Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының Регламентіне толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының 2006 жылғы 17 қаңтардағы N 276-III Қаулысы
"Қазақстан Республикасының Парламенті және оның депутаттарының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңы 14-бабының 2-тармағына және Парламент Сенаты Регламентінің 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының Регламенті мынадай мазмұндағы 81-1, 81-2 және 81-3-тармақтармен толықтырылсын:
"Әлеуметтік-экономикалық блок министрлері қызметтеріне
кандидатураларды алдын ала талқылау
81-1. Премьер-Министрдің әлеуметтік-экономикалық блок министрінің кандидатурасы жөніндегі ұсынымын Сенаттың тиісті бейіндік комитеті өзінің отырысында қарайды.
81-2. Әлеуметтік-экономикалық блок министрі қызметіне кандидатура жөніндегі ұсыным Парламент Сенатына жазбаша нысанда енгізіледі.
81-3. Мәселені комитет отырысында қараған кезде кандидатураны қызметке Премьер-Министр немесе ол уәкілдік берген лауазымды адам ұсынады.
Ұсынылған кандидатура жөнінде комитеттің қорытындысы қабылданады, ол Премьер-Министрге жіберіледі.".
Қазақстан Республикасы
Парламенті Сенатының
Төрағасы

О внесении дополнений в Регламент Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление Сената Парламента Республики Казахстан от 17 января 2006 года N 276-III
В соответствии с пунктом 2  статьи 14 Конституционного закона Республики Казахстан "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов" и  пунктом 1 Регламента Сената Парламента Сенат Парламента Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Дополнить Регламент Сената Парламента Республики Казахстан пунктами 81-1, 81-2 и 81-3 следующего содержания:
"Предварительное обсуждение кандидатур на должности
министров социально-экономического блока
81-1. Представление Премьер-Министра по кандидатуре министра социально-экономического блока рассматривается соответствующим профильным комитетом Сената на его заседании.
81-2. Представление по кандидатуре на должность министра социально-экономического блока вносится в Сенат Парламента в письменной форме.
81-3. При рассмотрении вопроса на заседании комитета кандидатуру на должность представляет Премьер-Министр или уполномоченное им должностное лицо.
По представленной кандидатуре принимается заключение комитета, которое направляется Премьер-Министру.".
Председатель
Сената Парламента Республики
Казахстан