Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 20 шілдедегі № 57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 123 шешімі.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 52-бабының 2-тармағына, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 29-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Жарылғыш заттар мен олардың негізінде жасалған бұйымдардың қауіпсіздігі туралы" Кеден одағының техникалық регламентін қабылдау туралы" 2012 жылғы 20 шілдедегі № 57 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) 2-тармақтағы "2021 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енетін 4-баптың 1-тармағын қоспағанда," деген сөздер алып тасталсын;
б) көрсетілген Шешіммен қабылданған "Жарылғыш заттар мен олардың негізінде жасалған бұйымдардың қауіпсіздігі туралы" Кеден одағы техникалық регламентінің (КО ТР 028/2012) 2-бабының жетінші және сегізінші абзацтары, 4-бабының 1, 2-тармақтары және 3-тармағының алтыншы абзацы алып тасталсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап туындайтын құқықтық қатынастарда қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан
М. Григорян
И. Петришенко
Ә. Смайылов
А. Новиков
А. Оверчук

О внесении изменений в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 20 июля 2012 г. № 57
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 23 декабря 2020 года № 123.
В соответствии с пунктом 2 статьи 52 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, пунктом 29 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Внести в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 20 июля 2012 г. № 57 "О принятии технического регламента Таможенного союза "О безопасности взрывчатых веществ и изделий на их основе" следующие изменения:
а) в пункте 2 слова ", за исключением пункта 1 статьи 4, который вступает в силу с 1 января 2021 года" исключить;
б) абзацы седьмой и восьмой статьи 2, пункты 1, 2 и абзац шестой пункта 3 статьи 4 технического регламента Таможенного союза "О безопасности взрывчатых веществ и изделий на их основе" (TP ТС 028/2012), принятого указанным Решением, исключить.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникающие с 1 января 2021 г.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
А. Смаилов
А. Новиков
А. Оверчук