Қытай Халық Республикасында шығарылатын және Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелінетін тербеліс мойынтіректеріне (инелілерін қоспағанда) қатысты демпингке қарсы шаралардың қолданысын ұзарту туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 14 қарашадағы № 150 шешімі
Үшінші елдерге қатысты арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шараларын қолдану туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 8 қосымша) 109-тармағының бесінші абзацына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссияның 2013 жылғы 17 қыркүйектегі "Қытай Халық Республикасында шығарылатын және Кеден одағының бірыңғай кедендік аумағына әкелінетін (әкелінген) тербеліс мойынтіректеріне (инелілерін қоспағанда) қатысты демпингке қарсы шаралардың қолданысын ұзарту туралы" № 197 шешімімен белгіленген демпингке қарсы шаралардың қолданысы қоса алғанда 2018 жылғы 17 қыркүйекке дейінгі аралыққа ұзартылсын.
2. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден ісі саласында уәкілетті мемлекеттік органдары осы Шешім күшіне енген күннен бастап қоса алғанда 2018 жылғы 17 қыркүйекке дейінгі аралықта демпингке қарсы алдын ала баждар алу үшін белгіленген тәртіппен Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 197 шешімімен белгіленген ставкалар бойынша демпингке қарсы баждар алуды қамтамасыз етсін.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң, бірақ ерте дегенде 2018 жылғы 21 қаңтардан кейін күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О продлении действия антидемпинговой меры в отношении подшипников качения (за исключением игольчатых), происходящих из Китайской Народной Республики и ввозимых на таможенную территорию Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 ноября 2017 года № 150
В соответствии с абзацем пятым пункта 109 Протокола о применении специальных защитных, антидемпинговых и компенсационных мер по отношению к третьим странам (приложение № 8 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Продлить по 17 сентября 2018 г. включительно действие антидемпинговой меры, установленной Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 сентября 2013 г. № 197 "О продлении применения антидемпинговой меры в отношении подшипников качения (за исключением игольчатых), происходящих из Китайской Народной Республики и ввозимых (ввезенных) на единую таможенную территорию Таможенного союза".
2. Государственным органам государств – членов Евразийского экономического союза, уполномоченным в сфере таможенного дела, с даты вступления в силу настоящего Решения по 17 сентября 2018 г. включительно обеспечить взимание антидемпинговой пошлины по ставкам, установленным Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 сентября 2013 г. № 197, в порядке, установленном для взимания предварительных антидемпинговых пошлин.
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее 21 января 2018 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян