Табиғи монополиялар жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 19 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 12 мамырдағы №44 өкімімен бекітілген Табиғи монополиялар жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Армения Республикасынан
Аветисян
Анаит Георгиевна
-
Армения Республикасы Қоғамдық қызметтер көрсетуді реттеу жөніндегі комиссия аппаратының халықаралық ынтымақтастық бөлімінің бастығы
Беларусь Республикасынан
Дроботов
Василий Иванович
-
"Полоцктрансмұнай Достық" ашық акционерлік қоғамының директоры
Қазақстан Республикасынан
Әлиев
Жасұлан Абылайұлы
-
"Қазақстан теміржолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының интеграциялық және сыртқы саясат департаментінің директоры
Ертілесова
Жаннат Жұрғалиқызы
-
Заңды тұлғалар бірлестігінің қауымдастық нысанындағы "Бәсекелестікті және тауар нарықтарын дамыту қауымдастығы" кеңесінің төрағасы
Кононов
Максим Сергеевич
-
Қазақстан тауар өндірушілері мен экспорттаушылары одағының вице-президенті
Көмекбаева
Раушан Жұматайқызы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің экономикалық интеграция басқармасының басшысы
Құразов
Анархан Төретайұлы
-
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Ресей Федерациясындағы Өкілдігінің директоры
Мұқышев
Қанат Құрмашұл
-
"KAZLOGISTICS" Қазақстан көлік қызметкерлері одағы бас директорының орынбасары
Қырғыз Республикасынан
Гришина
Галина Михайловна
-
Қырғыз Республикасының Көлік және жолдар министрлігі жанындағы "Кыргыз темир жолу" Ұлттық компаниясы" мемлекеттік кәсіпорнының Техникалық саясат басқармасының жетекші маманы
Доолетов
Кенешбек Джумаканович
-
Қырғыз Республикасының Көлік және жолдар министрлігінің Автомобиль және теміржол көлігі басқармасының жетекші маманы
Дусумбаев
Нурлан Джапсарбаевич
-
Қырғыз Республикасының Көлік және жолдар министрлігі жанындағы "Кыргыз темир жолу" Ұлттық компаниясы" мемлекеттік кәсіпорнының Экономика, стратегиялық даму және тариф саясаты басқармасының бастығы
Мамбеталиева
Асель Берикбаевна
-
Қырғыз Республикасының Көлік және жолдар министрлігі жанындағы "Кыргыз темир жолу" Ұлттық компаниясы" мемлекеттік кәсіпорнының заң бөлімінің бастығы
Нарматова
Назгуль Балтабаевна
-
"Кыргызаэронавигация" мемлекеттік кәсіпорнының бухгалтерлік есеп және қаржы бөлімінің бастығы - бас бухгалтері
Ниязалиев
Бакытбек Женишбекович
-
Қырғыз Республикасының Көлік және жолдар министрлігі жанындағы "Кыргыз темир жолу" Ұлттық компаниясы" мемлекеттік кәсіпорнының Жолаушы тасымалы басқармасы бастығының орынбасары
Турсалиев
Тилек Белекович
-
Қырғыз Республикасының Көлік және жолдар министрлігі жанындағы "Кыргыз темир жолу" Ұлттық компаниясы" мемлекеттік кәсіпорнының Жүк тасымалы және коммерциялық жұмыстар басқармасы бастығының орынбасары
Чолпонкулов
Маратбек Абжалбекович
-
Қырғыз Республикасы Мемлекеттік өнеркәсіп, энергетика және жер қойнауын пайдалану комитетінің Электр энергетикасы басқармасының бастығы
Ресей Федерациясынан
Короткова
Марина Андреевна
-
Федералдық кеден қызметінің Федералдық кеден кірістері және тарифтік реттеу бас басқармасы бөлімі бастығының орынбасары;
б) Консультативтік комитеттің мына мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Фомин
Игорь Алексеевич
-
Беларусь Республикасы Монополияға қарсы реттеу және сауда министрінің орынбасары
Біләлов
Қанат Шарапұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Экономика салаларын дамыту департаменті директорының орынбасары
Төлебекова
Долорес Борисқызы
-
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Экономикалық интеграция департаменті директорының міндетін атқарушы
Асаналиева
Айнура Бейшеналиевна
-
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік отын-энергетикалық кешенді реттеу агентігінің құқықтық қолдау және халықаралық ынтымақтастық бөлімінің меңгерушісі;
в) Консультативтік комитет құрамынан С.В.Сосновский, С.Т.Ахмет, А.А.Насыров, Б.А.Үмітбаев, Ю.К.Якупбаева, Э.Т.Мамырканов, С.Э.Сакебеков, М.Т.Таштемиров және Н.А. Золкин шығарылсын.

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по естественным монополиям
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 марта 2017 года № 19
1. Внести в состав Консультативного комитета по естественным монополиям, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 мая 2015 г. № 44, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
от Республики Армения
Аветисян Анаит Георгиевна
начальник отдела международного сотрудничества аппарата Комиссии по регулированию общественных услуг Республики Армения
от Республики Беларусь
Дроботов Василий Иванович
директор открытого акционерного общества «Полоцктранснефть Дружба»
от Республики Казахстан
Алиев Жасулан Абылаевич
директор департамента интеграционной и внешней политики акционерного общества «Национальная компания «Казахстан темир жолы»
Ертлесова Жаннат Джургалиевна
председатель совета объединения юридических лиц в форме ассоциации «Ассоциация развития конкуренции и товарных рынков»
Кононов Максим Сергеевич
вице-президент Союза товаропроизводителей и экспортеров Казахстана
Кумекбаева Раушан Жуматаевна
руководитель управления экономической интеграции Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Куразов Анархан Туретаевич
директор Представительства Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен» в Российской Федерации
Мукушев Канат Курмашевич
заместитель генерального директора Союза транспортников Казахстана «KAZLOGISTICS»
от Кыргызской Республики
Гришина Галина Михайловна
ведущий специалист управления технической политики государственного предприятия «Национальная компания «Кыргыз темир жолу» при Министерстве транспорта и дорог Кыргызской Республики
Доолетов Кенешбек Джумаканович
ведущий специалист Управления автомобильного и железнодорожного транспорта Министерства транспорта и дорог Кыргызской Республики
Дусумбаев Нурлан Джапсарбаевич
начальник управления экономики, стратегического развития и тарифной политики государственного предприятия «Национальная компания «Кыргыз темир жолу» при Министерстве транспорта и дорог Кыргызской Республики
Мамбеталиева Асель Берикбаевна
начальник юридического отдела государственного предприятия «Национальная компания «Кыргыз темир жолу» при Министерстве транспорта и дорог Кыргызской Республики
Нарматова Назгуль Балтабаевна
начальник отдела бухгалтерского учета и финансов – главный бухгалтер государственного предприятия «Кыргызаэронавигация»
Ниязалиев Бакытбек Женишбекович
заместитель начальника управления пассажирских перевозок государственного предприятия «Национальная компания «Кыргыз темир жолу» при Министерстве транспорта и дорог Кыргызской Республики
Турсалиев Тилек Белекович
заместитель начальника управления грузовых перевозок и коммерческих работ государственного предприятия «Национальная компания «Кыргыз темир жолу» при Министерстве транспорта и дорог Кыргызской Республики
Чолпонкулов Маратбек Абжалбекович
начальник Управления электроэнергетики государственного комитета промышленности, энергетики и недропользования Кыргызской Республики
от Российской Федерации
Короткова Марина Андреевна
заместитель начальника отдела Главного управления федеральных таможенных доходов и тарифного регулирования Федеральной таможенной службы;
б) указать новые должности следующих членов Консультативного комитета:
Фомин Игорь Алексеевич
заместитель Министра антимонопольного регулирования и торговли Республики Беларусь
Билялов Канат Шарапович
заместитель директора Департамента развития отраслей экономики Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Тюлебекова Долорес Борисовна
и.о. директора департамента экономической интеграции Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен»
Асаналиева Айнура Бейшеналиевна
заведующая отделом правовой поддержки и международного сотрудничества Государственного агентства по регулированию топливно-энергетического комплекса при Правительстве Кыргызской Республики;
в) исключить из состава Консультативного комитета Сосновского С.В., Ахмета С.Т., Насырова А.А., Умытбаева Б.А., Якупбаеву Ю.К., Мамырканова Э.Т., Сакебекова С.Э., Таштемирова М.Т. и Золкина Н.А.

2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т.Саркисян

2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии                                   Т. Саркисян