2. Еуразиялық экономикалық одақтың кеден аумағына әкелуге және (немесе) Еуразиялық экономикалық одақтың кеден аумағынан әкетуге рұқсат беру тәртібі белгіленген тауарлар тізбесінде (Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 30 шешіміне № 2 қосымша):
а) 2.9-бөлімнің 2-кестесінің 1-позициясы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Өңделмеген немесе өңделген асыл тастар (алмастардан басқа):
Драгоценные камни (кроме алмазов), необработанные или обработанные
7103 10 000 2
7103 10 000 3
7103 10 000 4
7103 10 000 5
7103 91 000 1
7103 91 000 2
7103 91 000 3
7103 99 000 2";
лағылдар
7103 10 000 2
7103 91 000 1
жақұттар
7103 10 000 3
7103 91 000 2
зүбәржаттар
7103 10 000 4
7103 91 000 3
александриттер
7103 10 000 5
7103 99 000 2";

2. В перечне товаров, в отношении которых установлен разрешительный порядок ввоза на таможенную территорию Евразийского экономического союза и (или) вывоза с таможенной территории Евразийского экономического союза (приложение № 2 к Решению Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2015 г. № 30):
а) позицию 1 таблицы 2 раздела 2.9 изложить в следующей редакции:
"1.
Драгоценные камни (кроме алмазов), необработанные или обработанные:
рубины
7103 10 000 2
7103 91 000 1
сапфиры
7103 10 000 3
7103 91 000 2
изумруды
7103 10 000 4
7103 91 000 3
александриты
7103 10 000 5
7103 99 000 2";

б) 2.11-бөлімнің мәтіні бойынша "7103 10 000 9-дан" деген сөздер "7103 10 000 8-ден" деген сөздермен ауыстырылсын.

б) по тексту раздела 2.11 слова "из 7103 10 000 9" заменить словами "из 7103 10 000 8".