М.Т.Әлімбеков туралы
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 324-IV Қаулысы
Қазақстан Республикасы Конституциясы 55-бабының 1) тармақшасына  және 82-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты қаулы етеді:
Мұсабек Тұрғынбекұлы Әлімбеков Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Төрағасы қызметіне сайлансын.
Қазақстан Республикасы
Парламенті Сенатының Төрағасы                    Қ. Тоқаев

Об Алимбекове М.Т.
Постановление Сената Парламента Республики Казахстан от 3 апреля 2009 года № 324-IV
В соответствии с подпунктом 1) статьи 55 и пунктом 1 статьи 82 Конституции Республики Казахстан Сенат Парламента Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
Избрать Алимбекова Мусабека Тургынбековича на должность председателя Верховного суда Республики Казахстан.
Председатель
Сената Парламента Республики
Казахстан                                  К. Токаев