Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы мүшелерін тағайындау туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2018 жылғы 31 тамыздағы № 17 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 12-бабы 2-тармағының 2-тармақшасына, Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 41-тармағының үшінші абзацына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентінің 55-тармағына сәйкес, сондай-ақ Беларусь Республикасының ұсынуы негізінде Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
1. Сергей Сергеевич Сидорскийді тағайындау кезінде айқындалған өкілеттіктердің қалған мерзіміне Беларусь Республикасынан Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының мүшесі болып Александр Михайлович Субботин тағайындалсын.
2. Валерий Николаевич Корешковты тағайындау кезінде айқындалған өкілеттіктердің қалған мерзіміне Беларусь Республикасынан Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының мүшесі болып Виктор Владимирович Назаренко тағайындалсын.
3. Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының дербес құрамы және оның мүшелерінің арасында міндеттерді бөлу туралы" № 37 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының дербес құрамына Еуразиялық экономикалық комиссияның Өнеркәсіп және агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) Александр Михайлович Субботин енгізіліп, дербес құрамнан Сергей Сергеевич Сидорский шығарылсын.
4. Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының дербес құрамы және оның мүшелерінің арасында міндеттерді бөлу туралы" № 37 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының дербес құрамына Еуразиялық экономикалық комиссияның Техникалық реттеу жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) Виктор Владимирович Назаренко енгізіліп, дербес құрамнан Валерий Николаевич Корешков шығарылсын.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан Беларусь Республикасынан Қазақстан Республикасынан Қырғыз Республикасынан Ресей Федерациясынан

О назначении членов Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 31 августа 2018 года № 17
В соответствии с подпунктом 2 пункта 2 статьи 12 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, абзацем третьим пункта 41 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 55 Регламента работы Евразийской экономической комиссии, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, а также на основании представления Республики Беларусь Высший Евразийский экономический совет решил:
1. Назначить членом Коллегии Евразийской экономической комиссии от Республики Беларусь Субботина Александра Михайловича на оставшийся срок полномочий, определенный при назначении Сидорского Сергея Сергеевича.
2. Назначить членом Коллегии Евразийской экономической комиссии от Республики Беларусь Назаренко Виктора Владимировича на оставшийся срок полномочий, определенный при назначении Корешкова Валерия Николаевича.
3. Включить в персональный состав Коллегии Евразийской экономической комиссии, утвержденный Решением Высшего Евразийского экономического совета от 21 декабря 2015 г. № 37 "О персональном составе и распределении обязанностей между членами Коллегии Евразийской экономической комиссии", члена Коллегии (Министра) по промышленности и агропромышленному комплексу Евразийской экономической комиссии Субботина Александра Михайловича, исключив из персонального состава Сидорского Сергея Сергеевича.
4. Включить в персональный состав Коллегии Евразийской экономической комиссии, утвержденный Решением Высшего Евразийского экономического совета от 21 декабря 2015 г. № 37 "О персональном составе и распределении обязанностей между членами Коллегии Евразийской экономической комиссии", члена Коллегии (Министра) по техническому регулированию Евразийской экономической комиссии Назаренко Виктора Владимировича, исключив из персонального состава Корешкова Валерия Николаевича.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации