Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 877 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № 183 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 52-бабының 2-тармағына, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 11-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 877 шешімінің 3-тармағының 2.2.5-тармақшасына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) бірінші абзацтағы "2021 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздер "2022 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) екінші абзацтағы "2022 жылғы 30 маусымға дейін" деген сөздер "2022 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
в) үшінші абзацтағы "2021 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздер "2022 жылғы 30 маусымға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап туындайтын құқықтық қатынастарда қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О внесении изменений в Решение Комиссии Таможенного союза от 9 декабря 2011 г. № 877
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 декабря 2021 года № 183.
В соответствии с пунктом 2 статьи 52 Договора о Евразийском экономическом союзе 29 мая 2014 года, пунктом 11 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в подпункт 3.2.5 пункта 3 Решения Комиссии Таможенного союза от 9 декабря 2011 г. № 877 следующие изменения:
а) в абзаце первом слова "До 31 декабря 2021 г." заменить словами "До 30 июня 2022 г.";
б) в абзаце втором слова "до 30 июня 2022 г." заменить словами "до 31 декабря 2022 г.";
в) в абзаце третьем слова "до 31 декабря 2021 г." заменить словами "до 30 июня 2022 г.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2022 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович