Сербия Республикасынан шығарылатын және Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелінетін тауарларға қатысты кедендік әкелу баждарының ставкаларын қолдану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 6 қазандағы № 122 шешімі
2019 жылғы 25 қазандағы Бір тараптан Еуразиялық экономикалық одақ пен оған мүше мемлекеттер және екінші тараптан Сербия Республикасы арасындағы еркін сауда туралы келісімнің (бұдан әрі - Келісім) 4-бабына, Келісімге № 2 қосымшаға, 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 35-бабына және Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (көрсетілген Шартқа № 1 қосымша) 43-тармағының 2-тармақшасына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қоса беріліп отырған оларға қатысты еркін сауда режимінен алып тасталатын тауарлардың тізбесі 2019 жылғы 25 қазандағы Бір тараптан Еуразиялық экономикалық одақ пен оған мүше мемлекеттер және екінші тараптан Сербия Республикасы арасындағы еркін сауда туралы келісімге сәйкес бекітілсін.
2. Мынадай:
осы Шешіммен бекітілген тізбеге енгізілген тауарларды қоспағанда, Келісімге сәйкес Сербия Республикасынан шығарылатын және Еуразиялық экономикалық одақтың аумағына әкелінетін тауарларға қатысты кедендік әкелу баждарын төлеуден босату түріндегі тарифтік преференция қолданылады;
Келісімге сәйкес Сербия Республикасынан шығарылатын және Еуразиялық экономикалық одақтың аумағына әкелінетін, ЕАЭО СЭҚ ТН 0406 90 690 0, 0406 90 740 0, 0406 90 860 0, 0406 90 890 0, 0406 90 920 0, 0406 90 930 0, 0406 90 990 1 және 0406 90 990 9 кодтарымен сыныпталатын, шөптер қосылып жасалған Гларск ірімшігіне, Буттерказ ірімшігіне және қойдың немесе ешкінің сүтінен жасалған ірімшікке қатысты тауардың шығарылған жері туралы сертификаттың 8-графасында Glarus cheese with herbs" немесе "Buttercase cheese" немесе "Cheese made of goat’s or sheep’s milk" белгілері болған кезде кедендік әкелу баждарын төлеуден босату түріндегі тарифтік преференция қолданылады деп белгіленсін.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң, бірақ ерте дегенде Келісім күшіне енген күннен кейін күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2020 жылғы 6 қазандағы
№ 122 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН

О применении ставок ввозных таможенных пошлин в отношении товаров, происходящих из Республики Сербии и ввозимых на таможенную территорию Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 6 октября 2020 года № 122.
В соответствии со статьей 4 Соглашения о зоне свободной торговли между Евразийским экономическим союзом и его государствами-членами, с одной стороны, и Республикой Сербией, с другой стороны, от 25 октября 2019 года (далее – Соглашение), приложением № 2 к Соглашению, статьей 35 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и подпунктом 2 пункта 43 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к указанному Договору) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Утвердить прилагаемый перечень товаров, в отношении которых применяются изъятия из режима свободной торговли в соответствии с Соглашением о зоне свободной торговли между Евразийским экономическим союзом и его государствами-членами, с одной стороны, и Республикой Сербией, с другой стороны, от 25 октября 2019 года.
2. Установить, что:
в отношении товаров, происходящих из Республики Сербии и ввозимых на таможенную территорию Евразийского экономического союза в соответствии с Соглашением, применяется тарифная преференция в виде освобождения от уплаты ввозных таможенных пошлин, за исключением товаров, включенных в утвержденный настоящим Решением перечень;
в отношении происходящих из Республики Сербии и ввозимых на таможенную территорию Евразийского экономического союза в соответствии с Соглашением Гларского сыра, изготовленного с добавлением трав, сыра Буттерказе и сыра из овечьего или козьего молока, классифицируемых кодами 0406 90 690 0, 0406 90 740 0, 0406 90 860 0, 0406 90 890 0, 0406 90 920 0, 0406 90 930 0, 0406 90 990 1 и 0406 90 990 9 ТН ВЭД ЕАЭС, применяется тарифная преференция в виде освобождения от уплаты ввозных таможенных пошлин при наличии в графе 8 сертификата о происхождении товара отметки "Glarus cheese with herbs", или "Buttercase cheese", или "Cheese made of goat’s or sheep’s milk".
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее даты вступления в силу Соглашения.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 6 октября 2020 г. № 122
ПЕРЕЧЕНЬ

2019 жылғы 25 қазандағы Бір тараптан Еуразиялық экономикалық одақ пен оған мүше мемлекеттер және екінші тараптан Сербия Республикасы арасындағы еркін сауда туралы келісімге сәйкес оларға қатысты еркін сауда режимінен алып тастау қолданылатын тауарлардың ТІЗБЕСІ
СЭҚ ТН коды
Позицияның атауы
Кедендік әкелу бажының ставкасы
0207 11 100 1
– – – –Еуразиялық экономикалық одақтың 02 топқа қосымша 4-ескертуінде көрсетілген тәртіпте
БКТставкасы
0207 11 100 9
– – – – өзгелері
БКТ ставкасы
0207 11 300 1
– – – – Еуразиялық экономикалық одақтың 02 топқа қосымша 4-ескертуінде көрсетілген тәртіпте
БКТ ставкасы
0207 11 300 9
– – – – өзгелері
БКТ ставкасы
0207 11 900 1
– – – – Еуразиялық экономикалық одақтың 02 топқа қосымша 4-ескертуінде көрсетілген тәртіпте
БКТ ставкасы
0207 11 900 9
– – – – өзгелері
БКТ ставкасы
0207 12 100 1
– – – – Еуразиялық экономикалық одақтың 02 топқа қосымша 4-ескертуінде көрсетілген тәртіпте
БКТ ставкасы

товаров, в отношении которых применяются изъятия из режима свободной торговли в соответствии с Соглашением о зоне свободной торговли между Евразийским экономическим союзом и его государствами-членами, с одной стороны, и Республикой Сербией, с другой стороны, от 25 октября 2019 года
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21.09.2021 № 123 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее 01.01.2022).
Код
ТН ВЭД
Наименование позиции
Ставка ввозной таможенной пошлины
0207 11 100 1
– – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
ставка ЕТТ
0207 11 100 9
– – – – прочие
ставка ЕТТ
0207 11 300 1
– – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
ставка ЕТТ
0207 11 300 9
– – – – прочие
ставка ЕТТ
0207 11 900 1
– – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
ставка ЕТТ
0207 11 900 9
– – – – прочие
ставка ЕТТ
0207 12 100 1
– – – – в порядке, указанном в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 02
ставка ЕТТ

4012 13 000 9
– – – өзгелері
БКТ ставкасы
4012 19 000 0
– – өзгелері
БКТ ставкасы
4012 20 000 1
– – азаматтық әуе кемелеріне арналған5)
БКТ ставкасы
4012 20 000 9
– – өзгелері
БКТ ставкасы
5205 11 000 0
– – 714,29 дтекс немесе одан асатын сызықтық тығыздықтағы (14 метрлiк нөмiрден аспайтын)
БКТ ставкасы
5205 12 000 0
– – 714,29 дтекстен аспайтын, бiрақ кемiнде 232,56 дтекс сызықтық тығыздықтағы (14 метрлiк нөмiрден жоғарғы, бiрақ 43 метрлiк нөмiрден аспайтын)
БКТ ставкасы
5205 13 000 0
– – 232,56 дтекстен аспайтын, бiрақ кемiнде 192,31 дтекс сызықтық тығыздықтағы (43 метрлiк нөмiрден жоғарғы, бiрақ 52 метрлiк нөмiрден аспайтын)
БКТ ставкасы
5205 14 000 0
– – 192,31 дтекстен аспайтын, бiрақ кемiнде 125 дтекс сызықтық тығыздықтағы (52 метрлiк нөмiрден жоғарғы, бiрақ 80 метрлiк нөмiрден аспайтын)
БКТ ставкасы
5205 15 100 0
– – –125 дтекстен аспайтын, бірақ кемінде 83,33 дтекс сызықтық тығыздықтағы (80 метрлiк нөмiрден асатын, бірақ 120 метрлік номерден аспайтын)
БКТ ставкасы
5205 15 900 0
– – – 83,33 дтекстен аспайтын сызықтық тығыздықтағы (120 метрлік номерден жоғарғы)
БКТ ставкасы
5205 21 000 0
– – 714,29 дтекс немесе одан жоғарғы сызықтық тығыздықтағы (14 метрлік номерден аспайтын)
БКТ ставкасы
5205 22 000 0
– – 714,29 дтекстен аспайтын, бiрақ кемiнде 232,56 дтекс сызықтық тығыздықтағы (14 метрлiк нөмiрден жоғарғы, бiрақ 43 метрлiк нөмiрден аспайтын)
БКТ ставкасы
5205 23 000 0
– – 232,56 дтекстен аспайтын, бiрақ кемiнде 191,31 дтекс сызықтық тығыздықтағы (43 метрлiк нөмiрден жоғарғы, бiрақ 52 метрлiк немiрден аспайтын)
БКТ ставкасы
5205 24 000 0
– – 192,31 дтекстен аспайтын, бiрақ кемiнде 125 дтекс сызықтық тығыздықтағы (52 метрлiк нөмiрден жоғарғы, бiрақ 80 метрлiк нөмiрден аспайтын)
БКТ ставкасы
5205 26 000 0
– – 125 дтекстен аспайтын, бiрақ кемiнде 106,38 дтекс сызықтық тығыздықтағы (80 метрлiк нөмiрден жоғарғы, бiрақ 94 метрлiк нөмiрден аспайтын)
БКТ ставкасы
5205 27 000 0
– – 106,38 дтекстен аспайтын, бiрақ кемiнде 83,33 дтекс сызықтық тығыздықтағы (94 метрлiк нөмiрден жоғарғы, бiрақ 120 метрлiк нөмiрден аспайтын)
БКТ ставкасы
5205 28 000 0
– – 83,33 дтекстен аспайтын сызықтық тығыздықтағы (120 метрлiк нөмiрден жоғарғы
БКТ ставкасы
5205 31 000 0
– – бiржiптi иiрiмжiп үшiн сызықтық тығыздығы 714,29 дтекс немесе одан да көп (бiржiптi иiрiмжiп үшiн 14 метрлiк нөмiрден аспайтын)
БКТ ставкасы
5205 32 000 0
– – бiржiптi иiрiмжiп үшiн 714,29 дтекстен аспайтын, бiрақ кемiнде 232,56 дтекс (бiржiптi иiрiмжiп үшiн 14 метрлiк нөмiрден жоғарғы, бiрақ 43 метрлiк нөмiрден аспайтын) сызықтық тығыздықтағы
БКТ ставкасы
5205 33 000 0
– – бiржiптi иiрiмжiп үшiн 232,56 дтекстен аспайтын, бiрақ кемiнде 192,31 дтекс (бiржiптi иiрiмжiп үшiн 43 метрлiк нөмiрден жоғарғы, бiрақ 52 метрлi нөмiрден аспайтын) сызықтық тығыздықтағы
БКТ ставкасы

4012 13 000 9
– – – прочие
ставка ЕТТ
4012 19 000 0
– – прочие
ставка ЕТТ
4012 20 000 1
– – для гражданских воздушных судов5)
ставка ЕТТ
4012 20 000 9
– – прочие
ставка ЕТТ
5205 11 000 0
– – линейной плотности 714,29 дтекс или более (не выше 14 метрического номера)
ставка ЕТТ
5205 12 000 0
– – линейной плотности менее
714,29 дтекс, но не менее 232,56 дтекс (выше 14 метрического номера, но
не выше 43 метрического номера)
ставка ЕТТ
5205 13 000 0
– – линейной плотности менее
232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но
не выше 52 метрического номера)
ставка ЕТТ
5205 14 000 0
– – линейной плотности менее
192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но
не выше 80 метрического номера)
ставка ЕТТ
5205 15 100 0
– – – линейной плотности менее
125 дтекс, но не менее 83,33 дтекс (выше 80 метрического номера, но не выше 120 метрического номера)
ставка ЕТТ
5205 15 900 0
– – – линейной плотности менее
83,33 дтекс (выше 120 метрического номера)
ставка ЕТТ
5205 21 000 0
– – линейной плотности 714,29 дтекс или более (не выше 14 метрического номера)
ставка ЕТТ
5205 22 000 0
– – линейной плотности менее
714,29 дтекс, но не менее 232,56 дтекс (выше 14 метрического номера, но
не выше 43 метрического номера)
ставка ЕТТ
5205 23 000 0
– – линейной плотности менее
232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но
не выше 52 метрического номера)
ставка ЕТТ
5205 24 000 0
– – линейной плотности менее
192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но
не выше 80 метрического номера)
ставка ЕТТ
5205 26 000 0
– – линейной плотности менее 125 дтекс, но не менее 106,38 дтекс (выше
80 метрического номера, но не выше 94 метрического номера)
ставка ЕТТ
5205 27 000 0
– – линейной плотности менее
106,38 дтекс, но не менее 83,33 дтекс (выше 94 метрического номера, но
не выше 120 метрического номера)
ставка ЕТТ
5205 28 000 0
– – линейной плотности менее 83,33 дтекс (выше 120 метрического номера)
ставка ЕТТ
5205 31 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи 714,29 дтекс или более (не выше 14 метрического номера для однониточной пряжи)
ставка ЕТТ
5205 32 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее
714,29 дтекс, но не менее 232,56 дтекс (выше 14 метрического номера, но
не выше 43 метрического номера для однониточной пряжи)
ставка ЕТТ
5205 33 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее
232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но
не выше 52 метрического номера для однониточной пряжи)
ставка ЕТТ

5205 34 000 0
– – бiржiптi иiрiмжiп үшiн 192,31 дтекстен аспайтын, бiрақ кемiнде 125 дтекс (бiржiптi иiрiмжiп үшiн 52 метрлiк нөмiрден жоғарғы, бiрақ 80 метрлiк нөмiрден аспайтын) сызықтық тығыздықтағы
БКТ ставкасы
5205 35 000 0
– – бiржiптi иiрiмжiп үшiн 125 дтекстен аспайтын сызықтық тығыздықтағы (бiржiптi иiрiмжiп үшiн 80 метрлiк нөмiрден жоғарғы)
БКТ ставкасы
5205 41 000 0
– – бiржiптi иiрiмжiп үшiн 714,29 дтекс немесе одан да көп сызықтық тығыздықтағы (бiржiптi иiрiмжiп үшiн 14 метрлiк нөмiрден аспайтын)
БКТ ставкасы
5205 42 000 0
– – бiржiптi иiрiмжiп үшiн 714,29 дтекстен аспайтын, бiрақ кемiнде 232,56 дтекс (бiржiптi иiрiмжiп үшiн 14 метрлiк нөмiрден жоғарғы, бiрақ 43 метрлi нөмiрден аспайтын) сызықтық тығыздықтағы
БКТ ставкасы
5205 43 000 0
– – бiржiптi иiрiмжiп үшiн 232,56 дтекстен аспайтын, бiрақ кемiнде 192,31 дтекс (бiржiптi иiрiмжiп үшiн 43 метрлiк нөмiрден жоғарғы, бiрақ 52 метрлiк нөмiрден аспайтын) сызықтық тығыздықтағы
БКТ ставкасы
5205 44 000 0
– – бiржiптi иiрiмжiп үшiн 192,31 дтекстен аспайтын, бiрақ кемiнде 125 дтекс (бiржiптi иiрiмжiп үшiн 52 метрлiк нөмiрден жоғарғы, бiрақ 80 метрлiк нөмiрден аспайтын) сызықтық тығыздықтағы
БКТ ставкасы
5205 46 000 0
– – бiржiптi иiрiмжiп үшiн 125 дтекстен аспайтын, бiрақ кемiнде 106,38 дтекс (бiржiптi иiрiмжiп үшiн 80 метрлiк нөмiрден жоғарғы, бiрақ 94 метрлiк нөмiрден аспайтын) сызықтық тығыздықтағы
БКТ ставкасы
5205 47 000 0
– – бiржiптi иiрiмжiп үшiн 106,38 дтекстен аспайтын, бiрақ кемiнде 83,3 дтекс (бiржiптi иiрiмжiп үшiн 94 метрлiк нөмiрден жоғарғы, бiрақ 120 метрлiк нөмiрден аспайтын) сызықтық тығыздықтағы
БКТ ставкасы
5205 48 000 0
– – бiржiптi иiрiмжiп үшiн 83,33 дтекстен аспайтын сызықтық тығыздықтағы (бiржiптi иiрiмжiп үшiн 120 метрлiк нөмiрден жоғарғы)
БКТ ставкасы
5208 11 100 0
– – – бинттерді, таңу материалдары мен медициналық дәкелерді жасауға арналған маталар
БКТ ставкасы
5208 11 900 0
– – – өзгелері
БКТ ставкасы
5208 12 160 0
– – – –165 см аспайтын
БКТ ставкасы
5208 12 190 0
– – – –165 см асатын
БКТ ставкасы
5208 12 960 0
– – – –165 см аспайтын
БКТ ставкасы
5208 12 990 0
– – – –165 см асатын
БКТ ставкасы
5208 13 000 0
– – керi саржаны қоса алғанда, 3 немесе 4-жiптiк саржалық өрiм
БКТ ставкасы
5208 19 000 0
– – басқа маталар
БКТ ставкасы
5208 21 100 0
– – – бинттерді, таңу материалдары мен медициналық дәкелерді жасауға арналған маталар
БКТ ставкасы
5208 21 900 0
– – – өзгелері
БКТ ставкасы
5208 22 160 0
– – – –165 см аспайтын
БКТ ставкасы
5208 22 190 0
– – – –165 см асатын
БКТ ставкасы
5208 22 960 0
– – – –165 см аспайтын
БКТ ставкасы
5208 22 990 0
– – – –165 см асатын
БКТ ставкасы

5205 34 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее
192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но
не выше 80 метрического номера для однониточной пряжи)
ставка ЕТТ
5205 35 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 125 дтекс (выше 80 метрического номера для однониточной пряжи)
ставка ЕТТ
5205 41 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи 714,29 дтекс или более (не выше 14 метрического номера для однониточной пряжи)
ставка ЕТТ
5205 42 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее
714,29 дтекс, но не менее 232,56 дтекс (выше 14 метрического номера, но
не выше 43 метрического номера для однониточной пряжи)
ставка ЕТТ
5205 43 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее
232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но
не выше 52 метрического номера для однониточной пряжи)
ставка ЕТТ
5205 44 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее
192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но
не выше 80 метрического номера для однониточной пряжи)
ставка ЕТТ
5205 46 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее 125 дтекс, но не менее 106,38 дтекс (выше
80 метрического номера, но не выше 94 метрического номера для однониточной пряжи)
ставка ЕТТ
5205 47 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее
106,38 дтекс, но не менее 83,33 дтекс (выше 94 метрического номера, но
не выше 120 метрического номера для однониточной пряжи)
ставка ЕТТ
5205 48 000 0
– – линейной плотности для однониточной пряжи менее
83,33 дтекс (выше 120 метрического номера для однониточной пряжи)
ставка ЕТТ
5208 11 100 0
– – – ткани для изготовления бинтов, перевязочных материалов и медицинской марли
ставка ЕТТ
5208 11 900 0
– – – прочие
ставка ЕТТ
5208 12 160 0
– – – – не более 165 см
ставка ЕТТ
5208 12 190 0
– – – – более 165 см
ставка ЕТТ
5208 12 960 0
– – – – не более 165 см
ставка ЕТТ
5208 12 990 0
– – – – более 165 см
ставка ЕТТ
5208 13 000 0
– – 3- или 4-ниточного саржевого переплетения, включая обратную саржу
ставка ЕТТ
5208 19 000 0
– – ткани прочие
ставка ЕТТ
5208 21 100 0
– – – ткани для изготовления бинтов, перевязочных материалов и медицинской марли
ставка ЕТТ
5208 21 900 0
– – – прочие
ставка ЕТТ
5208 22 160 0
– – – – не более 165 см
ставка ЕТТ
5208 22 190 0
– – – – более 165 см
ставка ЕТТ
5208 22 960 0
– – – – не более 165 см
ставка ЕТТ
5208 22 990 0
– – – – более 165 см
ставка ЕТТ

8702 30 992 8
– – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы
8702 30 992 9
– – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
8702 30 999 1
– – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы
8702 30 999 2
– – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
8702 30 999 3
– – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы

8702 30 992 8
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ
8702 30 992 9
– – – – – – прочие
ставка ЕТТ
8702 30 999 1
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ
8702 30 999 2
– – – – – – прочие
ставка ЕТТ
8702 30 999 3
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ

8702 30 999 4
– – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
8702 30 999 8
– – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы
8702 30 999 9
– – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
из 8702 40 000 1**
– – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
БКТ ставкасы
из 8702 40 000 2**
– – жүргізушіні қоса алғанда, 120-дан аса адамды тасымалдауға арналған автобустар
БКТ ставкасы

8702 30 999 4
– – – – – – прочие
ставка ЕТТ
8702 30 999 8
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ
8702 30 999 9
– – – – – – прочие
ставка ЕТТ
из 8702 40 000 1**
автомобили, специально предназначенные для медицинских целей, бывшие в эксплуатации
ставка ЕТТ
из 8702 40 000 2**
автобусы, предназначенные для перевозки более 120 человек, включая водителя, бывшие в эксплуатации
ставка ЕТТ

из 8702 90 809 0**
– – – өзгелері
БКТ ставкасы
8703 10 110 0
– – басқан кезде от алатын (дизельмен немесе жартылай дизельмен) поршенді қозғалтқышы, немесе ұшқынды от алатын ішкі жану поршенді қозғалтқышы бар, арнайы қардың үстімен жүруге арналған көлік құралы
БКТ ставкасы
8703 10 180 0
– – өзгелері
БКТ ставкасы
8703 21 101 0
– – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
БКТ ставкасы
8703 21 109 1
– – – – – мотоцикл (орынтағы) типіндегі отырғышпен жабдықталған, екі немесе төрт жетек дөңгелегі, алдыңғы екі дөңгелегін қолмен басқару рычагтары, жолсыз жүруге арналған доңғалақтары бар, артқа жүру үшін автоматты немесе қолмен басқарылатын трансмиссиясы бар төрт доңғалақты, кез келген жерден жүріп өтетін көлік құралдары
БКТ ставкасы

из 8702 90 809 0**
прочие, бывшие в эксплуатации
ставка ЕТТ
8703 10 110 0
– – транспортные средства, специально предназначенные для движения по снегу, с поршневым двигателем внутреннего сгорания с воспламенением от сжатия (дизелем или полудизелем), или с поршневым двигателем внутреннего сгорания с искровым зажиганием
ставка ЕТТ
8703 10 180 0
– – прочие
ставка ЕТТ
8703 21 101 0
– – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
ставка ЕТТ
8703 21 109 1
– – – – – четырехколесные моторные транспортные средства повышенной проходимости с двумя или четырьмя ведущими колесами, оборудованные сиденьем мотоциклетного (седельного) типа, рычагами ручного рулевого управления двумя передними колесами, шинами для бездорожья, с автоматическим или ручным управлением трансмиссией, обеспечивающей задний ход
ставка ЕТТ

8703 40 599 1
– – – – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы
8703 40 599 2
– – – – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
8703 40 599 3
– – – – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы
8703 40 599 4
– – – – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
8703 40 599 5
– – – – – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы
8703 40 599 6
– – – – – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
8703 40 599 8
– – – – – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы
8703 40 599 9
– – – – – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
8703 40 601 0
– – – – арнайы медициналық мақсаттарға арналған автомобильдер
БКТ ставкасы
8703 40 602 1
– – – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы
8703 40 602 2
– – – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
8703 40 602 3
– – – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы
8703 40 602 4
– – – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
8703 40 602 8
– – – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы
8703 40 602 9
– – – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
8703 40 603 1
– – – – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы
8703 40 603 2
– – – – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
8703 40 603 3
– – – – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы
8703 40 603 4
– – – – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
8703 40 603 8
– – – – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы
8703 40 603 9
– – – – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
8703 40 609 1
– – – – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы
8703 40 609 2
– – – – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
8703 40 609 3
– – – – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы
8703 40 609 4
– – – – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
8703 40 609 8
– – – – – – – – ішкі жану қозғалтқышының қуаты электр қозғалтқышының ең жоғарғы 30 минуттық қуатынан көп
БКТ ставкасы

8703 40 599 1
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ
8703 40 599 2
– – – – – – – – прочие
ставка ЕТТ
8703 40 599 3
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ
8703 40 599 4
– – – – – – – – прочие
ставка ЕТТ
8703 40 599 5
– – – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной
30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ
8703 40 599 6
– – – – – – – – – прочие
ставка ЕТТ
8703 40 599 8
– – – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной
30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ
8703 40 599 9
– – – – – – – – – прочие
ставка ЕТТ
8703 40 601 0
– – – – автомобили, специально предназначенные для медицинских целей
ставка ЕТТ
8703 40 602 1
– – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ
8703 40 602 2
– – – – – – – прочие
ставка ЕТТ
8703 40 602 3
– – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ
8703 40 602 4
– – – – – – – прочие
ставка ЕТТ
8703 40 602 8
– – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ
8703 40 602 9
– – – – – – – прочие
ставка ЕТТ
8703 40 603 1
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ
8703 40 603 2
– – – – – – – – прочие
ставка ЕТТ
8703 40 603 3
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ
8703 40 603 4
– – – – – – – – прочие
ставка ЕТТ
8703 40 603 8
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ
8703 40 603 9
– – – – – – – – прочие
ставка ЕТТ
8703 40 609 1
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ
8703 40 609 2
– – – – – – – – прочие
ставка ЕТТ
8703 40 609 3
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ
8703 40 609 4
– – – – – – – – прочие
ставка ЕТТ
8703 40 609 8
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
ставка ЕТТ