Еуразиялық экономикалық одақтың ішкі нарығының жұмыс істеуі шеңберіндегі міндеттемелерді Армения Республикасының орындауы туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 195 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 43-тармағының 4-тармақшасына сәйкес сатып алу туралы ақпаратты (оның ішінде орыс тіліндегі) веб-порталда жариялау (орналастыру) арқылы мемлекеттік сатып алудың ақпараттық ашықтығы мен айқындығы бөлігінде Еуразиялық экономикалық одақтың ішкі нарығының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі міндеттемелерді Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің орындауын мониторингтеу нәтижелері туралы ақпаратты назарға ала отырып, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Армения Республикасы Сатып алуды реттеу тәртібі туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 25 қосымша) 29-тармағының мемлекеттік сатып алу туралы ақпаратты орыс тілінде жариялауды қамтамасыз ету бөлігіндегі 2-тармақшасын орындау қажеттігі туралы хабардар етілсін.
2. Армения Республикасының Үкіметінен осы Шешім күшіне енген күннен бастап күнтізбелік 10 күн ішінде Еуразиялық экономикалық комиссияны Сатып алуды реттеу тәртібі туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 25 қосымша) 29-тармағының 2-тармақшасын орындауға бағытталған шаралар туралы хабардар ету сұралсын.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О выполнении Республикой Армения обязательств в рамках функционирования внутреннего рынка Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 ноября 2018 года № 195
Приняв к сведению информацию о результатах мониторинга выполнения государствами – членами Евразийского экономического союза обязательств по обеспечению функционирования внутреннего рынка Евразийского экономического союза в части информационной открытости и прозрачности государственных закупок посредством публикации (размещения) на веб-портале информации о закупках (в том числе на русском языке), в соответствии с подпунктом 4 пункта 43 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Уведомить Республику Армения о необходимости исполнения подпункта 2 пункта 29 Протокола о порядке регулирования закупок (приложение № 25 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) в части обеспечения публикации информации о государственных закупках на русском языке.
2. Просить Правительство Республики Армения проинформировать Евразийскую экономическую комиссию о мерах, направленных на исполнение подпункта 2 пункта 29 Протокола о порядке регулирования закупок (приложение № 25 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года), в течение 10 календарных дней с даты вступления настоящего Решения в силу.
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян