Фистуль инелерін Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес сыныптау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 9 қарашадағы № 148 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 22-бабының 1 тармағының бірінші абзацына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қан тазарту, гемосүзгіден өткізу, гемодиасүзгіден өткізу емшараларын не экстракорпоральды қан айналысының басқа да әдістерін жүргізуге арналған, түтікшелі металл инеден, рельефті пластмасса қанатшалардан, силикон түтікшеден, қысқыштан және луер-лок коннектордан тұратын тұратын фистуль инелер Сыртқы экономикалық қызметтің Бірыңғай тауар номенклатурасына Түсіндірмелердің 1, 3 (б) және 6-негізгі қағидаларына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 9018 32 100 0 кіші қосалқы позициясында сыныпталады.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О классификации фистульных игл в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 9 ноября 2021 года № 148.
В соответствии с абзацем первым пункта 1 статьи 22 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Фистульные иглы, предназначенные для проведения процедур гемодиализа, гемофильтрации, гемодиафильтрации, либо других методов экстракорпорального кровообращения, состоящие из трубчатой металлической иглы, рельефных пластмассовых крылышек, силиконовой трубки, зажима и луер-лок коннектора, в соответствии с Основными правилами интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1, 3 (б) и 6 классифицируются в подсубпозиции 9018 32 100 0 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович