Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының құрылымын iшiнара өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 1995 жылғы 7 ақпан N 2038. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995.10.20. N 2565 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының жұмыс тиiмдiлiгiн арттыру мақсатында қаулы етемiн:
1. Президенттiң Аймақтардағы өкiлдерi тобының және Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы таратылатын Бас бақылау инспекциясының негiзiнде Президент Аппаратының құрылымында Ұйымдастыру-бақылау басқармасы құрылсын.
Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының Басшысы штат кестесiне тиiстi өзгертулер енгiзсiн.
2. Мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 20 мамырдағы N 1706 Қаулысында:
3-тармақтағы "Бас бақылау инспекциясының төрағасын және" деген сөздер алынып тасталсын.
Қаулының қосымшасы "ұйымдастыру-бақылау басқармасы" деген сөздермен толықтырылып, одан "Бас бақылау инспекциясы" деген сөздер алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 28 қазандағы
N 1954 Қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Аппараты туралы Ережеде:
3-тармақтағы "бөлiмдер мен" деген сөздер "бөлiмдердiң,
басқармалардың және" деген сөздермен алмастырылсын;
4-тармақтағы "бөлiмдер" деген сөз "бөлiмдер, басқарамалар" деген
сөздермен алмастырылсын;
5-тармақтағы "бөлiмдерi" деген сөз  "бөлiмдерi, басқармалары мен
деген сөздермен алмастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О частичном изменении структуры Аппарата Президента Республики Казахстан
Постановление Президента Республики Казахстан от 7 февраля 1995 г. N 2038. Утратило силу - Указом Пpезидента РК от 20 октябpя 1995 г. N 2565
В целях повышения эффективности работы Аппарата Президента Республики Казахстан постановляю:
1. Образовать в структуре Аппарата Президента Организационно-контрольное управление на базе Группы Представителей Президента в регионах и упраздняемой Главной контрольной инспекции при Президенте Республики Казахстан.
Руководителю Аппарата Президента Республики Казахстан внести соответствующие изменения в штатное расписание.
2. Внести следующие изменения и дополнения:
- в постановление Президента Республики Казахстан от 20 мая 1994 г. N 1706:
в пункте 3 исключить слова "председатель Главной контрольной инспекции и";
приложение к постановлению дополнить словами "Организационно-контрольное управление", исключив из него слова "Главная контрольная инспекция";
- в Положение об Аппарате Президента Республики Казахстан,
утвержденное постановлением Президента Республики Казахстан от 28
октября 1994 г. N 1954:
в пункте 3 слова "отделов и" заменить словами "отделов,
управлений и";
в пункте 4 слова "отделы", "Отделах" заменить словами
"Отделы, управления", "отделах, управлениях";
в пункте 5 слово "отделов" заменить словами "отделов,
управлений и".
Президент Республики Казахстан