2000 жылы мәдени және гуманитарлық салалардағы қайырымдылық және демеушілік қызметі үшін Қазақстан Республикасы Президентінің Құрмет дипломымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі. 2001 жылғы 31 қаңтар N 200
2000 жылы мәдени және гуманитарлық салалардағы қайырымдылық және демеушілік қызметі үшін Қазақстан Республикасы Президентінің Құрмет дипломымен Қазақстан Республикасының азаматтары, шетел азаматтары және заңды тұлғалар қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес наградталсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2001 жылғы 31 қаңтардағы
N 200 өкімімен бекітілген
2000 жылы мәдени гуманитарлық салалардағы қайырымдылық
және демеушілік қызметі үшін Қазақстан Республикасы
Президентінің Құрмет дипломымен наградталған Қазақстан
Республикасы азаматтарының, шетел азаматтарының және
заңды тұлғалардың
ТІЗІМІ
Ахмад Икбаль               - "Central Asia Petroleum Ltd"
Саддыки                      компаниясының президенті,
Маңғыстау облысы
Әнес Ғарифолла             - "Арыс" Қазақстанның қуғын-
Қабдолқайырұлы               сүргінге ұшыраған зиялы
қауымның мұраларын зерттеу
қорының құрылтайшы президенті,
Алматы қаласы
Беляев Андрей              - "Валют-Транзит" қаржы акционерлік
Андреевич                    ассоциациясының президенті,
Қарағанды облысы
Гриненко Валерий           - "Феррохром" ашық акционерлік
Иванович                     қоғамының бас директоры,
Ақтөбе облысы
Долгих Сергей              - "Атыраубалық" ашық акционерлік
Николаевич                   қоғамының президенті,
Атырау облысы
Ермегияев Амангелді        - "Алматықұрылыс" акционерлік
Дінұлы                       қоғамының президенті,
Алматы облысы
Жақсыбеков Серік           - "Цесна" корпорациясы
Рыскелдіұлы                  басқармасының төрағасы,
Астана қаласы
Келжанов Құралбек          - "Orix Kazakhstan Energy
Қошкелдіұлы                  Company" компаниясының Үкіметпен
байланыс жөніндегі директоры,
Алматы қаласы
Қанапиянов Ерұлан          - "Қазақстан-Австралия" іскерлік
Мұсаханұлы                   және мәдени ынтымақтастық
ассоциациясының президенті,
Алматы қаласы
Құрбанбаев Мұрат           - "Өзенмұнайгаз" ашық акционерлік
Ізбергенұлы                  қоғамының президенті,
Маңғыстау облысы
Куркаев Ислам              - "Жәйрем кен-байыту комбинаты"
Сұлтанұлы                    ашық акционерлік қоғамының
Директорлар кеңесінің төрағасы,
Қарағанды облысы
Махмадов Сұлтан            - "БМ" жауапкершілігі шектеулі
Баудинұлы                    серіктестігінің бас директоры,
Жамбыл облысы
Мұсаев Тахир               - "Мұсаев" шаруа қожалығының
Әскерұлы                     басшысы, Солтүстік Қазақстан
облысы
Попович Никола             - "Қазмырыш" ашық акционерлік
қоғамының президенті,
Шығыс Қазақстан облысы
Рүстембаев Әбдуәзім        - "Еуроазиялық энергетикалық
Әбдуғаниұлы                  корпорация" ашық акционерлік
қоғамының президенті,
Павлодар облысы
Өтепбергенов Өтесін        - "Тоқмансай" жауапкершілігі
Өтепбергенұлы                шектеулі серіктестігінің
директоры, Ақтөбе облысы
Хашим Джоджо Хади          - "Қаражанбасмұнай" ашық
Кусумо                       акционерлік қоғамының президенті,
Маңғыстау облысы
Ысқақов Марат              - "Туған жер" жауапкершілігі
Хабиболлаұлы                 шектеулі серіктестігінің бас
директоры, Солтүстік Қазақстан
облысы
"Атамұра" корпорациясы
"Қазақмыс" корпорациясы
"Қазгермұнай" бірлескен кәсіпорыны
"Эксон Мобил" корпорациясының "Мобил Ойл Қазақстан Инк." компаниясы
"Филипп Моррис Қазақстан" ашық акционерлік қоғамы
"Шеврон Мұнайгаз Инк." компаниясы

О награждении Почетным дипломом Президента Республики Казахстан за благотворительную и спонсорскую деятельность в культурной и гуманитарной сферах в 2000 году
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 200
Наградить Почетным дипломом Президента Республики Казахстан за благотворительную и спонсорскую деятельность в культурной и гуманитарной сферах в 2000 году граждан Республики Казахстан, иностранных граждан и юридические лица согласно прилагаемому списку.
Президент
Республики Казахстан
Утвержден
распоряжением Президента
Республики Казахстан
от 31 января 2001 г. N 200
Список
граждан Республики Казахстан, иностранных граждан
и юридических лиц, награжденных Почетным дипломом
Президента Республики Казахстан за благотворительную
и спонсорскую деятельность в культурной и гуманитарной
сферах в 2000 году
Анес Гарифолла                - учредитель-президент общественного
Кабдолкайырулы                  фонда изучения наследия репрессированной
интеллигенции Казахстана "Арыс", город
Алматы
Ахмад Икбаль                  - президент компании "Сеntrаl Asia Petroleum
Саддыки                         Ltd", Мангистауская область
Беляев Андрей                 - президент финансово-промышленной ассоциации
Андреевич                       "Валют-Транзит", Карагандинская область
Гриненко Валерий              - генеральный директор открытого
Иванович                        акционерного общества "Феррохром",
Актюбинская область
Джаксыбеков Серик             - председатель правления корпорации "Цесна",
Рыскельдинович                  город Астана
Долгих Сергей                 - президент открытого акционерного общества
Николаевич                      "Атыраубалык", Атырауская область
Ермегияев Амангельды          - президент акционерного общества
Динович                         "Алматыкурылыс", Алматинская область
Искаков Марат                 - генеральный директор товарищества с
Хабибулович                     ограниченной ответственностью "Туган жер",
Северо-Казахстанская область
Канапьянов Ерулан             - президент ассоциации делового и
Мусаханович                     культурного сотрудничества "Казахстан-
Австралия", город Алматы
Кельджанов Куралбек           - директор по связям с Правительством
Кошкельдиевич                   Республики Казахстан компании "Оriх
Каzакhstаn Еnегgу Сомраnу", город Алматы
Курбанбаев Мурат              - президент открытого акционерного общества
Избергенович                    "Озенмунайгаз", Мангистауская область
Куркаев Ислам                 - председатель Совета директоров открытого
Султанович                      акционерного общества "Жайремский горно-
обогатительный комбинат", Карагандинская
область
Махмадов Султан               - генеральный директор товарищества с
Баудинович                      ограниченной ответственностью "БМ",
Жамбылская область
Мусаев Тахир                  - глава крестьянского хозяйства "Мусаев",
Аскерович                       Северо-Казахстанская область
Попович Никола                - президент открытого акционерного общества
"Казцинк", Восточно-Казахстанская область
Рустамбаев Абдуазим           - генеральный директор открытого
Абдуганиевич                    акционерного общества "Евроазиатская
энергетическая корпорация", Павлодарская
область
Утепбергенов Утесин           - директор товарищества с ограниченной
Утепбергенович                  ответственностью "Токмансай",
Актюбинская область
Хашим Джоджо                  - президент открытого акционерного
Хади Кусумо                     общества "Каражанбасмунай", Мангистауская
область
Корпорация "Атамура"
Корпорация "Казахмыс"
Совместное предприятие "Казгермунай"
Компания "Мобил Ойл Казахстан Инк." корпорации "Эксон Мобил"
Открытое акционерное общество "Филип Моррис Казахстан"
Компания "Шеврон Мунайгаз Инк."
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)