Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының құрылымына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 3 қазан 1994 ж. N 1876. Kүшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995.10.20. N 2565 Жарлығымен. ~U952565
"Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 20 мамырдағы N 1706 Қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының құрылымын жетiлдiру мақсатында қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Аппаратында Аппараттың
және Қазақстан Республикасы Президентi жанындағы құрылымдық
бөлiмшелердiң жалпы саны шегiнде:
- заңдылықты, құқық тәртiбiн және сот реформасын қамтамасыз
ету;
- қоғамдық-саяси бөлiмдер құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының Басшысы
штат кестесiне қажеттi өзгерiстер енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений в стpуктуpу Аппаpата Пpезидента Республики Казахстан
Постановление Пpезидента Республики Казахстан от 3 октябpя 1994 г. N 1876. Утратило силу - Указом Пpезидента РК от 20 октябpя 1995 г. N 2565
В целях совершенствования структуры Аппарата Президента Республики Казахстан, утвержденной постановлением Президента Республики Казахстан от 20 мая 1994 года N 1706 "Вопросы Аппарата Президента Республики Казахстан", постановляю:
1. Образовать в Аппарате Президента Республики Казахстан в пределах общей численности Аппарата и структурных подразделений при Президенте Республики Казахстан следующие отделы:
- обеспечение законности, правопорядка и судебной реформы;
- общественно-политический.
2. Руководителю Аппарата Президента Республики Казахстан внести необходимые изменения в штатное расписание.
Президент Республики Казахстан