Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 2 қазандағы № 180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 31 шілдедегі № 125 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі техникалық реттеу туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 9 қосымша) 4-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 5-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 2 қазандағы "Кеден одағының "Жағар материалдарына, майларға және арнайы сұйықтықтарға қойылатын талаптар туралы" техникалық регламентін (КО ТР 030/2012) қолданысқа енгізу тәртібі туралы" № 180 шешіміне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының
міндетін уақытша атқарушы
К. Минасян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 31 шілдедегі
№ 125 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 2 қазандағы № 180 шешіміне енгізілетін өзгерістер
1. 1.1 және 1.2-тармақтардағы "стандарттар тізбесі" деген сөздер "Халықаралық және өңірлік (мемлекетаралық) стандарттар, ал олар болмаған жағдайда - ұлттық (мемлекеттік) стандарттар тізбесі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Ерікті негізде қолдану нәтижесінде Кеден одағының "Жағар материалдарына, майларға және арнайы сұйықтықтарға қойылатын талаптар туралы" техникалық регламентінің (КО ТР 030/2012) сақталуы қамтамасыз етілетін стандарттар тізбесінің атауындағы "стандарттар" деген сөз "халықаралық және өңірлік (мемлекетаралық) стандарттар, ал олар болмаған жағдайда – ұлттық (мемлекеттік) стандарттар" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Зерттеулердің (сынақтардың) және өлшемдердің ережелері мен әдістерін, соның ішінде Кеден одағының "Жағар материалдарына, майларға және арнайы сұйықтықтарға қойылатын талаптар туралы" техникалық регламентінің (КО ТР 030/2012) талаптарын қолдану және орындау үшін қажетті үлгілерді іріктеп алу және техникалық реттеу объектілерінің сәйкестігін бағалауды жүзеге асыру қағидаларын қамтитын стандарттар тізбесінде:
а) атауындағы "стандарттар" деген сөз "халықаралық және өңірлік (мемлекетаралық) стандарттар, ал олар болмаған жағдайда – ұлттық (мемлекеттік) стандарттар" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) мынадай мазмұндағы позициямен толықтырылсын:
"
44
1-қосымша, "Құрамында метил спиртінің болуы" көрсеткіші

О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 октября 2012 г. № 180
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 31 июля 2018 года № 125
В соответствии с пунктом 4 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 5 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 октября 2012 г. № 180 "О порядке введения в действие технического регламента Таможенного союза "О требованиях к смазочным материалам, маслам и специальным жидкостям" (ТР ТС 030/2012)" изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии
К. Минасян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 31 июля 2018 г. № 125
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 октября 2012 г. № 180
1 В пунктах 1.1 и 1.2 слова "Перечень стандартов" заменить словами "Перечень международных и региональных (межгосударственных) стандартов, а в случае их отсутствия – национальных (государственных) стандартов".
2. В наименовании перечня стандартов, в результате применения которых на добровольной основе обеспечивается соблюдение требований технического регламента Таможенного союза "О требованиях к смазочным материалам, маслам и специальным жидкостям" (ТР ТС 030/2012), слово "стандартов" заменить словами "международных и региональных (межгосударственных) стандартов, а в случае их отсутствия – национальных (государственных) стандартов".
3. В перечне стандартов, содержащих правила и методы исследований (испытаний) и измерений, в том числе правила отбора образцов, необходимые для применения и исполнения требований технического регламента Таможенного союза "О требованиях к смазочным материалам, маслам и специальным жидкостям" (ТР ТС 030/2012) и осуществления оценки соответствия объектов технического регулирования:
а) в наименовании слово "стандартов" заменить словами "международных и региональных (межгосударственных) стандартов, а в случае их отсутствия – национальных (государственных) стандартов";
б) дополнить позицией следующего содержания:
"
44
приложение 1, показатель "Содержание метилового спирта"

МемСТ 34425-2018
Суытатын сұйықтықтар. Құрамында метил спиртінің болуын анықтау әдістемесі
".

ГОСТ 34425-2018
Жидкости охлаждающие. Метод определения содержания метилового спирта
".