Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің ведомствоаралық комиссиялары туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің өкімі 2000 жылғы 10 ақпан N 120. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 26 Жарлығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 17.04.2019 № 26 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің қызметін қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қауіпсіздік Кеңесі қызметінің негізгі бағыттары бойынша:
1) сыртқы саясат мәселелері жөніндегі;
1-1) әскери қауiпсiздiк мәселелерi жөнiндегi;
2) ішкі қауіпсіздік мәселелері жөніндегі;
3) экономикалық қауіпсіздік мәселелері жөніндегі;
4) Қауіпсіздік Кеңесінің қызметін ақпараттық қамтамасыз ету жөніндегі;
5) дағдарыстық ахуалдарда басқару жөніндегі;
6) экологиялық қауіпсіздік мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиялар құрылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Президентінің 25.03.2002 N 320; 24.10.2003 N 425; 25.09.2006 N 68; 21.01.2009 N 292 Өкімдерімен.
2. Алып тасталды - ҚР Президентінің 21.01.2009 N 292 Өкімімен.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің:
"Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің ведомствоаралық комиссиялары туралы" 1999 жылғы 21 сәуірдегі N 41 ;
"Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің ведомствоаралық комиссиялары туралы" 1999 жылғы 22 қыркүйектегі N 80 өкімдерінің күші жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2000 жылғы 10 ақпандағы
N 120 өкіміне
N 2 қосымша
Ішкі қауіпсіздік мәселелері жөніндегі
Ведомствоаралық комиссияның
ҚҰРАМЫ
Ескерту. Құрам алып тасталды - ҚР Президентінің 21.01.2009 N 292 Өкімімен.

О межведомственных комиссиях Совета Безопасности Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 120. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 17 апреля 2019 года № 26.
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 17.04.2019 № 26.
В целях обеспечения деятельности Совета Безопасности Республики Казахстан:
1. Образовать по основным направлениям деятельности Совета Безопасности следующие межведомственные комиссии:
1) по вопросам внешней политики;
1-1) по вопросам военной безопасности;
2) по вопросам внутренней безопасности;
3) по вопросам экономической безопасности;
4) по информационному обеспечению деятельности Совета Безопасности;
5) по управлению в кризисных ситуациях;
6) по вопросам экологической безопасности.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными распоряжениями Президента РК от 25.03.2002 N 320 N020320_ ; от 24.10.2003 N 425 ; от 25.09.2006 N 68 ; от 21.01.2009 N 292 .
2. Исключен распоряжением Президента РК от 21.01.2009 N 292 .
3. Признать утратившим силу следующие распоряжения Президента Республики Казахстан:
от 21 апреля 1999 г. № 41 N990041_ "О межведомственных комиссиях Совета Безопасности Республики Казахстан";
от 22 сентября 1999 г. № 80 N990080_ "О межведомственной комиссии Совета Безопасности Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан
Приложение N 2
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 10 февраля 2000 г. N 120
Состав
межведомственной комиссии
по вопросам внутренней безопасности
Сноска. Состав исключен распоряжением Президента РК от 21.01.2009 N 292.