столбы из дерева, заостренные, но не распиленные вдоль; лесоматериалы, грубо обтесанные, но не обточенные, не изогнутые или не обработанные другим способом, используемые для производства тростей, зонтов, ручек для инструментов или аналогичных изделий; щепа и аналогичная древесина
4404
Шпалы деревянные для железнодорожных или трамвайных путей
4406
Лесоматериалы, полученные распиловкой или расщеплением вдоль, строганием или лущением, не обработанные или обработанные строганием, шлифованием, имеющие или не имеющие торцевые соединения, толщиной более 6 мм, хвойные
4407 11 – 4407 19
Лесоматериалы, полученные распиловкой или расщеплением вдоль, строганием или лущением, не обработанные или обработанные строганием, шлифованием, имеющие или не имеющие торцевые соединения, толщиной более 6 мм, прочие

4407 96 900
4407 97 900 1
4407 97 900 2
4407 99 900
Регенерацияланатын қағаз немесе картон (макулатура және қалдықтар)
4707
* Осы тізбе Қазақстан Республикасынан шығарылатын тауарларға қатысты қолданылады.";
б) 2.28-бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"2.28. ДҮНИЕЖҮЗІЛІК САУДА ҰЙЫМЫНА ҚОСЫЛУ КЕЗІНДЕ ҚАБЫЛДАНҒАН МІНДЕТТЕМЕЛЕРГЕ СӘЙКЕС ЕУРАЗИЯЛЫҚ ЭКОНОМИКАЛЫҚ ОДАҚҚА МҮШЕ МЕМЛЕКЕТТЕР ШЕКТЕУЛЕР ҚОЛДАНАТЫН ТАУАРЛАР
Тауардың атауы
ЕАЭО СЭҚ ТН коды
"Picea abies Karst" түріндегі кәдімгі шырша және "Аbies alba Mill." түріндегі еуропалық ақ самырсын*

4407 96 900
4407 97 900 1
4407 97 900 2
4407 99 900
Регенерируемые бумага или картон (макулатура и отходы)
4707
* Настоящий перечень применяется в отношении товаров, происходящих из
Республики Казахстан.";
б) раздел 2.28 изложить в следующей редакции:
"2.28. ТОВАРЫ, В ОТНОШЕНИИ КОТОРЫХ ГОСУДАРСТВАМИ – ЧЛЕНАМИ
ЕВРАЗИЙСКОГО ЭКОНОМИЧЕСКОГО СОЮЗА ПРИМЕНЯЮТСЯ ОГРАНИЧЕНИЯ В
СООТВЕТСТВИИ С ОБЯЗАТЕЛЬСТВАМИ, ПРИНЯТЫМИ ПРИ ПРИСОЕДИНЕНИИ К
ВСЕМИРНОЙ ТОРГОВОЙ ОРГАНИЗАЦИИ
Наименование товара
Код ТН ВЭД ЕАЭС
Ель обыкновенная вида "Picea abies Karst." и пихта белая европейская вида "Abies alba Mill. "*

4403 23 110 0
4403 23 190 0
4403 24 100 0
"Pinus sylvestris L." түріндегі кәдімгі қарағай*
4403 21 110 0
4403 21 190 0
4403 22 100 0
*Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттен шығарылатын, осы мемлекеттің заңнамасында белгіленген тәртіппен Дүниежүзілік сауда ұйымына қосылу кезінде қабылданған міндеттемелерге сәйкес экспортқа тарифтік квота белгіленетін тауарларға қатысты қолданылады.".
6. "Тарифтік емес реттеу шаралары туралы" Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 30 шешімінде:
а) Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелуге және (немесе) Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетуге тыйым салынған тауарлар тізбесінде (көрсетілген Шешімге № 1 қосымша):

4403 23 110 0
4403 23 190 0
4403 24 100 0
Сосна обыкновенная вида "Pinus sylvestris L."*
4403 21 110 0
4403 21 190 0
4403 22 100 0
* Применяется в отношении товаров, происходящих из государства –
члена Евразийского экономического союза, устанавливающего тарифную
квоту на экспорт в соответствии с обязательствами, принятыми при
присоединении к Всемирной торговой организации, в порядке,
установленном законодательством этого государства.".
6. В Решении Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2015 г. № 30 "О мерах нетарифного регулирования":
а) в перечне товаров, в отношении которых установлен запрет ввоза на таможенную территорию Евразийского экономического союза и (или) вывоза с таможенной территории Евразийского экономического союза (приложение № 1 к указанному Решению):

1.1-бөлімде:
А тізіміндегі І топ мынадай редакцияда жазылсын:
"І топ
СҒС13
СҒ2С12
С2Ғ3С13
С2Ғ4С12
С2Ғ5С1
(ХФУ-11)
(ХФУ-12)
(ХФУ-113)
(ХФУ-114)
(ХФУ-115)
фтортрихлорметан
дифтортрихлорметан
1,1,2-трифтортрихлорэтан
1,1,2,2-тетрафтордихлорэтан
пентафторхлорэтан
2903 77 600 0-ден
2903 77 600 0-ден
2903 77 600 0-ден
2903 77 600 0-ден
2903 77 600 0-ден";
ЕАЭО СЭҚ ТН В тізіміндегі ІІІ топтағы "2903 79 210 0-ден" деген сөздер "2903 19 000 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
С тізімінде:
ІІ топтағы "2903 79 210 0-ден" деген сөздер "2903 79 300 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
ІІІ топтағы "2903 79 900 0-ден" деген сөздер "2903 79 300 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
D тізіміндегі 1-позициядағы "3824 78 000 0-ден" деген сөздер "3824 78-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
1.2-бөлімде:
19-тармақтың 2-тармақшасындағы "4401 39-дан" деген сөздер "4401 39 000 0-ден 4401 40-тан" деген сөздермен ауыстырылсын;
21-тармақтағы "3824 90 610 0-ден" деген сөздер "3824 99 610 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
25-тармақтың 6-тармақшасындағы "2908 99-дан" деген сөздер "2908 99 000 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
1.4-бөлімде:
мәтін бойынша ЕАЭО СЭҚ ТН "3808 50 000 9" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "3808 59 000 9" деген кодпен ауыстырылсын;
7-тармақтағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2903 89 900 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "2903 83 000 0" деген кодпен ауыстырылсын;
б) Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелуге және (немесе) Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетуге рұқсат беру тәртібі белгіленген тауарлар тізбесінде (көрсетілген шешімге №2 қосымша):
2.1-бөлімде С тізіміндегі І топта мәтін бойынша "2903 79 110 0-ден" деген сөздер "2903 79 300 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
2.3-бөлімнің 20-позициясындағы "2807 00-ден" деген сөздер "2807 00 000-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
2.12-бөлімде:
І тізімде:
3, 5, 10, 21, 23, 41, 42, 89 және 150 позицияларындағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2922 19 850 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "2922 19 700 0" деген кодпен ауыстырылсын;
15, 197 – 199-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "3824 90 970" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "3824 99 920 3824 99 930 3824 99 960" деген кодтармен ауыстырылсын;
37 және 112-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2924 29 980 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "2924 29 990 0" деген кодпен ауыстырылсын;
51, 96, 123 – 130-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "3003 40 000 9 3004 40 000 8" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "3003 49 000 0 3004 49 000 9" деген кодтармен ауыстырылсын;
53, 111, 146, 181, 244, 277, 288, 291, 292, 303 және 317- позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2933 99 800 9" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "2933 99 800 8" деген кодпен ауыстырылсын;

в разделе 1.1:
в списке А группу I изложить в следующей редакции:
"Группа I
CFCl3
(ХФУ-11)
фтортрихлорметан
из 2903 77 600 0
CF2Cl2
(ХФУ-12)
дифтордихлорметан
из 2903 77 600 0
C2F3Cl3
(ХФУ-113)
1,1,2-трифтортрихлорэтан
из 2903 77 600 0
C2F4Cl2
(ХФУ-114)
1,1,2,2-тетрафтордихлорэтан
из 2903 77 600 0
C2F5Cl
(ХФУ-115)
пентафторхлорэтан
из 2903 77 600 0";
в списке В в группе III код "2903 19 100 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить словами "из 2903 19 000 0";
в списке С:
в группе II слова "из 2903 79 210 0" заменить словами "из 2903 79 300 0";
в группе III слова "из 2903 79 900 0" заменить словами "из 2903 79 300 0";
в списке D в позиции 1 слова "из 3824 78 000 0" заменить словами "из 3824 78";
в разделе 1.2:
в подпункте 2 пункта 19 слова "из 4401 39" заменить словами "из 4401 39 000 0 из 4401 40";
в пункте 21 слова "из 3824 90 610 0" заменить словами "из 3824 99 610 0";
в подпункте 6 пункта 25 слова "из 2908 99" заменить словами "из 2908 99 000 0";
в разделе 1.4:
по тексту код "3808 50 000 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "3808 59 000 9" ТН ВЭД ЕАЭС;
в пункте 7 код "2903 89 900 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2903 83 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
б) в перечне товаров, в отношении которых установлен разрешительный порядок ввоза на таможенную территорию Евразийского экономического союза и (или) вывоза с таможенной территории Евразийского экономического союза (приложение № 2 к указанному Решению):
в разделе 2.1 в списке С в группе I по тексту слова "из 2903 79 110 0" заменить словами "из 2903 79 300 0";
в позиции 20 раздела 2.3 слова "из 2807 00" заменить словами "из 2807 00 000";
в разделе 2.12:
в списке I:
в позициях 3, 5, 10, 21, 23, 41, 42, 89 и 150 код "2922 19 850 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2922 19 700 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 15, 197 – 199 код "3824 90 970" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "3824 99 920 3824 99 930 3824 99 960" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 37 и 112 код "2924 29 980 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2924 29 990 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 51, 96, 123 – 130 коды "3003 40 000 9 3004 40 000 8" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "3003 49 000 0 3004 49 000 9"
ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 53, 111, 146, 181, 244, 277, 288, 291, 292, 303 и 317 код "2933 99 800 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2933 99 800 8"
ТН ВЭД ЕАЭС;

57, 142, 201, 214, 358 және 361-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2939 91 000 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "2939 71 000 0" деген кодпен ауыстырылсын;
61, 67, 116, 179, 180, 237, 298, 307, 309 және 314-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "1211 90 850 9" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "1211 90 860 9" деген кодпен ауыстырылсын;
68, 193 – 195-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "1302 19 800 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "1302 19 900 0" деген кодпен ауыстырылсын;
79-позициядағы "3004 40 000-ден 3003 40 000 9" деген сөздер ЕАЭО СЭҚ ТН "3003 49 000 0 3004 49 000 9" деген сөздермен ауыстырылсын;
173, 176, 186, 219, 242, 243,297, 300, 305, 308, 311, 315 және 349- позицияларындағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2939 99 000 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "2939 79 000 0" деген кодпен ауыстырылсын;
196-позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "1302 19 800 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "1302 14 000 0" деген кодпен ауыстырылсын;
227, 281 және 321-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2930 90 990 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "2930 90 950 0" деген кодпен ауыстырылсын;
254-позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "1211 90 850 9" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "1211 50 000 0" деген кодпен ауыстырылсын;
274-позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "3003 40 000 1 3004 40 000 2" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "3003 41 000 0 3004 41 000 0" деген кодтармен ауыстырылсын;
288-позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "3824 90 970" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "2933 99 800 8" деген кодпен ауыстырылсын;
ІІ тізімде:
22-позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2807 00 100 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "2807 00 000 1" деген кодпен ауыстырылсын;
24-позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2926 90 950 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "2926 40 000 0" деген кодпен ауыстырылсын;
ІІІ тізімде:
11-позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2922 19 850 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "2922 19 700 0" деген кодпен ауыстырылсын;
24 және 28-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2903 99 900 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "2903 99 800 0" деген кодпен ауыстырылсын;
26-позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2915 90 000 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "2915 90 700 0" деген кодпен ауыстырылсын;
27, 29 және 36-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2926 90 950 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "2926 90 980 0" деген кодпен ауыстырылсын;
34-позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2812 10 950 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "2812 17 000 0" деген кодпен ауыстырылсын;
2.13-бөлімде:
1 және 37-позициялардағы "1211 90 850 9-дан" деген сөздер "1211 90 860 9-дан" деген сөздермен ауыстырылсын;
2, 6 – 9, 20, 30 – 32-позициялардағы "2939 99 000 0-ден" деген сөздер "2939 79 000 0-ден 2939 80 000 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-позициядағы "2922 19 850 0-ден" деген сөздер "2922 19 700 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
14-позициядағы "2930 90 990 0-ден" деген сөздер "2930 90 950 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;

в позициях 57, 142, 201, 214, 358 и 361 код "2939 91 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2939 71 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 61, 67, 116, 179, 180, 237, 298, 307, 309 и 314 код "1211 90 850 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "1211 90 860 9" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 68, 193 – 195 код "1302 19 800 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "1302 19 900 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 79 слова "3003 40 000 9 из 3004 40 000" заменить кодами "3003 49 000 0 3004 49 000 9" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 173, 176, 186, 219, 242, 243, 297, 300, 305, 308, 311, 315 и 349 код "2939 99 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "2939 79 000 0 2939 80 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 196 код "1302 19 800 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "1302 14 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 227, 281 и 321 код "2930 90 990 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2930 90 950 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 254 код "1211 90 850 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "1211 50 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 274 коды "3003 40 000 1 3004 40 000 2" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "3003 41 000 0 3004 41 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 288 код "3824 90 970" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2933 99 800 8" ТН ВЭД ЕАЭС;
в списке II:
в позиции 22 код "2807 00 100 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2807 00 000 1" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 24 код "2926 90 950 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2926 40 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в списке III:
в позиции 11 код "2922 19 850 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2922 19 700 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 24 и 28 код "2903 99 900 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2903 99 800 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 26 код "2915 90 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2915 90 700 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 27, 29 и 36 код "2926 90 950 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2926 90 980 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 34 код "2812 10 950 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2812 17 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в разделе 2.13:
в позициях 1 и 37 слова "из 1211 90 850 9" заменить словами "из 1211 90 860 9";
в позициях 2, 6 – 9, 20, 30 – 32 слова "из 2939 99 000 0" заменить словами "из 2939 79 000 0 из 2939 80 000 0";
в позиции 3 слова "из 2922 19 850 0" заменить словами "из 2922 19 700 0";
в позиции 14 слова "из 2930 90 990 0" заменить словами "из 2930 90 950 0";

21 және 34-позициялардағы "2931 90 900 9-дан" деген сөздер "2931 90 800 9-дан" деген сөздермен ауыстырылсын;
39-позициядағы "2848 00 000 0-ден" деген сөздер "2853 90 900 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
42-позициядағы "2926 90 950 0-ден" деген сөздер "2926 90 980 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
45-позициядағы "1302 19 800 0-ден" деген сөздер "1302 19 900 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
2.14-бөлімде:
1-позициядағы "2935 00-ден" деген сөздер "2935-тен" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "3006 60" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "3006 60 000" деген кодпен ауыстырылсын;
2.19-бөлімде:
11-позициядағы "3705-тен" деген сөздер "3705 00-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
14-позициядағы "8528 71 130 0-ден" деген сөздер "8528 71 150 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
17-позициядағы "3705-тен" деген сөздер "3705 00-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
2.21-бөлімде:
8-позициядағы "3002 10 910 0-ден 3002 10 950-ден" деген сөздер "3002 12 000 3-тен 3002 12 000 4-тен 3002 12 000 5-тен 3002 13 000 0-ден 3002 14 000 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
29-позициядағы "3002 10 950 9-дан деген сөздер "3002 12 000 5-тен 3002 13 000 0-ден 3002 14 000 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын.
7. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2016 жылғы 11 шілдедегі № 57 шешімімен бекітілген Қабылдау үйін салу және ресми іс-шаралар өткізу мақсатында Қырғыз Республикасының аумағына әкелінетін тауарлар тізбесінде:
а) екінші бағандағы ЕАЭО СЭҚ ТН коды "4409" позициядағы "өңделген немесе өңделмеген" деген сөздер "өңделмеген немесе өңделген" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) ЕАЭО СЭҚ ТН коды "6907" позицияда:
ЕАЭО СЭҚ ТН "6907" деген коды "6907-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
екінші баған "; әрлегіш, зерлі қыш бұйымдар" деген сөздермен толықтырылсын;
в) ЕАЭО СЭҚ ТН коды "6908" позицияда:
ЕАЭО СЭҚ ТН "6908" деген код "6907-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
екінші баған "; әрлегіш, зерлі қыш бұйымдар" деген сөздермен толықтырылсын;
г) екінші бағандағы ЕАЭО СЭҚ ТН-нің коды "8541" позициясындағы мәтін "жарық шығарғыш диодтар" деген сөздерден кейін (LED) деген сөзбен толықтырылсын".

в позициях 21 и 34 слова "из 2931 90 900 9" заменить словами "из 2931 90 800 9";
в позиции 39 слова "из 2848 00 000 0" заменить словами "из 2853 90 900 0";
в позиции 42 слова "из 2926 90 950 0" заменить словами "из 2926 90 980 0";
в позиции 45 слова "из 1302 19 800 0" заменить словами "из 1302 19 900 0";
в разделе 2.14:
в позиции 1 слова "из 2935 00" заменить словами "из 2935";
в позиции 7 код "3006 60" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "3006 60 000" ТН ВЭД ЕАЭС;
в разделе 2.19:
в позиции 11 слова "из 3705" заменить словами "из 3705 00";
в позиции 14 слова "из 8528 71 130 0" заменить словами "из 8528 71 150 0";
в позиции 17 слова "из 3705" заменить словами "из 3705 00";
в разделе 2.21:
в позиции 8 слова "из 3002 10 910 0 из 3002 10 950" заменить словами "из 3002 12 000 3 из 3002 12 000 4 из 3002 12 000 5 из 3002 13 000 0 из 3002 14 000 0";
в позиции 29 слова "из 3002 10 950 9" заменить словами "из 3002 12 000 5 из 3002 13 000 0 из 3002 14 000 0".
7. В перечне товаров, ввозимых на территорию Кыргызской Республики в целях строительства Дома приемов и проведения официальных мероприятий, утвержденном Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 11 июля 2016 г. № 57:
а) в позиции с кодом "4409" ТН ВЭД ЕАЭС в графе второй слова "обработанные или не обработанные" заменить словами "не обработанные или обработанные";
б) в позиции с кодом "6907" ТН ВЭД ЕАЭС:
код "6907" ТН ВЭД ЕАЭС заменить словами "из 6907";
в графе второй дополнить словами "; керамические изделия отделочные, неглазурованные";
в) в позиции с кодом "6908" ТН ВЭД ЕАЭС:
код "6908" ТН ВЭД ЕАЭС заменить словами "из 6907";
в графе второй дополнить словами "; керамические изделия отделочные, глазурованные";
г) в позиции с кодом "8541" ТН ВЭД ЕАЭС в графе второй текст после слов "светоизлучающие диоды" дополнить словом (LED)".