Дәрілік нысандардың номенклатурасына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 51 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 30-бабына, 2014 жылғы 23 желтоқсандағы Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде медициналық заттар айналысының бірыңғай қағидаттары мен қағидалары туралы келісімнің 7-бабының 3-тармағына, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 26-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 172 шешімімен бекітілген Дәрілік нысандардың номенклатурасы мынадай мазмұндағы 23.311 позициясымен толықтырылсын:
"23.311.
перфузияға арналған ерітінді
ағзаны және тінді ишемиядан қорғау мақсатында тамыр ішіне және қуыс ішілік енгізуге арналған стерилді ерітінді".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О внесении изменения в Номенклатуру лекарственных форм
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 марта 2022 года № 51.
В соответствии со статьей 30 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, пунктом 3 статьи 7 Соглашения о единых принципах и правилах обращения лекарственных средств в рамках Евразийского экономического союза от 23 декабря 2014 года, пунктом 26 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному пунктом 26 Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Дополнить Номенклатуру лекарственных форм, утвержденную Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 декабря 2015 г. № 172, позицией 23.311 следующего содержания:
"23.311.
раствор для перфузий
стерильный раствор для внутрисосудистого и внутриполостного введения с целью сохранения органов и тканей от ишемии".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович