Кристал ақ қант бағасын мемлекеттік реттеу мерзімін ұзартуды келісу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 17 наурыздағы № 40 шешімі
Беларусь Республикасының аумағында 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап енгізілген кристал ақ қант бағасын мемлекеттік реттеу мерзімін ұзартуды келісу туралы Беларусь Республикасының 2020 жылғы 27 ақпанда түскен өтінісіне байланысты және Бәсекелестіктің жалпы қағидаттары мен қағидалары туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 19 қосымша) 82-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Беларусь Республикасында кристал ақ қант бағасын мемлекеттік реттеу мерзімін 2020 жылғы 31 наурыздан бастап қоса алғанда 2020 жылғы 31 желтоқсанға дейінгі аралықта – 276 күнге ұзартумен келісілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және 2020 жылғы 31 наурыздан бастап туындайтын құқықтық қатынастарда қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О согласовании продления срока государственного регулирования цен на сахар белый кристаллический
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 марта 2020 года № 40
В связи с поступившим 27 февраля 2020 г. обращением Республики Беларусь о согласовании продления срока государственного регулирования цен на сахар белый кристаллический, введенного на территории Республики Беларусь с 1 января 2020 г., и в соответствии с пунктом 82 Протокола об общих принципах и правилах конкуренции (приложение № 19 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Согласовать продление срока государственного регулирования цен на сахар белый кристаллический в Республике Беларусь на 276 дней – с 31 марта 2020 г. до 31 декабря 2020 г. включительно.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 31 марта 2020 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович