Кедендік декларацияны беру оған қатысты Кеден одағының "Тағамдық қоспалардың, хош иістендіргіштер мен технологиялық қосалқы заттардың қауіпсіздік талаптары" (КО ТР 029/2012) техникалық регламентінің талаптарына сәйкестікті бағалау туралы құжатты (сәйкестікті бағалау туралы құжат туралы мәліметтерді) ұсынумен сүйемелденетін өнімдердің тізбесіне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 175 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі техникалық реттеу туралы Хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 9 қосымша) 8-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 8-тармағына сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 294 Шешімімен бекітілген Кеден одағы шеңберінде оған қатысты міндетті талаптар белгіленетін өнімді (тауарларды) Кеден одағының кедендік аумағына әкелу тәртібі туралы ереженің 2-тармағының "в" тармақшасын іске асыру мақсатында, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 8 қазандағы № 172 Шешімімен бекітілген Кедендік декларацияны беру оған қатысты Кеден одағының "Тағамдық қоспалардың, хош иістендіргіштер мен технологиялық қосалқы заттардың қауіпсіздік талаптары" (КО ТР 029/2012) техникалық регламентінің талаптарына сәйкестікті бағалау туралы құжатты (сәйкестікті бағалау туралы құжат туралы мәліметтерді) ұсынумен сүйемелденетін өнімдердің тізбесіне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) 1-позициядағы "3503 00-ден" деген сөздер алынып тасталсын;
б) 5-позициядағы "2934 99 900 0-ден" деген сөздер "2934 99 800 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
в) 14-позициядағы "2106 90 590 0-ден 2106 90 980 9-дан" деген сөздер "2106 90 580 0-ден 2106 90 980 8-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
г) 48-позициядағы "3402 11 900 0-ден" деген сөздер "3402 31 000 0-ден 3402 39 000 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
д) 2-графадағы 55-позиция мынадай редакцияда жазылсын:
"3808 59 000 5 3808 92 800 0 3808 94 800 0-ден;
е) 57-позициядағы "3907 20-дан" деген сөздер "3907 21 000-нан 3907 29-дан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2.  Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О внесении изменений в перечень продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия (сведений о документе об оценке соответствия) требованиям технического регламента Таможенного союза "Требования безопасности пищевых добавок, ароматизаторов и технологических вспомогательных средств" (ТР ТС 029/2012)
Решение Евразийской экономической коллегии от 14 декабря 2021 года № 175
В соответствии с пунктом 8 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 8 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, в целях реализации подпункта "в" пункта 2 Положения о порядке ввоза на таможенную территорию Таможенного союза продукции (товаров), в отношении которой устанавливаются обязательные требования в рамках Таможенного союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 декабря 2012 г. № 294, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в перечень продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия (сведений о документе об оценке соответствия) требованиям технического регламента Таможенного союза "Требования безопасности пищевых добавок, ароматизаторов и технологических вспомогательных средств" (ТР ТС 029/2012), утвержденный Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 8 октября 2019 г. № 172, следующие изменения:
а) в позиции 1 слова "из 3503 00" исключить;
б) в позиции 5 слова "из 2934 99 900 0" заменить словами "из 2934 99 800 0";
в) в позиции 14 слова "из 2106 90 590 0 из 2106 90 980 9" заменить словами "из 2106 90 580 0 из 2106 90 980 8";
г) в позиции 48 слова "из 3402 11 900 0" заменить словами "из 3402 31 000 0 из 3402 39 000 0";
д) позицию 55 в графе 2 изложить в следующей редакции:
"из 3808 59 000 5 3808 92 800 0 3808 94 800 0";
е) в позиции 57 слова "из 3907 20" заменить словами "из 3907 21 000 из 3907 29".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2022 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович