Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 7 ақпандағы № 24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 30 қазандағы № 173 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 52-бабының 2-тармағына, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне №2 қосымшаның 11-тармағына сәйкес және Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 20 маусымдағы № 48 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерін әзірлеу, қабылдау, өзгерту және жою тәртібінің 50-тармағын ескере отырып, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 7 ақпандағы "Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 15 шілдедегі № 710 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 24 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) 1-тармағының "а" тармақшасының төртінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"пайдалану мақсатында айрықша Беларусь Республикасы шегінде: БКГ1, БКГ2, ЧС4Т электровоздары, ТМЭ1, ТМЭ2, ТМЭ3 маневр тепловоздары, ЭПГ, ЭПР, ЭПРII, ЭПМ, ЭР9 электр пойыздары, ДП1, ДП3, ДР1, МДП, ДР1Б дизель-пойыздары, Dynamic Stopfexpress 09-3X, Duomatic 09-32 CSM, Duomatic 08-32 T, Duomatic 08-32 Center Tool, Unimat Compact 08-275/3S, Plasser 08-275/3S, RM-76 UHR, RM-80 UHR, DGS-62 N, SSP-110 SW, COMPELVAC AC500 RD, MFS-240, SVP-74, SVP-74.1 арнайы теміржол жылжымалы құрамы;";
б) 2 және 3-тармақтардың күші жойылды деп танылсын;
в) 4-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Шешімнің 1-тармағының "а" тармақшасының төртінші абзацында көзделген өзгеріс Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 30 қазандағы № 173 шешімі күшіне енген күннен бастап күшіне енеді".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 7 февраля 2018 г. № 24
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 октября 2018 года № 173
В соответствии с пунктом 2 статьи 52 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, пунктом 11 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, и с учетом пункта 50 Порядка разработки, принятия, изменения и отмены технических регламентов Евразийского экономического союза, утвержденного Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 20 июня 2012 г. № 48, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 7 февраля 2018 г. № 24 "О внесении изменений в Решение Комиссии Таможенного союза от 15 июля 2011 г. № 710" следующие изменения:
а) абзац четвертый подпункта "а" пункта 1 изложить в следующей редакции:
"в целях эксплуатации исключительно в пределах Республики Беларусь: электровозы БКГ1, БКГ2, ЧС4Т, маневровые тепловозы ТМЭ1, ТМЭ2, ТМЭ3, электропоезда ЭПГ, ЭПР, ЭПРII, ЭПМ, ЭР9, дизель-поезда ДП1, ДП3, ДР1, МДП, ДР1Б, специальный железнодорожный подвижной состав: Dynamic Stopfexpress 09-3X, Duomatic 09-32 CSM, Duomatic 08-32 T, Duomatic 08-32 Center Tool, Unimat Compact 08-275/3S, Plasser 08-275/3S, RM-76 UHR, RM-80 UHR, DGS-62 N, SSP-110 SW, COMPELVAC AC500 RD, MFS-240, SVP-74, SVP-74.1;";
б) пункты 2 и 3 признать утратившими силу;
в) абзац второй пункта 4 изложить в следующей редакции:
"Изменение, предусмотренное абзацем четвертым подпункта "а" пункта 1 настоящего Решения, вступает в силу с даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 октября 2018 г. № 173.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян