Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 4 маусымдағы № 91 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 22-бабының 1-тармағына және 4-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 8 желтоқсандағы "Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасы бойынша биметалды жылыту радиаторларының сыныптамасы туралы" № 164 шешімінің 1-тармағына мынадай өзгерістер енгізілсін:
"қорытпасымен" деген сөзден кейін "құйылып" деген сөзбен толықтырылсын;
"Сыртқы экономикалық қызметтің тауар номенклатурасын түсіндірудің 1-негізгі ережесіне сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 7616 тауар позициясында сыныпталады" деген сөздер "сыртқы экономикалық қызметтің Тауар номенклатурасына Түсіндірмелердің 1 және 6-негізгі қағидаларына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 7616 99 100 2 кіші қосалқы позициясында сыныпталады" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 8 декабря 2015 г. № 164
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 4 июня 2019 года № 91
В соответствии с пунктом 1 и подпунктом 1 пункта 4 статьи 22 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в пункт 1 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 8 декабря 2015 г. № 164 "О классификации биметаллического радиатора отопления по единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза" следующие изменения:
после слова "сплава" дополнить словом "(литые)";
слова "Основным правилом интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1 классифицируется в товарной позиции 7616" заменить словами "Основными правилами интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1 и 6 классифицируется в подсубпозиции 7616 99 100 2".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян