Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 29 маусымдағы № 79 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 153 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 14-тармағына сәйкес, сондай-ақ Еуразиялық экономикалық одақ құқығына кіретін актілерді жүйелеу мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 29 маусымдағы "Кедендік кіріс ордері туралы" № 79 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) 21-тармақпен толықтырылсын:
"21. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 24 сәуірдегі "Кедендік кіріс ордерінің электрондық түрін ұсыну кезіндегі электрондық өзара іс-қимыл туралы" № 9 ұсынымы осы Шешім күшіне енген күннен бастап қолдануға жатпайды.";
б) 3-тармақа "2022 жылғы 1 ақпан" деген сөздер "2022 жылғы 1 сәуір" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 июня 2021 г. № 79
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 23 ноября 2021 года № 153.
В соответствии с пунктом 14 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года), а также в целях систематизации актов, входящих в право Евразийского экономического союза, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 июня 2021 г. № 79 "О таможенном приходном ордере" следующие изменения:
а) дополнить пунктом 21:
"21Рекомендация Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 апреля 2017 г. № 9 "Об электронном взаимодействии при представлении электронного вида таможенного приходного ордера" не подлежит применению с даты вступления в силу настоящего Решения.";
б) в пункте 3 слова "1 февраля 2022 г." заменить словами "1 апреля 2022 г.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович