Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкi туралы
Қазақстан Республикасы Пезидентiнiң Қаулысы 1995 жылғы 29 наурыздағы N 2154
Республикада төлем тәртiбiн қалпына келтiру, акцияларының бақылау пакетi мемлекет қарамағындағы төлем қабiлетi жоқ мемлекеттiк және акционерлiк кәсiпорындардың қаржылық жағдайын нығайту мақсатында қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi:
- Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiн төрт жылдан аспайтын мерзiмге құрсын;
- жыл сайын бюджеттердiң жобаларында Қазақстан Республикасының
мемлекеттiк Медетшi банкiнiң жарғылық қорын қалыптастыру  мен
толықтыруға қаражат көзделсiн;
- Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiнiң
аппаратын орналастыру үшiн Алматы қаласынан үй-жай бөлсiн және
осы қаулыдан туындайтын өзге де қажеттi шараларды жүзеге асыратын
болсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О госудаpственном Реабилитационном банке Республики Казахстан
Постановление Пpезидента Республики Казахстан от 29 маpта 1995 г. N 2154
В целях нормализации платежной дисциплины в республике, укрепления финансового состояния неплатежеспособных государственных и акционерных предприятий, контрольный пакет акций которых находится у государства, постановляю:
1. Кабинету Министров Республики Казахсатан;
- создать государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан на срок не более четырех лет;
- ежегодно предусматривать в проектах бюджетов средства на формирование и пополнение уставного фонда государственного Реабилитационного банка Республики Казахстан;
- выделить помещение в г. Алматы для размещения аппарата государственного Реабилитационного банка Республики Казахстан и осуществить иные необходимые мероприятия, вытекающие из данного постановления.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Президент Республики Казахстан