Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 41 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі техникалық реттеу туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 9 қосымша) 8-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 8-тармағына сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 294 шешімімен бекітілген Кеден одағы шеңберінде міндетті талаптар белгіленетін өнімді (тауарларды) Кеден одағының кедендік аумағына әкелу тәртібі туралы ереженің 2-тармағының "в" тармақшасын іске асыру мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2019 жылғы 19 наурыздағы
№ 41 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР

О внесении изменений в некоторые решения Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 марта 2019 года № 41
В соответствии с пунктом 8 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 8 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, в целях реализации подпункта "в" пункта 2 Положения о порядке ввоза на таможенную территорию Таможенного союза продукции (товаров), в отношении которой устанавливаются обязательные требования в рамках Таможенного союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 декабря 2012 г. № 294, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в решения Коллегии Евразийской экономической комиссии изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 19 марта 2019 г. № 41
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в решения Коллегии Евразийской экономической комиссии

1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Кедендік декларацияны беру Кеден одағының "Төмен вольтты жабдықтардың қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (КО ТР 004/2011) талаптарына сәйкестігін бағалау туралы құжатты ұсынумен бірге жүретін өнімдердің тізбесін бекіту туралы" 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 91 шешімінде:
а) атауы және 1-тармақ "құжатты" деген сөзден кейін "(сәйкестікті бағалау туралы құжат туралы мәліметтерді)" деген сөздермен толықтырылсын;

1. В Решении Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 апреля 2013 г. № 91 "Об утверждении перечня продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия требованиям технического регламента Таможенного союза "О безопасности низковольтного оборудования" (ТР ТС 004/2011)":
а) наименование и пункт 1 после слов "об оценке соответствия" дополнить словами "(сведений о документе об оценке соответствия)";

б) көрсетілген Шешіммен бекітілген Кедендік декларацияны беру Кеден одағының "Төмен вольтты жабдықтардың қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (КО ТР 004/2011) талаптарына сәйкестігін бағалау туралы құжатты ұсынумен бірге жүретін өнімдердің тізбесінде:
атауы "құжатты" деген сөзден кейін "(сәйкестікті бағалау туралы құжат туралы мәліметтерді)" деген сөздермен толықтырылсын:
1-тармақта:
14-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:

б) в перечне продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия требованиям технического регламента Таможенного союза "О безопасности низковольтного оборудования" (ТР ТС 004/2011)", утвержденном указанным Решением:
наименование после слов "об оценке соответствия" дополнить словами "(сведений о документе об оценке соответствия)";
в пункте 1:
подпункт 14 изложить в следующей редакции: