Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын айқындайтын құжатты дайындау жөніндегі жұмыс тобы туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 3 өкімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы "Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде интеграциялық процестерді одан әрі дамыту туралы декларацияны іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 9 өкімін іске асыру мақсатында:
1. Еуразиялық экономикалық комиссияның Интеграция және макроэкономика жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) Т.Д. Валоваяның басшылығымен Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын айқындайтын құжатты дайындау жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі – жұмыс тобы) құрылсын.
2. Осы Өкім күшіне енген күнінен бастап 14 күндік мерзімде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтерінен жұмыс тобына қосу үшін Экономика министрлерінің орынбасарлары және Сыртқы істер министрлерінің орынбасарлары деңгейіндегі кандидатураларды Еуразиялық экономикалық комиссияға ұсыну сұралсын.
3. Жұмыс тобы:
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа қол қойылғанына 5 жыл толуына байланысты Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер басшылары мәлімдемесінің жобасын;
Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын айқындайтын құжаттың жобасын әзірлеуді қамтамасыз етсін.
4. Еуразиялық экономикалық комиссияның Интеграция және макроэкономика жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) Т.Д. Валовая:
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің ұсыныстары негізінде жұмыс тобының құрамын қалыптастырсын, қажет болған кезде жұмыс тобының отырыстарына Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің мемлекеттік билігінің басқа органдарының өкілдерін шақырсын;
көрсетілген мәлімдемеге қол қою туралы мәселе 2019 жылғы мамырда Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің отырысында қаралатынын ескере отырып, 2019 жылғы ақпанда Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің отырысында 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа қол қойылғанына бес жыл толуына байланысты Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер басшыларының мәлімдемесінің жобасын әзірлеу барысы туралы баяндасын.
5. Осы Өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко А.Мамин Ж.Разаков А.Силуанов

О рабочей группе по подготовке документа, определяющего стратегические направления развития евразийской экономической интеграции до 2025 года
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 18 января 2019 года № 3.
В целях реализации распоряжения Высшего Евразийского экономического совета от 6 декабря 2018 г. № 9 "О мерах по реализации Декларации о дальнейшем развитии интеграционных процессов в рамках Евразийского экономического союза":
1. Создать рабочую группу по подготовке документа, определяющего стратегические направления развития евразийской экономической интеграции до 2025 года (далее – рабочая группа) под руководством члена Коллегии (Министра) по интеграции и макроэкономике Евразийской экономической комиссии Глазьева С.Ю., поручив ему актуализировать состав рабочей группы на основании предложений государств – членов Евразийского экономического союза и в случае необходимости приглашать на заседания рабочей группы представителей заинтересованных органов государственной власти государств – членов Евразийского экономического союза.
Сноска. Пункт1 с изменением, внесенным распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 18.11.2019 № 43.
2. Просить правительства государств – членов Евразийского экономического союза в 14-дневный срок с даты вступления настоящего распоряжения в силу представить в Евразийскую экономическую комиссию кандидатуры на уровне заместителей министров экономик и заместителей министров иностранных дел для включения в состав рабочей группы.
3. Рабочей группе обеспечить подготовку:
проекта заявления глав государств – членов Евразийского экономического союза по случаю 5-летия подписания Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года;
проекта документа, определяющего стратегические направления развития евразийской экономической интеграции до 2025 года.
4. Утратил силу распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 18.11.2019 № 43 .
5. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко А. Мамин Ж. Разаков А. Силуанов