Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 197 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі техникалық реттеу туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 9 қосымша) 8-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 8-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 294 шешімімен бекітілген Кеден одағы шеңберінде өзіне қатысты міндетті талаптар белгіленетін өнімді (тауарларды) Кеден одағының кедендік аумағына әкелу тәртібі туралы ереженің 2-тармағының "в" тармақшасын іске асыру мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1.  Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2.  Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының төрағасы
М. Мясникович
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 197 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 91 шешімімен бекітілген өздеріне қатысты кедендік декларация беру Кеден одағының "Төмен вольтты жабдықтардың қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (КО ТР 004/2011) талаптарына сәйкестікті бағалау туралы құжатты (сәйкестікті бағалау жөнінде құжат туралы мәліметтерді) ұсынумен қатар жүретін өнімдердің тізбесінде:
а) 1-тармақта:
2-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8479 89 970 8" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8479 89 970 7" деген кодпен ауыстырылсын;
4-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8479 89 970 8" деген код "8479 89 970 7" деген кодпен, ЕАЭО СЭҚ ТН "8421 39 200 9" деген код "8421 39 200 8" деген кодтпен ауыстырылсын;
5-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8543 70 900 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8543 70 800 0" деген кодпен ауыстырылсын;
2-бағандағы 7-тармақша ЕАЭО СЭҚ ТН "9404 29" деген кодтан кейін ЕАЭО СЭҚ ТН "9404 40 000" деген кодпен толықтырылсын;
10-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8525 80" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8525 81 8525 83 8525 89" деген кодтармен ауыстырылсын;
12-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8504 40 300 9 8504 40 820 0 8504 40 900 0" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "8504 40 300 8 8504 40 830 0 8504 40 910 0 8541 59 000 0" деген кодтармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в некоторые решения Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 декабря 2021 года № 197.
В соответствии с пунктом 8 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 8 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, в целях реализации подпункта "в" пункта 2 Положения о порядке ввоза на таможенную территорию Таможенного союза продукции (товаров), в отношении которой устанавливаются обязательные требования в рамках Таможенного союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 декабря 2012 г. № 294, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в решения Коллегии Евразийской экономической комиссии изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2022 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 28 декабря 2021 г. № 197
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в решения Коллегии Евразийской экономической комиссии
1. В перечне продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия (сведений о документе об оценке соответствия) требованиям технического регламента Таможенного союза "О безопасности низковольтного оборудования" (ТР ТС 004/2011), утвержденном Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 апреля 2013 г. № 91:
а) в пункте 1:
в подпункте 2 код "8479 89 970 8" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8479 89 970 7" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 4 код "8479 89 970 8" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8479 89 970 7" ТН ВЭД ЕАЭС, код "8421 39 200 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8421 39 200 8" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 5 код "8543 70 900 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8543 70 800 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
подпункт 7 в графе 2 после кода "9404 29" ТН ВЭД ЕАЭС дополнить кодом "9404 40 000" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 10 код "8525 80" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "8525 81 8525 83 8525 89" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 12 коды "8504 40 300 9 8504 40 820 0 8504 40 900 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "8504 40 300 8 8504 40 830 0 8504 40 910 0 8541 59 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;

13-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8479 89 970 8" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8479 89 970 7" деген кодпен ауыстырылсын;
14-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "9405 40 100 2 9405 40 100 8 9405 40 310 9 9405 40 350 9 9405 40 390 2 9405 40 390 8 9405 40 910 9 9405 40 950 9" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "9405 41 001 2 9405 41 001 9 9405 41 002 2 9405 41 002 9 9405 42 001 2 9405 42 001 9 9405 42 002 2 9405 42 002 9 9405 49 001 9 9405 49 002 2 9405 49 002 4 9405 49 002 9 9405 49 003 2 9405 49 003 4" деген кодтармен ауыстырылсын;
16-тармақшада:
"электр (жалпы мақсаттағы қыздыру, шағын люминесценттік, жарықдиодты) шамдары" деген позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8539 50 000" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8539 52 000" деген кодпен ауыстырылсын;
"жалпы мақсаттағы шырағдандар" деген позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "9405 10 210 9 9405 10 400 4 9405 10 400 5 9405 10 400 6 9405 10 400 7 9405 10 500 2 9405 10 500 8 9405 10 910 9 9405 10 980 3 9405 10 980 7 9405 20 110 9 9405 20 400 2 9405 20 400 3 9405 20 400 5 9405 20 400 6 9405 20 500 2 9405 20 500 8 9405 20 910 9 9405 20 990 2 9405 20 990 8 9405 40 100 2 9405 40 100 8 9405 40 310 9 9405 40 350 9 9405 40 390 2 9405 40 390 8 9405 40 910 9 9405 40 950 9 9405 40 990 9" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "9405 11 001 3 9405 11 001 4 9405 11 001 5 9405 11 001 9 9405 11 002 2 9405 11 002 9 9405 11 003 3 9405 11 003 9 9405 19 001 2 9405 19 001 5 9405 19 001 9 9405 19 002 9 9405 19 003 2 9405 19 003 9 9405 21 001 2 9405 21 001 3 9405 21 001 4 9405 21 001 9 9405 21 002 2 9405 21 002 9 9405 21 003 2 9405 21 003 9 9405 29 001 2 9405 29 001 4 9405 29 001 9 9405 29 002 9 9405 29 003 2 9405 29 003 9 9405 41 001 2 9405 41 001 9 9405 41 002 2 9405 41 002 9 9405 41 003 9 9405 42 001 2 9405 42 001 9 9405 42 002 2 9405 42 002 9 9405 42 003 9 9405 49 001 9 9405 49 002 2 9405 49 002 4 9405 49 002 9 9405 49 003 2 9405 49 003 4 9405 49 003 9" деген кодтармен ауыстырылсын;
"топыраққа тереңдетіле орнатылатын шырағдандар" деген позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "9405 40 100 2 9405 40 100 8 9405 40 310 9 9405 40 350 9 9405 40 390 2 9405 40 390 8 9405 40 910 9 9405 40 950 9 9405 40 990 9" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "9405 41 001 2 9405 41 001 9 9405 41 002 2 9405 41 002 9 9405 41 003 9 9405 42 001 2 9405 42 001 9 9405 42 002 2 9405 42 002 9 9405 42 003 9 9405 49 001 9 9405 49 002 2 9405 49 002 4 9405 49 002 9 9405 49 003 2 9405 49 003 4 9405 49 003 9" деген кодтармен ауыстырылсын;
"прожекторлар" деген позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "9405 40 100 2 9405 40 100 8" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "9405 41 001 2 9405 41 001 9 9405 42 001 2 9405 42 001 9 9405 49 001 9" деген кодтармен ауыстырылсын;

в подпункте 13 код "8479 89 970 8" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8479 89 970 7" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 14 коды "9405 40 100 2 9405 40 100 8 9405 40 310 9 9405 40 350 9 9405 40 390 2 9405 40 390 8 9405 40 910 9 9405 40 950 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "9405 41 001 2 9405 41 001 9 9405 41 002 2 9405 41 002 9 9405 42 001 2 9405 42 001 9 9405 42 002 2 9405 42 002 9 9405 49 001 9 9405 49 002 2 9405 49 002 4 9405 49 002 9 9405 49 003 2 9405 49 003 4" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 16:
в позиции "лампы электрические (накаливания общего назначения, компактные люминесцентные, светодиодные)" код "8539 50 000" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8539 52 000" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции "светильники общего назначения" коды "9405 10 210 9 9405 10 400 4 9405 10 400 5 9405 10 400 6 9405 10 400 7 9405 10 500 2 9405 10 500 8 9405 10 910 9 9405 10 980 3 9405 10 980 7 9405 20 110 9 9405 20 400 2 9405 20 400 3 9405 20 400 5 9405 20 400 6 9405 20 500 2 9405 20 500 8 9405 20 910 9 9405 20 990 2 9405 20 990 8 9405 40 100 2 9405 40 100 8 9405 40 310 9 9405 40 350 9 9405 40 390 2 9405 40 390 8 9405 40 910 9 9405 40 950 9 9405 40 990 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "9405 11 001 3 9405 11 001 4 9405 11 001 5 9405 11 001 9
9405 11 002 2 9405 11 002 9 9405 11 003 3 9405 11 003 9 9405 19 001 2 9405 19 001 5 9405 19 001 9 9405 19 002 9 9405 19 003 2 9405 19 003 9 9405 21 001 2 9405 21 001 3 9405 21 001 4 9405 21 001 9 9405 21 002 2 9405 21 002 9 9405 21 003 2 9405 21 003 9 9405 29 001 2 9405 29 001 4 9405 29 001 9 9405 29 002 9 9405 29 003 2 9405 29 003 9 9405 41 001 2 9405 41 001 9 9405 41 002 2 9405 41 002 9 9405 41 003 9 9405 42 001 2 9405 42 001 9 9405 42 002 2 9405 42 002 9 9405 42 003 9 9405 49 001 9 9405 49 002 2 9405 49 002 4 9405 49 002 9 9405 49 003 2 9405 49 003 4 9405 49 003 9" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции "светильники, углубляемые в грунт" коды "9405 40 100 2 9405 40 100 8 9405 40 310 9 9405 40 350 9 9405 40 390 2 9405 40 390 8 9405 40 910 9 9405 40 950 9 9405 40 990 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "9405 41 001 2 9405 41 001 9 9405 41 002 2 9405 41 002 9 9405 41 003 9 9405 42 001 2 9405 42 001 9 9405 42 002 2 9405 42 002 9 9405 42 003 9 9405 49 001 9 9405 49 002 2 9405 49 002 4 9405 49 002 9 9405 49 003 2 9405 49 003 4 9405 49 003 9" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции "прожекторы" коды "9405 40 100 2 9405 40 100 8" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "9405 41 001 2 9405 41 001 9 9405 42 001 2 9405 42 001 9 9405 49 001 9" ТН ВЭД ЕАЭС;

"тұрмыстық, оның ішінде шыршаға арналған жарық гирляндалар" деген позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "9405 30 000 1 9405 30 000 9" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "9405 31 000 0 9405 39 000 0" деген кодтармен ауыстырылсын;
б) 7-тармақтағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8536 20 100 8 8536 20 900 8" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "8536 20 100 7 8536 20 900 7" деген кодтармен ауыстырылсын;
в) 8-тармақта:
1-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 100 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 200 0" деген кодпен ауыстырылсын;
5-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 100 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 200 0" деген кодпен ауыстырылсын;
6-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8537 10 990 0 8537 20 910 0" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "8537 10 980 0 8537 20 920 0" деген кодтармен ауыстырылсын;
8-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8537 10 990 0 8537 20 910 0" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "8537 10 980 0 8537 20 920 0" деген кодтармен ауыстырылсын;
г) 9-тармақтағы:
4-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 100 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 200 0" деген кодпен ауыстырылсын;
6-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 100 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 200 0" деген кодпен ауыстырылсын;
7-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 100 0 8537 10 990 0 8537 20 910 0" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 200 0 8537 10 980 0 8537 20 920 0" деген кодтармен ауыстырылсын;
8-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8537 10 990 0 8537 20 910 0" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "8537 10 980 0 8537 20 920 0" деген кодтармен ауыстырылсын;
10-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 100 0 8537 20 910 0" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 200 0 8537 20 920 0" деген кодтармен ауыстырылсын;
11-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 100 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 200 0" деген кодпен ауыстырылсын;
12-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 100 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 200 0" деген кодпен ауыстырылсын;
13-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 100 0 8537 10 990 0 8537 20 910 0" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 200 0 8537 10 980 0 8537 20 920 0" деген кодтармен ауыстырылсын;
14-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8537 20 910 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8537 20 920 0" деген кодтармен ауыстырылсын;
15-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 100 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8535 30 200 0" деген кодпен ауыстырылсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2014 жылғы 16 қаңтардағы № 2 шешімімен бекітілген өздеріне қатысты кедендік декларация беру Кеден одағының "Техникалық құралдардың электр магниттік үйлесімділігі" техникалық регламентінің (КО ТР 020/2011) талаптарына сәйкестікті бағалау туралы құжатты (сәйкестікті бағалау жөнінде құжат туралы мәліметтерді) ұсынумен қатар жүретін өнімдердің тізбесінде:
а) 1-тармақта:

в позиции "гирлянды световые бытовые, в том числе елочные" коды "9405 30 000 1 9405 30 000 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "9405 31 000 0 9405 39 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
б) в пункте 7 коды "8536 20 100 8 8536 20 900 8" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "8536 20 100 7 8536 20 900 7" ТН ВЭД ЕАЭС;
в) в пункте 8:
в подпункте 1 код "8535 30 100 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8535 30 200 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 5 код "8535 30 100 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8535 30 200 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 6 коды "8537 10 990 0 8537 20 910 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "8537 10 980 0 8537 20 920 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 8 коды "8537 10 990 0 8537 20 910 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "8537 10 980 0 8537 20 920 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
г) в пункте 9:
в подпункте 4 код "8535 30 100 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8535 30 200 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 6 код "8535 30 100 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8535 30 200 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 7 коды "8535 30 100 0 8537 10 990 0 8537 20 910 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "8535 30 200 0 8537 10 980 0 8537 20 920 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 8 коды "8537 10 990 0 8537 20 910 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "8537 10 980 0 8537 20 920 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 10 коды "8535 30 100 0 8537 20 910 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "8535 30 200 0 8537 20 920 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 11 код "8535 30 100 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8535 30 200 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 12 код "8535 30 100 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8535 30 200 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 13 коды "8535 30 100 0 8537 10 990 0 8537 20 910 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "8535 30 200 0 8537 10 980 0 8537 20 920 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 14 код "8537 20 910 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8537 20 920 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 15 код "8535 30 100 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8535 30 200 0" ТН ВЭД ЕАЭС.
2. В перечне продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия (сведений о документе об оценке соответствия) требованиям технического регламента Таможенного союза "Электромагнитная совместимость технических средств" (ТР ТС 020/2011), утвержденном Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 января 2014 г. № 2:
а) в пункте 1:

2-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8479 89 970 8" деген кодТее "8479 89 970 7" деген кодпен ауыстырылсын;
4-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8479 89 970 8" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8479 89 970 7" деген кодпен, ЕАЭО СЭҚ ТН "8421 39 200 9" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8421 39 200 8" деген кодпен ауыстырылсын;
5-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8543 70 900 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8543 70 800 0" деген кодпен ауыстырылсын;
2-бағандағы 7-тармақша ЕАЭО СЭҚ ТН "9404 29" деген кодтан кейін ЕАЭО СЭҚ ТН "9404 40 000" деген кодпен толықтырылсын;
10-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8525 80" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8525 81 8525 83 8525 89" деген кодтармен ауыстырылсын;
12-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8504 40 300 9 8504 40 820 0 8504 40 900 0" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "8504 40 300 8 8504 40 830 0 8504 40 910 0 8541 59 000 0" деген кодтармен ауыстырылсын;
13-тармақшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8479 89 970 8" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8479 89 970 7" деген кодпен ауыстырылсын;
15-тармақшада:
"шағын люминесценттік, жарықдиодты электр шамдары" деген позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8539 50 000" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8539 52 000" деген кодтармен ауыстырылсын;
"жалпы мақсаттағы шырағдандар" деген позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "9405 10 210 9 9405 10 400 4 9405 10 400 5 9405 10 400 6 9405 10 400 7 9405 10 500 2 9405 10 500 8 9405 10 910 9 9405 10 980 3 9405 10 980 7 9405 20 110 9 9405 20 400 2 9405 20 400 3 9405 20 400 5 9405 20 400 6 9405 20 500 2 9405 20 500 8 9405 20 910 9 9405 20 990 2 9405 20 990 8 9405 40 310 9 9405 40 350 9 9405 40 390 2 9405 40 390 8 9405 40 910 9 9405 40 950 9 9405 40 990 9" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "9405 11 001 3 9405 11 001 4 9405 11 001 5 9405 11 001 9 9405 11 002 2 9405 11 002 9 9405 11 003 3 9405 11 003 9 9405 19 001 2 9405 19 001 5 9405 19 001 9 9405 19 002 9 9405 19 003 2 9405 19 003 9 9405 21 001 2 9405 21 001 3 9405 21 001 4 9405 21 001 9 9405 21 002 2 9405 21 002 9 9405 21 003 2 9405 21 003 9 9405 29 001 2 9405 29 001 4 9405 29 001 9 9405 29 002 9 9405 29 003 2 9405 29 003 9 9405 41 002 2 9405 41 002 9 9405 41 003 9 9405 42 002 2 9405 42 002 9 9405 42 003 9 9405 49 002 2 9405 49 002 4 9405 49 002 9 9405 49 003 2 9405 49 003 4 9405 49 003 9" деген кодтармен ауыстырылсын;
"аквариумдарға арналған шырағдандар" деген позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "9405 40 100 2 9405 40 100 8 9405 40 310 9 9405 40 350 9 9405 40 390 2 9405 40 390 8 9405 40 910 9 9405 40 950 9 9405 40 990 9" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "9405 41 001 2 9405 41 001 9 9405 41 002 2 9405 41 002 9 9405 41 003 9 9405 42 001 2 9405 42 001 9 9405 42 002 2 9405 42 002 9 9405 42 003 9 9405 49 001 9 9405 49 002 2 9405 49 002 4 9405 49 002 9 9405 49 003 2 9405 49 003 4 9405 49 003 9" деген кодтармен ауыстырылсын;
"топыраққа тереңдетіле орнатылатын шырағдандар" деген позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "9405 40 100 2 9405 40 100 8 9405 40 310 9 9405 40 350 9 9405 40 390 2 9405 40 390 8 9405 40 910 9 9405 40 950 9 9405 40 990 9" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "9405 41 001 2 9405 41 001 9 9405 41 002 2 9405 41 002 9 9405 41 003 9 9405 42 001 2 9405 42 001 9 9405 42 002 2 9405 42 002 9 9405 42 003 9 9405 49 001 9 9405 49 002 2 9405 49 002 4 9405 49 002 9 9405 49 003 2 9405 49 003 4 9405 49 003 9" деген кодтармен ауыстырылсын;

в подпункте 2 код "8479 89 970 8" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8479 89 970 7" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 4 код "8479 89 970 8" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8479 89 970 7" ТН ВЭД ЕАЭС, код "8421 39 200 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8421 39 200 8" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 5 код "8543 70 900 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8543 70 800 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
подпункт 7 в графе 2 после кода "9404 29" ТН ВЭД ЕАЭС дополнить кодом "9404 40 000" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 10 код "8525 80" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "8525 81 8525 83 8525 89" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 12 коды "8504 40 300 9 8504 40 820 0 8504 40 900 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "8504 40 300 8 8504 40 830 0 8504 40 910 0 8541 59 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 13 код "8479 89 970 8" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8479 89 970 7" ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 15:
в позиции "лампы электрические компактные люминесцентные, светодиодные" код "8539 50 000" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8539 52 000" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции "светильники общего назначения" коды "9405 10 210 9 9405 10 400 4 9405 10 400 5 9405 10 400 6 9405 10 400 7 9405 10 500 2 9405 10 500 8 9405 10 910 9 9405 10 980 3 9405 10 980 7 9405 20 110 9 9405 20 400 2 9405 20 400 3 9405 20 400 5 9405 20 400 6 9405 20 500 2 9405 20 500 8 9405 20 910 9 9405 20 990 2 9405 20 990 8 9405 40 310 9 9405 40 350 9 9405 40 390 2 9405 40 390 8 9405 40 910 9 9405 40 950 9 9405 40 990 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "9405 11 001 3 9405 11 001 4 9405 11 001 5 9405 11 001 9 9405 11 002 2 9405 11 002 9 9405 11 003 3 9405 11 003 9 9405 19 001 2 9405 19 001 5 9405 19 001 9 9405 19 002 9 9405 19 003 2 9405 19 003 9 9405 21 001 2 9405 21 001 3 9405 21 001 4 9405 21 001 9 9405 21 002 2 9405 21 002 9 9405 21 003 2 9405 21 003 9 9405 29 001 2 9405 29 001 4 9405 29 001 9 9405 29 002 9 9405 29 003 2 9405 29 003 9 9405 41 002 2 9405 41 002 9 9405 41 003 9 9405 42 002 2 9405 42 002 9 9405 42 003 9 9405 49 002 2 9405 49 002 4 9405 49 002 9 9405 49 003 2 9405 49 003 4 9405 49 003 9" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции "светильники для аквариумов" коды "9405 40 100 2 9405 40 100 8 9405 40 310 9 9405 40 350 9 9405 40 390 2 9405 40 390 8 9405 40 910 9 9405 40 950 9 9405 40 990 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "9405 41 001 2 9405 41 001 9 9405 41 002 2 9405 41 002 9 9405 41 003 9 9405 42 001 2 9405 42 001 9 9405 42 002 2 9405 42 002 9 9405 42 003 9 9405 49 001 9 9405 49 002 2 9405 49 002 4 9405 49 002 9 9405 49 003 2 9405 49 003 4 9405 49 003 9" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции "светильники, углубляемые в грунт" коды "9405 40 100 2 9405 40 100 8 9405 40 310 9 9405 40 350 9 9405 40 390 2 9405 40 390 8 9405 40 910 9 9405 40 950 9 9405 40 990 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "9405 41 001 2 9405 41 001 9 9405 41 002 2 9405 41 002 9 9405 41 003 9 9405 42 001 2 9405 42 001 9 9405 42 002 2 9405 42 002 9 9405 42 003 9 9405 49 001 9 9405 49 002 2 9405 49 002 4 9405 49 002 9 9405 49 003 2 9405 49 003 4 9405 49 003 9" ТН ВЭД ЕАЭС;