Қаржы нарықтары жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 16 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 25 қазандағы № 199 шешімімен бекітілген Қаржы нарықтары жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Қазақстан Республикасынан
Абдуалиева
Меруерт Құлмұратқызы
– Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Халықаралық экономикалық интеграция департаменті директорының орынбасары
Жүнісова
Дана Бейсенқызы
– Қазақстан Республикасы "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқармасы төрағасының орынбасары
Құразов
Анархан Төретайұлы
– Қазақстан Республикасы "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасы Өкілдігінің директоры
Қырғыз Республикасынан
Давлеталиев Азамат Салкынбекович
– Қырғыз Республикасы Ұлттық банкінің Ақша-кредит операциялары басқармасының бастығы
Джусупов Тимур Джолчуевич
– Қырғыз Республикасы Ұлттық банкінің Басқарма мүшесі
Сулайманбекова Жылдыз Сагыналиевна
– Қырғыз Республикасы Ұлттық банкінің Қадағалау әдіснамасы және лицензиялау басқармасының бастығы
Ресей Федерациясынан
Медина Елизавета Владимировна
– Ресей Федерациясы Орталық банкінің Қаржы нарықтарын дамыту департаментінің шетелдік реттеушілермен және халықаралық ұйымдармен өзара іс-қимыл бөлімінің бастығы;
б) Консультативтік комитет мүшесінің жаңа лауазымы көрсетілсін:
Ненахова
Елена Сергеевна
– Ресей Федерациясы Орталық банкінің Қаржылық қызметтер көрсетуді тұтынушылардың және миноритарлық акционерлердің құқықтарын қорғау жөніндегі қызмет басшысының орынбасары;
в) Консультативтік комитет құрамынан Т.Б.Жантасов, Б,А.Үмітбаев және Л.Д.Орозбаева шығарылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т.Саркисян

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по финансовым рынкам
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 февраля 2017 года № 16
1. Внести в состав Консультативного комитета по финансовым рынкам, утвержденный Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 октября 2012 г. № 199, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Казахстан
Абдуалиева Меруерт Кулмуратовна
-
заместитель директора Департамента международной экономической интеграции Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Жунусова Дана Бейсеновна
-
заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен»
Куразов Анархан Туретаевич
-
директор Представительства Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен» в Российской Федерации
От Кыргызской Республики
Давлеталиев Азамат Салкынбекович
-
начальник Управления денежно-кредитных операций Национального банка Кыргызской Республики
Джусупов Тимур Джолчуевич
-
член Правления Национального банка Кыргызской Республики
Сулайманбекова Жылдыз Сагыналиевна
-
начальник Управления методологии надзора и лицензирования Национального банка Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Медина Елизавета Владимировна
-
начальник отдела взаимодействия с иностранными регуляторами и международными организациями Департамента развития финансовых рынков Центрального банка Российской Федерации;
б) указать новую должность члена Консультативного комитета:
Ненахова Елена Сергеевна
-
заместитель руководителя Службы по защите прав потребителей финансовых услуг и миноритарных акционеров Центрального банка Российской Федерации;
в) исключить из состава Консультативного комитета Жантасова Т.Б., Умытбаева Б.А. и Орозбаеву Л.Д.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии                                   Т. Саркисян