Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес трансформаторлық кіші станцияны сыныптау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 22-бабы 1-тармағының бірінші абзацына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1.  Электр энергиясын қабылдауға, түрлендіруге және таратуға арналған, бірнеше бөліктен тұратын, бір немесе бірнеше трансформаторлармен, электр энергиясын қабылдауға, беруге, бақылауға және есепке алуға арналған жабдықпен және тізбек учаскесін қорғау жабдығымен жарақтандырылған, сыртқы қондырғыға арналған конструкция болып табылатын трансформаторлық кіші станция сыртқы экономикалық қызметтің тауар номенклатурасына Түсіндірмелердің 1-негізгі қағидасына, Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының XVI бөліміне 3-ескертпеге сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 8504 тауар позициясында сыныпталады.
2.  Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О классификации трансформаторной подстанции в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 декабря 2020 года № 187
В соответствии с абзацем первым пункта 1 статьи 22 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Трансформаторная подстанция, предназначенная для приема, преобразования и распределения электроэнергии, представляющая собой конструкцию для наружной установки, состоящую из нескольких отсеков, оснащенную одним или несколькими трансформаторами, оборудованием для приема, передачи, контроля и учета электроэнергии и оборудованием защиты участка цепи, в соответствии с Основным правилом интерпретации 1 Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности, примечанием 3 к разделу XVI единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза классифицируется в товарной позиции 8504 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович