Екі қабатты теміржол жолаушылар вагондары компоненттерінің жекелеген түрлеріне қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 59 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 42 және 45-баптарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне (Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 54 шешіміне қосымша) мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) № 1 қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасынан кіші қосалқы позициялар алып тасталсын;
б) № 2 қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына кіші қосалқы позициялар енгізілсін;
в) № 3 қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу баждарының ставкалары белгіленсін;
г) Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне ескертпелер мынадай мазмұндағы 63С ескертпемен толықтырылсын:
"63С) Кедендік құнның 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының ставкасы Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 59 шешімі күшіне енген күннен бастап қоса алғанда 2020 жылғы 30 маусымға дейін қолданылады".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 24 сәуірдегі
№ 59 шешіміне
№ 1 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасынан алып тасталатын
КІШІ ҚОСАЛҚЫ ПОЗИЦИЯЛАР
СЭҚ ТН коды
Позицияның атауы
Қос.өлш.бірл.

О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов компонентов двухэтажных пассажирских железнодорожных вагонов
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 апреля 2018 года № 59. Утратило силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 августа 2021 года № 100.
Сноска. Решение утратило силу Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17.08.2021 № 100 (порядок введения в действие см. п.2).
В соответствии со статьями 42 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза (приложение к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 г. № 54) следующие изменения:
а) исключить из единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза подсубпозиции согласно приложению № 1;
б) включить в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза подсубпозиции согласно приложению № 2;
в) установить ставки ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза согласно приложению № 3;
г) дополнить примечания к Единому таможенному тарифу Евразийского экономического союза примечанием 63С следующего содержания:
"63С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 апреля 2018 г. № 59 по 30.06.2020 включительно.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 24 апреля 2018 г. № 59
ПОДСУБПОЗИЦИИ,
исключаемые из единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Код ТН ВЭД
Наименование позиции
Доп. ед. изм.

8607 19 900 0
– – – арбалардың, жүретін теңгергіш арбалардың және соған ұқсас арбалардың бөлшектері
8607 21 100 0
– – – шойын құйма немесе болат құйма
8607 21 900 0
– – –  өзгелер
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 24 сәуірдегі
№ 59 шешіміне
№ 2 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына енгізілетін
КІШІ ҚОСАЛҚЫ ПОЗИЦИЯЛАР
СЭҚ ТН коды
Позицияның атауы
Қос.өлш.бірл.

8607 19 900 0
– – – части тележек, ходовых балансирных тележек и аналогичных тележек
8607 21 100 0
– – – чугунные литые или стальные литые
8607 21 900 0
– – – прочие
ПРИЛОЖЕНИЕ № 2
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 24 апреля 2018 г. № 59
ПОДСУБПОЗИЦИИ,
включаемые в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Код ТН ВЭД
Наименование позиции
Доп. ед. изм.

8607 19 900
– – – арбалардың, жүретін теңгергіш арбалардың және соған ұқсас арбалардың бөлшектері:
8607 19 900 1
– – – – локомотивтік тартқышты екі қабатты жолаушылар вагондарының өндірісіне арналған орталық вертикальді гидравликалық амортизатор5)
8607 19 900 9
– – – – өзгелері
8607 21 100
– – – шойын құйма немесе болат құйма:
8607 21 100 1
– – – – локомотивтік тартқышты екі қабатты жолаушылар вагондарының өндірісіне арналған тежегіш құрылғылардың бөлшектері5)
8607 21 100 9
– – – – өзгелері
8607 21 900
– – –  өзгелері:
8607 21 900 1
– – – – локомотивтік тартқышты екі қабатты жолаушылар вагондарының өндірісіне арналған тежеу магистралін басқару панелі, қысқышты механизм, тежегіштік контроллер, тежегіш жабдығының контейнері, тежегіш жапсырмасы, тайғанауға қарсы құрылғы5)
8607 21 900 9
– – – – өзгелері
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 24 сәуірдегі
№ 59 шешіміне
№ 3 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу баждарының
СТАВКАЛАРЫ
СЭҚ ТН коды
Позицияның атауы
Кедендік әкелу бажының ставкасы (кедендік құннан пайызбен не евромен, не АҚШ долларымен)
8607 19 900 1
– – – – локомотивтік тартқышты екі қабатты жолаушылар вагондарының өндірісіне арналған орталық вертикальді гидравликалық амортизатор5)
563С)
8607 19 900 9
– – – – өзгелері
5
8607 21 100 1
– – – – локомотивтік тартқышты екі қабатты жолаушылар вагондарының өндірісіне арналған тежегіш құрылғылардың бөлшектері5)
563С)
8607 21 100 9
– – – – өзгелері
5
8607 21 900 1
– – – – локомотивтік тартқышты екі қабатты жолаушылар вагондарының өндірісіне арналған тежеу магистралін басқару панелі, қысқышты механизм, тежегіштік контроллер, тежегіш жабдығының контейнері, тежегіш жапсырмасы, тайғанауға қарсы құрылғы5)
563С)
8607 21 900 9
– – – – өзгелері
5

8607 19 900
– – – части тележек, ходовых балансирных тележек и аналогичных тележек:
8607 19 900 1
– – – – гидравлический амортизатор центральный вертикальный для производства двухэтажных пассажирских вагонов локомотивной тяги5)
8607 19 900 9
– – – – прочие
8607 21 100
– – – чугунные литые или стальные литые:
8607 21 100 1
– – – – части тормозных устройств для производства двухэтажных пассажирских вагонов локомотивной тяги5)
8607 21 100 9
– – – – прочие
8607 21 900
– – – прочие:
8607 21 900 1
– – – – панель управления тормозной магистралью, клещевой механизм, тормозной контроллер, контейнер тормозного оборудования, тормозная накладка, противоюзное устройство для производства двухэтажных пассажирских вагонов локомотивной тяги5)
8607 21 900 9
– – – – прочие
ПРИЛОЖЕНИЕ № 3
к Решению Коллегии Евразийской
экономической комиссии
от 24 апреля 2018 г. № 59
СТАВКИ
ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза
Код ТН ВЭД
Наименование позиции
Ставка ввозной таможенной пошлины (в процентах от таможенной стоимости либо в евро, либо в долларах США)
8607 19 900 1
– – – – гидравлический амортизатор центральный вертикальный для производства двухэтажных пассажирских вагонов локомотивной тяги5)
563С)
8607 19 900 9
– – – – прочие
5
8607 21 100 1
– – – – части тормозных устройств для производства двухэтажных пассажирских вагонов локомотивной тяги5)
563С)
8607 21 100 9
– – – – прочие
5
8607 21 900 1
– – – – панель управления тормозной магистралью, клещевой механизм, тормозной контроллер, контейнер тормозного оборудования, тормозная накладка, противоюзное устройство для производства двухэтажных пассажирских вагонов локомотивной тяги5)
563С)
8607 21 900 9
– – – – прочие
5