Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 15 шілдедегі № 710 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 29 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі техникалық реттеу туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 9 қосымша) 4-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 5-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 15 шілдедегі "Кеден одағының "Жылжымалы теміржол құрамының қауіпсіздігі туралы", "Жоғары жылдамдықты теміржол көлігінің қауіпсіздігі туралы" және "Теміржол көлігі инфрақұрылымының қауіпсіздігі туралы" техникалық регламенттерін қабылдау туралы" № 710 шешіміне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2017 жылғы 14 наурыздағы
№ 29 шешіміне
ҚОСЫМША
Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 15 шілдедегі № 710 шешіміне енгізілетін
ӨЗГЕРІСТЕР
1. Ерікті негізде қолдану нәтижесінде осы Шешіммен бекітілген Кеден одағының "Жылжымалы теміржол құрамының қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің талаптарын сақтау қамтамасыз етілетін стандарттар тізбесінде:
а) 84, 87, 95 және 96 позициялар мынадай редакцияда жазылсын:
84
Жылжымалы теміржол құрамының жүк вагондары арбаларының тежегіш тетікті беріліс триангельдері
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
5.3.1-тармақ (екінші сөйлем)
МЕМСТ 4686-2012
Жүк вагондары арбаларының тежегіш тетікті беріліс триангельдері.
Техникалық талаптар
5.2.2-тармақ
МЕМСТ 4686-2012
4-баптың 7-тармағы
5.2.2-тармақ
МЕМСТ 4686-2012
4-баптың 12 және 14-тармақтары
5.5.1-тармақ
МЕМСТ 4686-2012
4-баптың 99-тармағы
4.13-тармақ
МЕМСТ 2.601-2013
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттары
87
Жылжымалы теміржол құрамының тежегіш цилиндрлері
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
3.1.3 және 3.1.6-тармақтар
МЕМСТ 31402-2013
Жылжымалы теміржол құрамының тежегіш цилиндрлері. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 7-тармағы
3.1.4 және 3.1.7-тармақтар
МЕМСТ 31402-2013
4-баптың 12-тармағы
3.5.1-тармақ
МЕМСТ 31402-2013
5.3.1.6-тармақ
МЕМСТ 2.610-2006
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттарын орындау қағидалары
4-баптың 14-тармағы

О внесении изменений в Решение Комиссии Таможенного союза от 15 июля 2011 г. № 710
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 марта 2017 года № 29
В соответствии с пунктом 4 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 5 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Комиссии Таможенного союза от 15 июля 2011 г. № 710 «О принятии технических регламентов Таможенного союза «О безопасности железнодорожного подвижного состава», «О безопасности высокоскоростного железнодорожного транспорта» и «О безопасности инфраструктуры железнодорожного транспорта» изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии                                   Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 14 марта 2017 г. № 29
ИЗМЕНЕНИЯ, вносимые в Решение Комиссии Таможенного союза от 15
июля 2011 г. № 710
1. В перечне стандартов, в результате применения которых на добровольной основе обеспечивается соблюдение требований технического регламента Таможенного союза «О безопасности железнодорожного подвижного состава», утвержденном указанным Решением:
а) позиции 84, 87, 95 и 96 изложить в следующей редакции:
84
Триангели тормозной рычажной передачи тележек грузовых вагонов железнодорожного подвижного состава
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункт 5.3.1 (второе предложение)
ГОСТ 4686-2012
Триангели тормозной рычажной передачи тележек грузовых вагонов. Технические условия
пункт 5.2.2
ГОСТ 4686-2012
пункт 7 статьи 4
пункт 5.2.2
ГОСТ 4686-2012
пункты 12 и 14 статьи 4
пункт 5.5.1
ГОСТ 4686-2012
пункт 99 статьи 4
пункт 4.13
ГОСТ 2.601-2013
Единая система конструкторской документации. Эксплуатационные документы
87
Цилиндры тормозные для железнодорожного подвижного состава
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункты 3.1.3 и 3.1.6
ГОСТ 31402-2013
Цилиндры тормозные железнодорожного подвижного состава. Общие технические условия
пункт 7 статьи 4
пункты 3.1.4 и 3.1.7
ГОСТ 31402-2013
пункт 12 статьи 4
пункт 3.5.1
ГОСТ 31402-2013
пункт 5.3.1.6
ГОСТ 2.610-2006
Единая система конструкторской документации. Правила выполнения эксплуатационных документов
пункт 14 статьи 4

3.5.1-тармақ
МЕМСТ 31402-2013
Жылжымалы теміржол құрамының тежегіш цилиндрлері. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 54-тармағы
3.1.3-тармақ
МЕМСТ 31402-2013
4-баптың 99-тармағы
5.9-тармақ
МЕМСТ 2.610-2006
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттарын орындау қағидалары
95
Жылжымалы теміржол құрамының тежегішіне арналған біріктіргіш жеңдер
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
4.1.1 және 4.1.4-тармақтар
МЕМСТ 2593-2014
Жылжымалы теміржол құрамының тежегішіне арналған біріктіргіш жеңдер. Техникалық талаптар
4-баптың
7-тармағы
4.1.2, 4.1.3, 4.2.1 және 4.4.1-тармақтар
МЕМСТ 2593-2014
4-баптың 12 және 14-тармақтары
4.5.1 және 4.5.2-тармақтар
МЕМСТ 2593-2014
4-баптың 99-тармағы
8.1-тармақ
МЕМСТ 2.610-2006
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттарын орындау қағидалары
96
Жылжымалы теміржол құрамының тежегіш қалыптарының башмактары
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
5.3.1-тармақ
МЕМСТ Р 55819-2013
Жылжымалы теміржол құрамының тежегіш қалыптарының башмактары мен чектері. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 7-тармағы
5.2.1.3, 5.2.1.6, 5.2.1.7 және 5.4-тармақтар
МЕМСТ Р 55819-2013
4-баптың 12 және 14-тармақтары
5.6.1-тармақ
МЕМСТ Р 55819-2013
4-баптың 99-тармағы
6.2-тармақ
МЕМСТ Р 55819-2013
б) мынадай мазмұндағы позициялармен толықтырылсын:
174
Жүк вагонының рессорүсті балкасы
4-баптың 4 және 7-тармақтары
4.1.1.1 және 4.1.1.3-тармақтар
МЕМСТ 32400-2013
Теміржол жүк вагондары арбаларының бүйір рамасы және рессорүсті құймалы балкасы.
Техникалық талаптар
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
4.2.2, 4.2.4, 4.2.5 және 4.3.18-тармақтар
МЕМСТ 32400-2013
4-баптың 5-тармағының "р" және "с" тармақшасы
4.1.1.1-тармақ
МЕМСТ 32400-2013
4-баптың 5-тармағының "т" тармақшасы
4.1.1.3-тармақ
МЕМСТ 32400-2013
4-баптың 12 және 14-тармақтары
4.7-тармақ
МЕМСТ 32400-2013
4-баптың 17-тармағы
4.3.11, 4.3.12 және 4.7-тармақтар
МЕМСТ 32400-2013
4-баптың 18-тармағы
4.7.3-тармақ
МЕМСТ 32400-2013
4-баптың 99-тармағы
4.13-тармақ
МЕМСТ 2.601-2013
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттары
175
Вагонның доңғалақ жұптары
4-баптың 4-тармағы
4.3.1 – 4.3.4 және 4.3.6-тармақтар
МЕМСТ 4835-2013
Темір жол вагондарының доңғалақ жұптары. Техникалық талаптар
4-баптың 5-тармағының "а" тармақшасы
4.3.1-тармақ
МЕМСТ 4835-2013
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
4-бөлім (бірінші абзац)
МЕМСТ 4835-2013
4-баптың 5-тармағының "в" тармақшасы
4.3.1 – 4.3.4, 4.3.6 және 4.3.7-тармақтар
МЕМСТ 4835-2013
4-баптың 5-тармағының "р" және "с" тармақшасы
4.4.4 (үшінші абзац), 4.4.5 және 4.4.8-тармақтар
МЕМСТ 4835-2013
4-баптың 5-тармағының "т" тармақшасы, 57-тармағы

пункт 3.5.1
ГОСТ 31402-2013
Цилиндры тормозные железнодорожного подвижного состава. Общие технические условия
пункт 54 статьи 4
пункт 3.1.3
ГОСТ 31402-2013
пункт 99 статьи 4
пункт 5.9
ГОСТ 2.610-2006
Единая система конструкторской документации. Правила выполнения эксплуатационных документов
95
Рукава соединительные для тормозов железнодорожного подвижного состава
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункты 4.1.1 и 4.1.4
ГОСТ 2593-2014
Рукава соединительные железнодорожного подвижного состава. Технические условия
пункт 7 статьи 4
пункты 4.1.2, 4.1.3, 4.2.1 и 4.4.1
ГОСТ 2593-2014
пункты 12 и 14 статьи 4
пункты 4.5.1 и 4.5.2
ГОСТ 2593-2014
пункт 99 статьи 4
пункт 8.1
ГОСТ 2.610-2006
Единая система конструкторской документации. Правила выполнения эксплуатационных документов
96
Башмаки тормозных колодок железнодорожного подвижного состава
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункт 5.3.1
ГОСТ Р 55819-2013
Башмаки и чеки тормозных колодок железнодорожного подвижного состава. Общие технические условия
пункт 7 статьи 4
пункты 5.2.1.3, 5.2.1.6, 5.2.1.7
и 5.4
ГОСТ Р 55819-2013
пункты 12 и 14 статьи 4
пункт 5.6.1
ГОСТ Р 55819-2013
пункт 99 статьи 4
пункт 6.2
ГОСТ Р 55819-2013
б) дополнить позициями следующего содержания:
174
Балка надрессорная грузового вагона
пункты 4 и 7 статьи 4
пункты 4.1.1.1 и 4.1.1.3
ГОСТ 32400-2013
Рама боковая и балка надрессорная литые тележек железнодорожных грузовых вагонов.
Технические условия
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункты 4.2.2, 4.2.4, 4.2.5 и 4.3.18
ГОСТ 32400-2013
подпункты «р» и «с» пункта 5 статьи 4
пункт 4.1.1.1
ГОСТ 32400-2013
подпункт «т» пункта 5 статьи 4
пункт 4.1.1.3
ГОСТ 32400-2013
пункты 12 и 14 статьи 4
пункт 4.7
ГОСТ 32400-2013
пункт 17 статьи 4
пункты 4.3.11, 4.3.12 и 4.7
ГОСТ 32400-2013
пункт 18 статьи 4
пункт 4.7.3
ГОСТ 32400-2013
пункт 99 статьи 4
пункт 4.13
ГОСТ 2.601-2013
Единая система конструкторской документации. Эксплуатационные документы
175
Колесные пары вагонные
пункт 4 статьи 4
пункты 4.3.1 – 4.3.4 и 4.3.6
ГОСТ 4835-2013
Колесные пары железнодорожных вагонов. Технические условия
подпункт «а» пункта 5 статьи 4
пункт 4.3.1
ГОСТ 4835-2013
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
раздел 4 (абзац первый)
ГОСТ 4835-2013
подпункт «в» пункта 5 статьи 4
пункты 4.3.1 – 4.3.4, 4.3.6 и 4.3.7
ГОСТ 4835-2013
подпункты «р» и «с» пункта 5 статьи 4
пункты 4.4.4 (абзац третий), 4.4.5 и 4.4.8
ГОСТ 4835-2013
подпункт «т» пункта 5, пункт 57 статьи 4

4.3.11-тармақ
МЕМСТ 4835-2013
4-баптың 7-тармағы
4.3.1 – 4.3.4, 4.3.6 және 4.3.7-тармақтар
МЕМСТ 4835-2013
4-баптың 12, 14 және 16-тармақтары
4.7.1 және 4.7.2-тармақтар
МЕМСТ 4835-2013
4-баптың 99-тармағы
4.13-тармақ
МЕМСТ 2.601-2013
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттары
176
Вагонның тазалау біліктері
4-баптың 4-тармағы
5.2.1.1 бірінші және екінші абзацтар), 5.2.2 және 6.2.2-тармақтар
МЕМСТ 33200-2014
Жылжымалы теміржол құрамының доңғалақ жұптарының біліктері. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 5-тармағының "б", "р" және "с" тармақшалары
6.2.6 және 6.2.9-тармақтар
МЕМСТ 33200-2014
4-баптың 5-тармағының "т" тармақшасы
6.2.2 және 6.2.6-тармақтар
МЕМСТ 33200-2014
4-баптың 7-тармағы
5.2.1.1-тармақ (бірінші және екінші абзацтар)
МЕМСТ 33200-2014
4-баптың 12-тармағы
6.2.12-тармақ
МЕМСТ 33200-2014
Жылжымалы теміржол құрамының доңғалақ жұптарының біліктері. Жалпы техникалық талаптар
4.13-тармақ
МЕМСТ 2.601-2013
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттары
4-баптың 14 және 16-тармақтары
6.2.12-тармақ
МЕМСТ 33200-2014
Жылжымалы теміржол құрамының доңғалақ жұптарының біліктері. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 57-тармағы
6.2.6 және 6.2.9-тармақтар
МЕМСТ 33200-2014
4-баптың 99-тармағы
4.13-тармақ
МЕМСТ 2.601-2013
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттары
177
Жылжымалы теміржол құрамының рессорлық аспа серіппесі
4-баптың 4-тармағы
4.6.6 және 4.9-тармақтар
МЕМСТ 1452-2011
Жылжымалы теміржол құрамына арналған цилиндрлік бұрандалы арбалар мен соққылы-күш аспаптарының серіппелері.
Техникалық талаптар
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
4.2 және 4.8-тармақтар
МЕМСТ 1452-2011
4-баптың 5-тармағының "р" тармақшасы
4.7 және 4.12-тармақтар
МЕМСТ 1452-2011
4-баптың 5-тармағының "с" тармақшасы
4.12-тармақ
МЕМСТ 1452-2011
4-баптың 5-тармағының "т" тармақшасы
4.16 және 6.19-тармақтар
МЕМСТ 1452-2011
4-баптың 7-тармағы
4.13.1 және 4.13.6-тармақтар
МЕМСТ 1452-2011
4-баптың 12 және 14-тармақтары
4.18-тармақ
МЕМСТ 1452-2011
4-баптың 99-тармағы
4.13-тармақ
МЕМСТ 2.601-2013
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттары
178
Жүк вагоны арбасының бүйірлік рамасы
4-баптың 4 және 7-тармақтары
4.1.1.1 және 4.1.1.3-тармақтар
МЕМСТ 32400-2013
Теміржол жүк вагондары арбаларының рессорүсті құймалы балкасы және бүйірлік рамасы. Техникалық талаптар
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
4.2.2, 4.2.4, 4.2.5 және 4.3.18-тармақтар
МЕМСТ 32400-2013
4-баптың 5-тармағының "р" және "с" тармақшасы
4.1.1.1-тармақ
МЕМСТ 32400-2013
4-баптың 5-тармағының "т" тармақшасы
4.1.1.3-тармақ
МЕМСТ 32400-2013
4-баптың 12 және 14-тармақтары

пункт 4.3.11
ГОСТ 4835-2013
пункт 7 статьи 4
пункты 4.3.1 – 4.3.4, 4.3.6 и 4.3.7
ГОСТ 4835-2013
пункты 12, 14
и 16 статьи 4
пункты 4.7.1 и 4.7.2
ГОСТ 4835-2013
пункт 99 статьи 4
пункт 4.13
ГОСТ 2.601-2013
Единая система конструкторской документации. Эксплуатационные документы
176
Оси вагонные чистовые
пункт 4 статьи 4
пункты 5.2.1.1 (абзацы первый и второй), 5.2.2 и 6.2.2
ГОСТ 33200-2014
Оси колесных пар железнодорожного подвижного состава. Общие технические условия
подпункты «б», «р» и «с» пункта 5 статьи 4
пункты 6.2.6 и 6.2.9
ГОСТ 33200-2014
подпункт «т» пункта 5 статьи 4
пункты 6.2.2 и 6.2.6
ГОСТ 33200-2014
пункт 7 статьи 4
пункт 5.2.1.1 (абзацы первый
и второй)
ГОСТ 33200-2014
пункт 12 статьи 4
пункт 6.2.12
ГОСТ 33200-2014
Оси колесных пар железнодорожного подвижного состава. Общие технические условия
пункт 4.13
ГОСТ 2.601-2013
Единая система конструкторской документации. Эксплуатационные документы
пункты 14 и 16 статьи 4
пункт 6.2.12
ГОСТ 33200-2014
Оси колесных пар железнодорожного подвижного состава. Общие технические условия
пункт 57 статьи 4
пункты 6.2.6 и 6.2.9
ГОСТ 33200-2014
пункт 99 статьи 4
пункт 4.13
ГОСТ 2.601-2013
Единая система конструкторской документации. Эксплуатационные документы
177
Пружины рессорного подвешивания железнодорожного подвижного состава
пункт 4 статьи 4
пункты 4.6.6 и 4.9
ГОСТ 1452-2011
Пружины цилиндрические винтовые тележек и ударно-тяговых приборов подвижного состава железных дорог.
Технические условия
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункты 4.2 и 4.8
ГОСТ 1452-2011
подпункт «р» пункта 5 статьи 4
пункты 4.7 и 4.12
ГОСТ 1452-2011
подпункт «с» пункта 5 статьи 4
пункт 4.12
ГОСТ 1452-2011
подпункт «т» пункта 5 статьи 4
пункты 4.16 и 6.19
ГОСТ 1452-2011
пункт 7 статьи 4
пункты 4.13.1 и 4.13.6
ГОСТ 1452-2011
пункты 12 и 14 статьи 4
пункт 4.18
ГОСТ 1452-2011
пункт 99 статьи 4
пункт 4.13
ГОСТ 2.601-2013
Единая система конструкторской документации. Эксплуатационные документы
178
Рама боковая тележки грузового вагона
пункты 4 и 7 статьи 4
пункты 4.1.1.1 и 4.1.1.3
ГОСТ 32400-2013
Рама боковая и балка надрессорная литые тележек железнодорожных грузовых вагонов. Технические условия
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункты 4.2.2, 4.2.4, 4.2.5 и 4.3.18
ГОСТ 32400-2013
подпункты «р» и «с» пункта 5 статьи 4
пункт 4.1.1.1
ГОСТ 32400-2013
подпункт «т» пункта 5 статьи 4
пункт 4.1.1.3
ГОСТ 32400-2013
пункты 12 и 14 статьи 4

4.7-тармақ
МЕМСТ 32400-2013
4-баптың 17-тармағы
4.3.11, 4.3.12 және 4.7-тармақтар
МЕМСТ 32400-2013
4-баптың 18-тармағы
4.7.3-тармақ
МЕМСТ 32400-2013
4-баптың 99-тармағы
4.13-тармақ
МЕМСТ 2.601-2013
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттары
179
Жүк вагондарына арналған қос білдікті арбалар
4-баптың 4-тармағы
5.2.3, 5.3.2, 5.3.7, 5.3.10, 5.3.14 және 5.3.27-тармақтар
МЕМСТ 9246-2013
1520 мм көлеміндегі теміржол жүк вагондарының қос білдікті үш элементті арбалары. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 5-тармағының "а" тармақшасы
2-кестенің 2-көрсеткіші
МЕМСТ 9246-2013
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
5.2.1 және 5.2.2-тармақтар
МЕМСТ 9246-2013
4-баптың 5-тармағының "р" тармақшасы
5.2.2 және 5.3.5-тармақтар
МЕМСТ 9246-2013
1520 мм көлеміндегі теміржол жүк вагондарының қос білдікті үш элементті арбалары. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 5-тармағының "с" және "т" тармақшасы
5.2.2-тармақ
МЕМСТ 9246-2013
4-баптың 7-тармағы
2-кестенің 4-көрсеткіші, 2-кестенің 5-көрсеткіші, 5.3.16, 5.3.17 және 5.3.39-тармақтар
МЕМСТ 9246-2013
4-баптың 12 және 14-тармақтары
5.7-тармақ
МЕМСТ 9246-2013
4-баптың 99-тармағы
5.6.1-тармақ
МЕМСТ 9246-2013
1520 мм көлеміндегі теміржол жүк вагондарының қос білдікті үш элементті арбалары. Жалпы техникалық талаптар
5.9-тармақ
МЕМСТ 2.610-2006
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттарын орындау қағидалары
180
Автотіркегіштің алдыңғы және артқы таяныштары
4-баптың 4-тармағы
4.3.3-тармақ
МЕМСТ Р 52916-2008
Жүк және жолаушылар вагондарына арналған автотіркегіш құрылғыларының таяныштары. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
4.3.1-тармақ
МЕМСТ Р 52916-2008
4.3.3-тармақ
МЕМСТ Р 52916-2008
4-баптың 12 және 14-тармақтары
4.6.1-тармақ
МЕМСТ Р 52916-2008
4-баптың 99-тармағы
4.13-тармақ
МЕМСТ 2.601-2013
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттары
181
Автотіркегіштің тарту қамытының сынасы
4-баптың 5-тармағының "ж" тармақшасы, 4-тармағы
5.9.3-тармақ
МЕМСТ 33434-2015
Жылжымалы теміржол құрамының тіркегіш және автотіркегіш құрылғысы. Техникалық талаптар және қабылдау қағидалары
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
5.5.8-тармақ
МЕМСТ 33434-2015
4-баптың 7-тармағы
5.5.7 және 5.5.8-тармақтар
МЕМСТ 33434-2015
4-баптың 12 және 14-тармақтары
5.10-тармақ
МЕМСТ 33434-2015
4-баптың 99-тармағы
4.13-тармақ
МЕМСТ 2.601-2013
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттары
182
Автотіркегіш корпусы
4-баптың 4-тармағы
5.3.8-тармақтың "а" тармақшасы және 5.4.2-тармақ
МЕМСТ 22703-2012
Жылжымалы теміржол құрамының тіркегіш және автотіркегіш құрылғыларының құйма бөлшектері. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы

пункт 4.7
ГОСТ 32400-2013
пункт 17 статьи 4
пункты 4.3.11, 4.3.12 и 4.7
ГОСТ 32400-2013
пункт 18 статьи 4
пункт 4.7.3
ГОСТ 32400-2013
пункт 99 статьи 4
пункт 4.13
ГОСТ 2.601-2013
Единая система конструкторской документации. Эксплуатационные документы
179
Тележки двухосные для грузовых вагонов
пункт 4 статьи 4
пункты 5.2.3, 5.3.2, 5.3.7, 5.3.10, 5.3.14 и 5.3.27
ГОСТ 9246-2013
Тележки двухосные трехэлементные грузовых вагонов железных дорог колеи 1520 мм. Общие технические условия
подпункт «а» пункта 5 статьи 4
показатель 2 таблицы 2
ГОСТ 9246-2013
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункты 5.2.1 и 5.2.2
ГОСТ 9246-2013
подпункт «р» пункта 5 статьи 4
пункты 5.2.2 и 5.3.5
ГОСТ 9246-2013
Тележки двухосные трехэлементные грузовых вагонов железных дорог колеи 1520 мм. Общие технические условия
подпункты «с» и «т» пункта 5 статьи 4
пункт 5.2.2
ГОСТ 9246-2013
пункт 7 статьи 4
показатель 4 таблицы 2, показатель 5 таблицы 2, пункты 5.3.16, 5.3.17 и 5.3.39
ГОСТ 9246-2013
пункты 12 и 14 статьи 4
пункт 5.7
ГОСТ 9246-2013
пункт 99 статьи 4
пункт 5.6.1
ГОСТ 9246-2013
Тележки двухосные трехэлементные грузовых вагонов железных дорог колеи 1520 мм. Общие технические условия
пункт 5.9
ГОСТ 2.610-2006
Единая система конструкторской документации. Правила выполнения эксплуатационных документов
180
Передний и задний упоры автосцепки
пункт 4 статьи 4
пункт 4.3.3
ГОСТ Р 52916-2008
Упоры автосцепного устройства для грузовых и пассажирских вагонов. Общие технические условия
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункт 4.3.1
ГОСТ Р 52916-2008
пункт 4.3.3
ГОСТ Р 52916-2008
пункты 12 и 14 статьи 4
пункт 4.6.1
ГОСТ Р 52916-2008
пункт 99 статьи 4
пункт 4.13
ГОСТ 2.601-2013
Единая система конструкторской документации. Эксплуатационные документы
181
Клин тягового хомута автосцепки
пункт 4, подпункт «ж» пункта 5 статьи 4
пункт 5.9.3
ГОСТ 33434-2015
Устройство сцепное и автосцепное железнодорожного подвижного состава. Технические требования и правила приемки
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункт 5.5.8
ГОСТ 33434-2015
пункт 7 статьи 4
пункты 5.5.7 и 5.5.8
ГОСТ 33434-2015
пункты 12 и 14 статьи 4
пункт 5.10
ГОСТ 33434-2015
пункт 99 статьи 4
пункт 4.13
ГОСТ 2.601-2013
Единая система конструкторской документации. Эксплуатационные документы
182
Корпус автосцепки
пункт 4 статьи 4
подпункт «а» пункта 5.3.8 и пункт 5.4.2
ГОСТ 22703-2012
Детали литые сцепных и автосцепных устройств железнодорожного подвижного состава. Общие технические условия
подпункт «б» пункта 5 статьи 4

5.3.6-тармақ
МЕМСТ 22703-2012
4-баптың 5-тармағының "ж" тармақшасы
5.1.2-тармақ
МЕМСТ 22703-2012
4-баптың 7-тармағы
5.3.1, 5.3.2, 5.3.5, 5.3.6 және 5.1.4-тармақтар
МЕМСТ 22703-2012
4-баптың 12 және 14-тармақтары
5.5.1 және 5.5.4-тармақтар
МЕМСТ 22703-2012
4-баптың 99-тармағы
4.13-тармақ
МЕМСТ 2.601-2013
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттары
183
Автотіркегіштің сіңіргіш аппараты
4-баптың 4-тармағы
5.2.8-тармақтың 1-кестесінің екінші жолы, 5.2.9-тармақ, 5.3.4-тармақтың 2-кестесінің екінші жолы
МЕМСТ 32913-2014
Жылжымалы теміржол құрамының тіркегіш және автотіркегіш құрылғыларының сіңіргіш аппараттары. Техникалық талаптар және қабылдау қағидалары
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
5.1.2-тармақ
МЕМСТ 32913-2014
4-баптың 5-тармағының "ж" тармақшасы
5.1.3-тармақ
МЕМСТ 32913-2014
4-баптың 7-тармағы
5.2.11 және 5.3.5- тармақтар
МЕМСТ 32913-2014
4-баптың 12 және 14-тармақтары
5.4-тармақ
МЕМСТ 32913-2014
4-баптың 99-тармағы
5.9-тармақ
МЕМСТ 2.610-2006
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттарын орындау қағидалары
184
Автотіркегішті қоса алғанда, тіркеу
4-баптың 4-тармағы, 5-тармағының "б" тармақшасы
5.9.2-тармақ
МЕМСТ 33434-2015
Жылжымалы теміржол құрамының тіркегіш және автотіркегіш құрылғысы. Техникалық талаптар және қабылдау қағидалары
автотіркегішке арналған
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
5.1.8-тармақ
МЕМСТ 33434-2015
"тозуға төзімділік" көрсеткіші бойынша тікелей әрекет ететін тіркегіштерге арналған
4-баптың 5-тармағының "ж" тармақшасы
5.2.1-тармақ, 5.2.3-тармақтың "а" тармақшасы, 5.3.3-тармақтың "а" тармақшасы және 5.3.3-тармақтың "г" тармақшасы МЕМСТ 33434-2015
4-баптың 12 және 14-тармақтары
5.10-тармақ
МЕМСТ 33434-2015
4-баптың 55-тармағы
5.1.3-тармақтың "г" тармақшасы және 5.1.5-тармағы
МЕМСТ 33434-2015
4-баптың 99-тармағы
4.13-тармағы
МЕМСТ 2.601-2013
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттары
автотіркегіштерге арналған
5.9-тармақ
МЕМСТ 2.610-2006
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттарын орындау қағидалары
тіркегіштерге арналған
185
Автоқосылғыштың тартқыш қысқышы
4-баптың 4-тармағы
5.3.8-тармақтың "б" тармақшасы және 5.4.2-тармағы
МЕМСТ 22703-2012
Темір жол жылжымалы құрамының қосылғыш және автоқосылғыш құрылғыларының құйма бөлшектері. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
5.3.6-тармақ
МЕМСТ 22703-2012
4-баптың 5-тармағының "ж" тармақшасы
5.3.8-тармақ
МЕМСТ 22703-2012
4-баптың 7-тармағы
5.3.1, 5.3.2, 5.3.5 және 5.3.6-тармақтар
МЕМСТ 22703-2012
4-баптың 12 және 14-тармақтары
5.5.1 және 5.5.4-тармақтар
МЕМСТ 22703-2012
4-баптың 99-тармағы

пункт 5.3.6
ГОСТ 22703-2012
подпункт «ж» пункта 5 статьи 4
пункт 5.1.2
ГОСТ 22703-2012
пункт 7 статьи 4
пункты 5.3.1, 5.3.2, 5.3.5, 5.3.6 и 5.1.4
ГОСТ 22703-2012
пункты 12 и 14 статьи 4
пункты 5.5.1 и 5.5.4
ГОСТ 22703-2012
пункт 99 статьи 4
пункт 4.13
ГОСТ 2.601-2013
Единая система конструкторской документации. Эксплуатационные документы
183
Поглощающий аппарат автосцепки
пункт 4 статьи 4
строка вторая таблицы 1 пункта 5.2.8, пункт 5.2.9, строка вторая таблицы 2
пункта 5.3.4
ГОСТ 32913-2014
Аппараты поглощающие сцепных и автосцепных устройств железнодорожного подвижного состава. Технические требования и правила приемки
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункт 5.1.2
ГОСТ 32913-2014
подпункт «ж» пункта 5 статьи 4
пункт 5.1.3
ГОСТ 32913-2014
пункт 7 статьи 4
пункты 5.2.11 и 5.3.5
ГОСТ 32913-2014
пункты 12 и 14 статьи 4
пункт 5.4
ГОСТ 32913-2014
пункт 99 статьи 4
пункт 5.9
ГОСТ 2.610-2006
Единая система конструкторской документации. Правила выполнения эксплуатационных документов
184
Сцепка, включая автосцепку
пункт 4, подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункт 5.9.2
ГОСТ 33434-2015
Устройство сцепное и автосцепное железнодорожного подвижного состава. Технические требования и правила приемки
для автосцепки
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункт 5.1.8
ГОСТ 33434-2015
для сцепок прямого действия по показателю «усталостная прочность»
подпункт «ж» пункта 5 статьи 4
пункт 5.2.1, подпункт «а» пункта 5.2.3, подпункт «а» пункта 5.3.3 и подпункт «г» пункта 5.3.3 ГОСТ 33434-2015
пункты 12 и 14 статьи 4
пункт 5.10
ГОСТ 33434-2015
пункт 55 статьи 4
подпункт «г» пункта 5.1.3 и
пункт 5.1.5
ГОСТ 33434-2015
пункт 99 статьи 4
пункт 4.13
ГОСТ 2.601-2013
Единая система конструкторской документации. Эксплуатационные документы
для автосцепок
пункт 5.9
ГОСТ 2.610-2006
Единая система конструкторской документации. Правила выполнения эксплуатационных документов
для сцепок
185
Тяговый хомут автосцепки
пункт 4 статьи 4
подпункт «б» пункта 5.3.8 и пункт 5.4.2
ГОСТ 22703-2012
Детали литые сцепных и автосцепных устройств железнодорожного подвижного состава. Общие технические условия
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункт 5.3.6
ГОСТ 22703-2012
подпункт «ж» пункта 5 статьи 4
пункт 5.3.8
ГОСТ 22703-2012
пункт 7 статьи 4
пункты 5.3.1, 5.3.2, 5.3.5 и 5.3.6
ГОСТ 22703-2012
пункты 12 и 14 статьи 4
пункты 5.5.1 и 5.5.4
ГОСТ 22703-2012
пункт 99 статьи 4

4.13-тармақ
МЕМСТ 2.601-2013
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттары
186
Теміржол вагондарының автотежегіштеріне арналған ауа резервуарлары
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
4.1.2 және 4.4.1-тармақтар
МЕМСТ Р 52400-2005
Теміржол вагондары тежегіштеріне арналған ауа резервуарлары. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 7-тармағы
3.1, 4.3.4, 4.3.8 және 4.3.9-тармақтар
МЕМСТ Р 52400-2005
4-баптың 12-тармағы
4.6.1-тармақ
МЕМСТ Р 52400-2005
4-баптың 14-тармағы
4.6.1 және 4.6.2-тармақтар
МЕМСТ Р 52400-2005
4-баптың 54-тармағы
4.3.2-тармақ
МЕМСТ Р 52400-2005
4-баптың 99-тармағы
8.1-тармақ
МЕМСТ 2.610-2006
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттарын орындау қағидалары
187
Жылжымалы теміржол құрамына арналған композициялық тежегіш калыптары
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
2-кестенің 2 және 4-көрсеткіштері
МЕМСТ 33421-2015
Жылжымалы теміржол құрамына арналған композициялық және металлкерамикалық тежегіш калыптары. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 7-тармағы
1-кесте, 2-кестенің 5, 6, 7 және 10-көрсеткіштері, 8-кесте
МЕМСТ 33421-2015
4-баптың 12 және 14-тармақтары
5.6.2-тармақ
МЕМСТ 33421-2015
4-баптың 99-тармағы
8.1-тармақ
МЕМСТ 2.610-2006
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттарын орындау қағидалары
188
Магистральдық теміржол вагондарына арналған тежегіш қалыбының чектері
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
5.2.2.2-тармақ
МЕМСТ Р 55819-2013
Жылжымалы теміржол құрамының тежегіш қалыбының башмақтары мен чектері. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 7-тармағы
5.2.2.2, 5.2.2.4 және 6.1-тармақтар
МЕМСТ Р 55819-2013
4-баптың 12 және 14-тармақтары
5.6.2-тармақ
МЕМСТ Р 55819-2013
4-баптың 99-тармағы
4.13-тармақ
МЕМСТ 2.601-2013
Бірыңғай конструкторлық құжаттама жүйесі. Пайдалану құжаттары
2. Осы Шешіммен бекітілген Зерттеулер (сынақтар) және өлшеу қағидалары мен әдістерін, соның ішінде Кеден одағының "Жылжымалы теміржол құрамының қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің талаптарын қолдану мен орындау және техникалық реттеу объектілерінің сәйкестігін бағалауды жүзеге асыру үшін қажетті үлгілерді іріктеу қағидаларын қамтитын стандарттар тізбесінде:
а) 46 және 103 – 105 позициялар мынадай редакцияда жазылсын:
46
Жылжымалы теміржол құрамының тежегішіне арналған біріктіргіш жеңдер
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
7.10 және 7.14-тармақтар
МЕМСТ 2593-2014
Жылжымалы теміржол құрамының біріктіргіш жеңдері. Техникалық талаптар
4-баптың 7-тармағы
7.4, 7.11, 7.12 және 7.17-тармақтар
МЕМСТ 2593-2014
4.7 және 4.8-тармақтар
МЕМСТ 1497-84
Металдар. Созуға сынау әдістері
4-бөлім
МЕМСТ 9012-59
Металдар. Бринелль бойынша қаттылықты өлшеу әдісі

пункт 4.13
ГОСТ 2.601-2013
Единая система конструкторской документации. Эксплуатационные документы
186
Резервуары воздушные для автотормозов вагонов железных дорог
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункты 4.1.2 и 4.4.1
ГОСТ Р 52400-2005
Резервуары воздушные для тормозов вагонов железных дорог. Общие технические условия
пункт 7 статьи 4
пункты 3.1, 4.3.4, 4.3.8 и 4.3.9
ГОСТ Р 52400-2005
пункт 12 статьи 4
пункт 4.6.1
ГОСТ Р 52400-2005
пункт 14 статьи 4
пункты 4.6.1 и 4.6.2
ГОСТ Р 52400-2005
пункт 54 статьи 4
пункт 4.3.2
ГОСТ Р 52400-2005
пункт 99 статьи 4
пункт 8.1
ГОСТ 2.610-2006
Единая система конструкторской документации. Правила выполнения эксплуатационных документов
187
Колодки тормозные композиционные для железнодорожного подвижного состава
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
показатели 2 и 4 таблицы 2
ГОСТ 33421-2015
Колодки тормозные композиционные и металлокерамические для железнодорожного подвижного состава. Общие технические условия
пункт 7 статьи 4
таблица 1, показатели 5, 6, 7 и 10 таблицы 2, таблица 8
ГОСТ 33421-2015
пункты 12 и 14 статьи 4
пункт 5.6.2
ГОСТ 33421-2015
пункт 99 статьи 4
пункт 8.1
ГОСТ 2.610-2006
Единая система конструкторской документации. Правила выполнения эксплуатационных документов
188
Чеки тормозных колодок для вагонов магистральных железных дорог
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункт 5.2.2.2
ГОСТ Р 55819-2013
Башмаки и чеки тормозных колодок железнодорожного подвижного состава. Общие технические условия
пункт 7 статьи 4
пункты 5.2.2.2, 5.2.2.4 и 6.1
ГОСТ Р 55819-2013
пункты 12 и 14 статьи 4
пункт 5.6.2
ГОСТ Р 55819-2013
пункт 99 статьи 4
пункт 4.13
ГОСТ 2.601-2013
Единая система конструкторской документации. Эксплуатационные документы
2. В перечне стандартов, содержащих правила и методы исследований (испытаний) измерений, в том числе правила отбора образцов, необходимые для применения и исполнения требований технического регламента Таможенного союза «О безопасности железнодорожного подвижного состава» и осуществления оценки соответствия объектов технического регулирования, утвержденном указанным Решением:
а) позиции 46 и 103 – 105 изложить в следующей редакции:
46
Рукава соединительные для тормозов железнодорожного подвижного состава
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункты 7.10 и 7.14
ГОСТ 2593-2014
Рукава соединительные железнодорожного подвижного состава. Технические условия
пункт 7 статьи 4
пункты 7.4, 7.11, 7.12 и 7.17
ГОСТ 2593-2014
пункты 4.7 и 4.8
ГОСТ 1497-84
Металлы. Методы испытаний на растяжение
раздел 4
ГОСТ 9012-59
Металлы. Метод измерений твердости по Бринеллю

3.6-тармақ
МЕМСТ 3443-87
Граниттің әртүрлі пішініндегі шойын құймалар. Құрылымын анықтау әдісі
4-баптың 12 және 14-тармақтары
7.2-тармақ
МЕМСТ 2593-2014
Жылжымалы теміржол құрамының біріктіргіш жеңдері. Техникалық талаптар
103
Жылжымалы теміржол құрамына арналған тежегіш цилиндрлері
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
6.2 – 6.4, 6.4.1 – 6.4.3 және 6.5-тармақтар
МЕМСТ 31402-2013
Жылжымалы теміржол құрамының тежегіш цилиндрлері. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 7-тармағы
6.3, 6.4 және 6.4.1 – 6.4.3-тармақтар
МЕМСТ 31402-2013
4-баптың 12-тармағы
6.13-тармақ
МЕМСТ 31402-2013
Жылжымалы теміржол құрамының тежегіш цилиндрлері. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 14-тармағы
6.13-тармақ
МЕМСТ 31402-2013
Жылжымалы теміржол құрамының тежегіш цилиндрлері. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 54-тармағы
6.5-тармақ
МЕМСТ 31402-2013
104
Жылжымалы теміржол құрамының тежегіш қалыптарының башмактары
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
5.6-тармақ
МЕМСТ 977-88
Болат құймалар. Жалпы техникалық талаптар
4-бөлім
МЕМСТ 9454-78
Металдар. Төмен, бөлмелік және жоғары температураларда соққыдан иілуге сынау әдісі
4-баптың 7-тармағы
8.1, 8.2, 8.9 және 8.10-тармақтар
МЕМСТ Р 55819-2013
Жылжымалы теміржол құрамының тежегіш қалыптарының башмақтары мен чектері. Жалпы техникалық талаптар
4-баптың 12 және 14-тармақтары
8.3-тармақ
МЕМСТ Р 55819-2013
105
Магистральдық теміржол жүк вагондары арбаларының тежегіш тетікті беріліс триангельдері
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
7.11-тармақ
МЕМСТ 19281-2014
Желінуі жоғары мықтылықты. Жалпы техникалық талаптар
4-бөлім
МЕМСТ 9454-78
Металдар. Төмен, бөлмелік және жоғары температураларда соққыдан иілуге сынау әдісі
4-баптың 7-тармағы
8.2 және 8.9-тармақтар
МЕМСТ 4686-2012
Жүк вагондары арбаларының тежегіш тетікті беріліс триангельдері.
Техникалық талаптар
4-баптың 12 және 14-тармақтары
8.3-тармақ
МЕМСТ 4686-2012
б) мынадай мазмұндағы позициялармен толықтырылсын:
168
Жүк вагонының рессорүсті балкасы
4-баптың 4 және 7-тармақтары
6.16, 6.17 және 6.19-тармақтар
МЕМСТ 32400-2013
Теміржол жүк вагондарының арбаларының бүйір рамасы және рессорүсті құймалы балкасы.
Техникалық талаптар
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
6.1, 6.2, 6.9 – 6.12 және 6.19-тармақтар
МЕМСТ 32400-2013
4-баптың 5-тармағының "р", "с" және "т" тармақшалары, 12, 14, 17 және 18-тармақтар
6.16 және 6.19-тармақтар
МЕМСТ 32400-2013
169
Вагонның доңғалақ жұптары
4-баптың 4 және 7-тармақтары
7.2 және 7.4 – 7.6-тармақтар
МЕМСТ 4835-2013
Теміржол вагондарының доңғалақ жұптары. Техникалық талаптар
4-баптың 5-тармағының "а" тармақшасы
7.2-тармақ
МЕМСТ 4835-2013
4-баптың 5-тармағының "б" тармақшасы
4-бөлімнің бірінші абзацы
МЕМСТ 4835-2013
4-баптың 5-тармағының "в" тармақшасы

пункт 3.6
ГОСТ 3443-87
Отливки из чугуна с различной формой гранита. Метод определения структуры
пункты 12 и 14 статьи 4
пункт 7.2
ГОСТ 2593-2014
Рукава соединительные железнодорожного подвижного состава. Технические условия
103
Цилиндры тормозные для железнодорожного подвижного состава
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункты 6.2 – 6.4, 6.4.1 – 6.4.3 и 6.5
ГОСТ 31402-2013
Цилиндры тормозные железнодорожного подвижного состава. Общие технические условия
пункт 7 статьи 4
пункты 6.3, 6.4 и 6.4.1 – 6.4.3
ГОСТ 31402-2013
пункт 12 статьи 4
пункт 6.13
ГОСТ 31402-2013
Цилиндры тормозные железнодорожного подвижного состава. Общие технические условия
пункт 14 статьи 4
пункт 6.13
ГОСТ 31402-2013
Цилиндры тормозные железнодорожного подвижного состава. Общие технические условия
пункт 54 статьи 4
пункт 6.5
ГОСТ 31402-2013
104
Башмаки тормозных колодок железнодорожного подвижного состава
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункт 5.6
ГОСТ 977-88
Отливки стальные. Общие технические условия
раздел 4
ГОСТ 9454-78
Металлы. Метод испытания на ударный изгиб при пониженных, комнатной и повышенных температурах
пункт 7 статьи 4
пункты 8.1, 8.2, 8.9 и 8.10
ГОСТ Р 55819-2013
Башмаки и чеки тормозных колодок железнодорожного подвижного состава. Общие технические условия
пункты 12 и 14 статьи 4
пункт 8.3
ГОСТ Р 55819-2013
105
Триангели тормозной рычажной передачи тележек грузовых вагонов магистральных железных дорог
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункт 7.11
ГОСТ 19281-2014
Прокат повышенной прочности. Общие технические условия
раздел 4
ГОСТ 9454-78
Металлы. Метод испытания на ударный изгиб при пониженных, комнатной и повышенных температурах
пункт 7 статьи 4
пункты 8.2 и 8.9
ГОСТ 4686-2012
Триангели тормозной рычажной передачи тележек грузовых вагонов. Технические условия
пункты 12 и 14 статьи 4
пункт 8.3
ГОСТ 4686-2012
б) дополнить позициями следующего содержания:
168
Балка надрессорная грузового вагона
пункты 4 и 7 статьи 4
пункты 6.16, 6.17 и 6.19
ГОСТ 32400-2013
Рама боковая и балка надрессорная литые тележек железнодорожных грузовых вагонов. Технические условия
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
пункты 6.1, 6.2, 6.9 – 6.12 и 6.19
ГОСТ 32400-2013
подпункты «р», «с» и «т» пункта 5, пункты 12, 14, 17 и 18 статьи 4
пункты 6.16 и 6.19
ГОСТ 32400-2013
169
Колесные пары вагонные
пункты 4 и 7 статьи 4
пункты 7.2 и 7.4 – 7.6
ГОСТ 4835-2013
Колесные пары железнодорожных вагонов. Технические условия
подпункт «а» пункта 5 статьи 4
пункт 7.2
ГОСТ 4835-2013
подпункт «б» пункта 5 статьи 4
абзац первый раздела 4
ГОСТ 4835-2013
подпункт «в» пункта 5 статьи 4