Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында арнайы, демпингке қарсы, өтемақы баждарын есепке жатқызу, бөлу, аудару және қайтаруға байланысты ақпаратты алмасу туралы ережеге өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № 119 шешімі
Арнайы, демпингке қарсы, өтемақы баждарын есепке жатқызу және бөлу туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 8 қосымша) 23-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 240 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында арнайы, демпингке қарсы, өтемақы баждарын есепке жатқызу, бөлу, аудару және қайтаруға байланысты ақпаратты алмасу туралы ережеге мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) 4-тармақта "басқа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары, сондай-ақ" деген сөздер алып тасталсын;
б) 5-тармақта "3 және 4-тармақшаларына" деген сөздер "3-тармақшасына" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О внесении изменений в Положение об обмене между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза информацией, связанной с зачислением, распределением, перечислением и возвратом специальных, антидемпинговых, компенсационных пошлин
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 сентября 2017 года № 119
В соответствии с пунктом 23 Положения о зачислении и распределении специальных, антидемпинговых, компенсационных пошлин (приложение к приложению № 8 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Положение об обмене между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза информацией, связанной с зачислением, распределением, перечислением и возвратом специальных, антидемпинговых, компенсационных пошлин, утвержденное Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 декабря 2014 г. № 240, следующие изменения:
а) в пункте 4 слова "уполномоченным органам других государств-членов, а также" исключить;
б) в пункте 5 слова "пунктами 3 и 4" заменить словами "пунктом 3".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян