Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 13 маусымдағы № 79 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 210 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі техникалық реттеу туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 9 қосымша) 8-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 8-тармағына сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 294 шешімімен бекітілген оған қатысты Кеден одағы шеңберінде міндетті талаптар белгіленетін өнімді (тауарларды) Кеден одағының кедендік аумағына әкелу тәртібі туралы ереженің 2-тармағының "в" тармақшасын іске асыру мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 13 маусымдағы "Оларға қатысты кеден декларациясын беру Кеден одағының "Жеке қорғану құралдарының қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (КО ТР 019/2011) талаптарына сәйкестікті бағалау туралы құжатты ұсынумен қоса жүретін өнімдер тізбесін бекіту туралы" № 79 шешіміне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң, бірақ ерте дегенде Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы 28 мамырдағы № 55 шешімі күшіне енетін күннен кейін күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2019 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 210 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 13 маусымдағы № 79 шешіміне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. Атауы және 1-тармақ "сәйкестікті бағалау туралы құжатты" деген сөздерден кейін "(сәйкестікті бағалау туралы құжат туралы мәліметтерді)" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Көрсетілген Шешіммен бекітілген Оларға қатысты кеден декларациясын беру Кеден одағының "Жеке қорғану құралдарының қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің талаптарына сәйкестікті бағалау туралы құжатты ұсынумен қоса жүретін өнімдер тізбесінде:
а) атауы "сәйкестікті бағалау туралы құжатты" деген сөздерден кейін "(сәйкестікті бағалау туралы құжат туралы мәліметтерді)" деген сөздермен толықтырылсын;
б) 1-бөлімде:
"Қолды механикалық факторлардан қорғаудың жеке қорғану құралдары" кіші бөлімінде "Қолғаптық трикотаж бұйымдар, балаларға арналғандардан басқасы" позициясында ", балаларға арналғандардан басқасы" деген сөздер алып тасталсын;
"Қолды механикалық факторлардан жеке қорғау құралдары" кіші бөлімінен кейін мынадай мазмұндағы кіші бөліммен толықтырылсын:
"Қолды судан және улы емес заттардан қорғайтын жеке қорғану құралдары
Қолды судан және уытты емес заттардың ерітінділерінен қорғайтын биялайлар мен қолғаптар

О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 13 июня 2012 г. № 79
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 3 декабря 2019 года № 210
В соответствии с пунктом 8 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 8 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, в целях реализации подпункта "в" пункта 2 Положения о порядке ввоза на таможенную территорию Таможенного союза продукции (товаров), в отношении которой устанавливаются обязательные требования в рамках Таможенного союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 декабря 2012 г. № 294, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 13 июня 2012 г. № 79 "Об утверждении Перечня продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия требованиям технического регламента Таможенного союза "О безопасности средств индивидуальной защиты" (ТР ТС 019/2011)" изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 28 мая 2019 г. № 55.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 3 декабря 2019 г. № 210
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 13 июня 2012 г. № 79
1. Наименование и пункт 1 после слов "документа об оценке соответствия" дополнить словами "(сведений о документе об оценке соответствия)".
2. В Перечне продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия требованиям технического регламента Таможенного союза "О безопасности средств индивидуальной защиты", утвержденном указанным Решением:
а) наименование после слов "документа об оценке соответствия" дополнить словами "(сведений о документе об оценке соответствия)";
б) в разделе 1:
в подразделе "Средства индивидуальной защиты рук от механических факторов" в позиции "Изделия трикотажные перчаточные, кроме детских" слова ", кроме детских" исключить;
после подраздела "Средства индивидуальной защиты рук от механических факторов" дополнить подразделом следующего содержания:
"Средства индивидуальной защиты рук от воды и нетоксичных веществ
Рукавицы и перчатки для защиты от воды и растворов нетоксичных веществ

3926 20 000 0-ден 4015-тен
6216 00 000 0-ден
сәйкестік туралы декларация";
"Аяқты тайғанаудан қорғайтын жеке қорғану құралдары" деген кіші бөлімнен кейін мынадай мазмұндағы кіші бөліммен толықтырылсын:
"Аяқты судан және уытты емес заттардың ерітінділерінен қорғайтын жеке қорғану құралдары
Судан және уытты емес заттардың ерітінділерінен қорғау үшін полимерлік материалдардан жасалған қалыпты резиналық немесе құйма арнайы етіктер
6401-ден
сәйкестік туралы декларация";
"Басты қорғайтын жеке қорғану құралдары" деген кіші бөлімдегі "Мотоциклдар мен мопедтердің жүргізушілері мен жолаушыларына арналған қорғану шлемдері" деген позиция алып тасталсын;
"Есту органын қорғайтын жеке қорғану құралдары" кіші бөлімінде "сәйкестік туралы декларация" деген сөздер "сәйкестік сертификаты" деген сөздермен ауыстырылсын.

из 3926 20 000 0 из 4015
из 6216 00 000 0
декларация о соответствии";
после подраздела "Средства индивидуальной защиты ног от скольжения" дополнить подразделом следующего содержания:
"Средства индивидуальной защиты ног от воды и растворов нетоксичных веществ
Сапоги специальные резиновые формовые или литьевые из полимерных материалов для защиты от воды и растворов нетоксичных веществ
из 6401
декларация о соответствии";
в подразделе "Средства индивидуальной защиты головы" позицию "Шлемы защитные для водителей и пассажиров мотоциклов и мопедов" исключить;
в подразделе "Средства индивидуальной защиты органа слуха" слова "декларация о соответствии" заменить словами "сертификат соответствия".