Еуразиялық экономикалық одақ Сотының және Еуразиялық экономикалық комиссияның қаржы-шаруашылық қызметіне ревизия жүргізу туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2018 жылғы 27 қарашадағы № 21 Өкімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 16-бабының 6-тармағына сәйкес:
1. 2019 жылғы 13 мамырдан бастап 28 мамырға дейінгі аралықта Еуразиялық экономикалық одақ Сотының және 2019 жылғы 29 мамырдан бастап 14 маусымға дейінгі аралықта Еуразиялық экономикалық комиссияның 2015-2017 жылдар ішіндегі қаржы-шаруашылық қызметіне ревизия жүргізілсін.
2. Ревизиялық топтың мына құрамы бекітілсін:
Армения Республикасынан:
Элоян
Давид Аркадиевич
Армения Республикасы Қаржы министрлігі аппаратының Қаржы-бюджет инспекциясы басқармасының 4-ші бөлімінің бастығы (ревизиялық топтың төрағасы)
Оганнисян
Ваган Вардгесович
Армения Республикасы Қаржы министрлігі аппаратының Қаржы-бюджет инспекциясы басқармасының 2-ші бөлімінің бас бақылаушысы
Беларусь Республикасынан:
Главинская
Наталья Петровна
Беларусь Республикасы Қаржы министрлігі Бақылау-ревизия бас басқармасының бюджеттік қаражаттарды пайдалануды қаржылық бақылау басқармасының бас бақылаушы-ревизоры (Еуразиялық экономикалық одақ Сотында ревизия жүргізу жөніндегі ревизиялық топтың құрамында)
Иванов
Григорий Викторович
Беларусь Республикасы Қаржы министрлігі Бақылау-ревизия бас басқармасының бюджеттік қаражаттарды пайдалануды қаржылық бақылау басқармасы бастығының орынбасары (Еуразиялық экономикалық комиссияда ревизия жүргізу жөніндегі ревизиялық топтың құрамында)
Қазақстан Республикасынан:
Юсупов
Ақылбек Өмірбекұлы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің мемлекеттік аудиторы - бас сарапшы (Еуразиялық экономикалық одақ Сотында ревизия жүргізу жөніндегі ревизиялық топтың құрамында)
Кәрменов
Ерлан Мұқанұлы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің мемлекеттік аудиторы - бас сарапшы (Еуразиялық экономикалық комиссияда ревизия жүргізу жөніндегі ревизиялық топтың құрамында)
Қырғыз Республикасынан:
Кадыров
Дурусбек Жаныбаевич
Қырғыз Республикасы Қаржы министрлігінің ішкі аудит бөлімінің меңгерушісі
Ресей Федерациясынан:
Морозова
Яна Рихардовна
Федералдық қазынашылықтың Әлеуметтік саладағы, бюджетаралық қатынастар және әлеуметтік сақтандыру саласындағы бақылау-ревизия басқармасының Әлеуметтік саладағы және ғылымдағы бақылау-ревизия бөлімінің бастығы.
3. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О проведении ревизии финансово-хозяйственной деятельности Суда Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссии
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 27 ноября 2018 года № 21.
В соответствии с пунктом 6 статьи 16 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года:
1. Провести ревизию финансово-хозяйственной деятельности за 2015 – 2017 годы Суда Евразийского экономического союза в период с 13 по 28 мая 2019 г. и Евразийской экономической комиссии в период с 29 мая по 14 июня 2019 г.
2. Утвердить следующий состав ревизионной группы:
от Республики Армения
Элоян
Давид Аркадиевич
начальник 4-го отдела Управления финансово-бюджетной инспекции аппарата Министерства финансов Республики Армения
(председатель ревизионной группы)
Оганнисян
Ваган Вардгесович
главный контролер 2-го отдела Управления финансово-бюджетной инспекции аппарата Министерства финансов Республики Армения
от Республики Беларусь
Главинская
Наталья Петровна
главный контролер-ревизор управления финансового контроля за использованием бюджетных средств Главного контрольно-ревизионного управления Министерства финансов Республики Беларусь (в составе ревизионной группы по проведению ревизии в Суде Евразийского экономического союза)
Иванов
Григорий Викторович
заместитель начальника управления финансового контроля за использованием бюджетных средств Главного контрольно-ревизионного управления Министерства финансов Республики Беларусь (в составе ревизионной группы по проведению ревизии в Евразийской экономической комиссии)
от Республики Казахстан
Юсупов
Акылбек Умирбекович
главный эксперт – государственный аудитор Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан (в составе ревизионной группы по проведению ревизии в Суде Евразийского экономического союза)
Карменов
Ерлан Муханович
главный эксперт – государственный аудитор Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан (в составе ревизионной группы по проведению ревизии в Евразийской экономической комиссии)
от Кыргызской Республики
Кадыров
Дурусбек Жаныбаевич
заведующий отделом внутреннего аудита Министерства финансов Кыргызской Республики
от Российской Федерации
Морозова
Яна Рихардовна
начальник Контрольно-ревизионного отдела в социальной сфере и науке Контрольно-ревизионного управления в социальной сфере, сфере межбюджетных отношений и социального страхования Федерального казначейства.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации