Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2016 жылғы 3 қарашадағы №78 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 128 шешімі.
2014 жылғы 23 желтоқсандағы Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде дәрілік заттар айналысының бірыңғай қағидаттары мен қағидалары туралы келісімнің 7-бабына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 84-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Медициналық қолдануға арналған дәрілік заттарды тіркеу және сараптау қағидалары туралы" 2016 жылғы 3 қарашадағы №78 шешімінің 2-тармағына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) "б" тармақшасындағы "2020 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздер "2021 жылғы 1 шілдеге дейін (Ресей Федерациясында – 2020 жылғы 31 желтоқсанға дейін)" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) "в" тармақшасындағы "2016 жылғы 1 қаңтарға дейін" деген сөздер "2021 жылғы 1 шілдеге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Еуразиялық экономикалық одақтың интеграцияланған ақпараттық жүйесі жұмысының техникалық шектеулерін жою жөніндегі іс-шаралар жоспарын ("жол картасын") Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің кезекті отырысында қарауға ұсынсын.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді және 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап туындайтын құқықтық қатынастарда қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасына В. Григорян
Беларусь Республикасынан И. Петришенко
Қазақстан Республикасынан Ә. Смайылов
Қырғыз Республикасынан А.Новиков
Ресей Федерациясынан А. Оверчук

О внесении изменений в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 3 ноября 2016 г. № 78
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 23 декабря 2020 года № 128.
В соответствии со статьей 7 Соглашения о единых принципах и правилах обращения лекарственных средств в рамках Евразийского экономического союза от 23 декабря 2014 года и пунктом 84 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Внести в пункт 2 Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 3 ноября 2016 г. № 78 "О Правилах регистрации и экспертизы лекарственных средств для медицинского применения" следующие изменения:
а) в подпункте "б" слова "до 31 декабря 2020 г." заменить словами "до 1 июля 2021 г. (в Российской Федерации - до 31 декабря 2020 г.)";
б) в пункте "в" слова "до 1 января 2016 г." заменить словами "до 1 июля 2021 г.".
2. Евразийской экономической комиссии представить для рассмотрения на очередном заседании Совета Евразийской экономической комиссии план мероприятий ("дорожную карту") по устранению технических ограничений работы интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза.
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней со дня его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2021 года.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
А. Смаилов
А. Новиков
А. Оверчук