Қазақстан Республикасының Президентi Аппаратының құрылымын iшiнара өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 1995 жылғы 14 наурыз N 2095. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995.10.20. N 2565 Жарлығымен. ~U952565
Қазақстан Республикасының Президентi Аппаратының жұмысының тиiмдiлiгiн арттыру мақсатында қаулы етемiн:
1. Президент Аппаратының таратылатын Азаматтық және кешiрiм
жасау бөлiмiнiң негiзiнде Азаматтық бөлiмi және Кешiрiм жасау
бөлiмi құрылсын.
Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының Басшысы штат
кестесiне тиiстi өзгерiстер енгiзсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 20
мамырдағы N 1706 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзiлсiн:
- қаулының қосымшасы "Кешiрiм жасау бөлiмi", "Азаматтық
бөлiмi" сөздерiмен толықтырылсын, одан "Азаматтық және кешiрiм
жасау бөлiмi" сөздерi алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О частичном изменении структуры Аппарата Президента Республики Казахстан
Постановление Президента Рспублики Казахстан от 14 марта 1995 г. N 2095. Утратило силу - Указом Пpезидента РК от 20 октябpя 1995 г. N 2565
В целях повышения эффективности работы Аппарата Президента Республики Казахстан постановляю:
1. Образовать в структуре Аппарта Президента Отдел гражданства
и Отдел помилования на базе упраздняемого Отдела по гражданству и
помилованию.
Руководителю Аппарата Президента Республики Казахстан внести
соответствующие изменения в штатное расписание.
2. Внести в постановление Президента Республики Казахстан
от 20 мая 1994 года N 1706 следующие изменения и дополнения:
- приложение к постановлению дополнить словами "Отдел помилования",
"Отдел гражданства", исключив из него слова "Отдел по гражданству и
помилованию".
Президент
Республики Казахстан