Еуразиялық экономикалық комиссия департаменттерінің штат санына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 52 шешімі.
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № қосымша) 24-тармағының 6-тармақшасына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2016 жылғы 12 ақпандағы № 1 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссия департаменттерінің штат санына өзгерістер енгізілсін.
2. Еуразиялық экономикалық комиссияның Ақпараттық технологиялар департаментінің штат санын арттыру Еуразиялық экономикалық комиссияның Хаттама және ұйымдастырушылық қамтамасыз ету департаментінің бос лауазымдарын қысқарту есебінен жүзеге асырылсын.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан
М. Григорян
И. Петришенко
Б.Сұлтанов
А.Кожошев
А. Оверчук
Еуразиялық экономикалық
комиссия Кеңесінің
2022 жылғы 15 сәуірдегі
№ 52 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия департаменттерінің
штат санына енгізілетін
ӨЗГЕРІСТЕР
Еуразиялық экономикалық комиссия департаменттерінің штат санының екінші графасында:
он екінші позициядағы "69" деген цифрлар "66" деген цифрлармен ауыстырылсын;
отыз бесінші позициядағы "42" деген цифрлар "45" деген цифрлармен ауыстырылсын.

О внесении изменений в штатную численность департаментов Евразийской экономической комиссии
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 15 апреля 2022 года № 52.
В соответствии с подпунктом 6 пункта 24 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Внести в штатную численность департаментов Евразийской экономической комиссии, утвержденную Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 12 февраля 2016 г. № 1, изменения согласно приложению.
2. Увеличение штатной численности Департамента информационных технологий Евразийской экономической комиссии осуществить за счет сокращения вакантных должностей Департамента протокола и организационного обеспечения Евразийской экономической комиссии.
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
Б. Султанов
А. Кожошев
А. Оверчук
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Совета
Евразийской экономической комиссии
от 15 апреля 2022 г. № 52
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в штатную численность департаментов Евразийской экономической комиссии
В графе второй штатной численности департаментов Евразийской экономической комиссии:
в позиции двенадцатой цифры "69" заменить цифрами "66";
в позиции тридцать пятой цифры "42" заменить цифрами "45".