Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 6 тамыздағы № 133 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 52-бабының 2-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 11-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 11 шешімімен бекітілген Қырғыз Республикасында Кеден одағының техникалық регламенттерін қолданысқа енгізу тәртібінің IV бөліміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) екінші абзацтағы "2019 жылғы 12 тамызға" деген сөздер "2021 жылғы 12 тамызға", "2021 жылғы 12 тамызға" деген сөздер "2023 жылғы 12 тамызға" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) үшінші абзацтағы "2019 жылғы 12 тамызға" деген сөздер "2021 жылғы 12 тамызға" деген сөздермен ауыстырылсын;
в) төртінші абзацтағы "2021 жылғы 12 тамызға" деген сөздер "2023 жылғы 12 тамызға" деген сөздермен ауыстырылсын;
г) алтыншы абзацтағы "2020 жылғы 12 тамызға" деген сөздер "2022 жылғы 12 тамызға" , "2019 жылғы 12 тамызға" деген сөздер "2021 жылғы 12 тамызға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қырғыз Республикасыныың Үкіметінен:
осы Шешім күшіне енген күннен бастап Қырғыз Республикасының заңнамасында белігеленген тәртіпте уәкілетті органдардың айналысқа шығарылған өнімді бақылауды (қадағалауды) жүзеге асыруын қамтамасыз ету;
2021 жылғы 12 тамызға дейін Қырғыз Республикасының мұнай өңдеу зауыттарының Кеден одағының "Автомобиль және авиациялық бензинге, дизель және кеме отынына, реактивті қозғалтқыштарға арналған отынға қойылатын талаптар туралы" техникалық регламентінің (КО ТР 013/2011) талаптарына сәйкес келетін автомобиль бензині мен дизель отынын айналысқа шығаруға сөзсіз көшуін көздейтін іс-шаралар кешенін жүргізу сұралсын.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және 2019 жылғы 12 тамыздан бастап пайда болатын құқықтық қатынастарда қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26 января 2016 г. № 11
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 6 августа 2019 года № 133
В соответствии с пунктом 2 статьи 52 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктом 11 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в раздел IV Порядка введения в действие технических регламентов Таможенного союза в Кыргызской Республике, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26 января 2016 г. № 11, следующие изменения:
а) в абзаце втором слова "12 августа 2019 г." заменить словами "12 августа 2021 г.", слова "12 августа 2021 г." заменить словами "12 августа 2023 г.";
б) в абзаце третьем слова "12 августа 2019 г." заменить словами "12 августа 2021 г.";
в) в абзаце четвертом слова "12 августа 2021 г." заменить словами "12 августа 2023 г.";
г) в абзаце шестом слова "12 августа 2020 г." заменить словами "12 августа 2022 г.", слова "12 августа 2019 г." заменить словами "12 августа 2021 г.".
2. Просить Правительство Кыргызской Республики:
с даты вступления настоящего Решения в силу обеспечить осуществление уполномоченными органами контроля (надзора) за выпущенной в обращение продукцией в порядке, установленном законодательством Кыргызской Республики;
обеспечить до 12 августа 2021 г. проведение комплекса мероприятий, предусматривающих безусловный переход нефтеперерабатывающих заводов Кыргызской Республики на выпуск в обращение автомобильного бензина и дизельного топлива, соответствующего требованиям технического регламента Таможенного союза "О требованиях к автомобильному и авиационному бензину, дизельному и судовому топливу, топливу для реактивных двигателей и мазуту" (ТР ТС 013/2011).
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникающие с 12 августа 2019 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян