Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 21 қаңтардағы N 3831 өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 4 шілдедегі N 390 Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің "Тұрмысы төмен азаматтарды қолдау жөніндегі Жалпыұлттық қордың Қамқоршылар кеңесі туралы" 1998 жылғы 21 қаңтардағы N 3831 өкімінің (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 1, 3-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О признании утратившим силу распоряжения Президента Республики Казахстан от 21 января 1998 года N 3831
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 390
Признать утратившим силу распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 января 1998 года N 3831 "О Попечительском совете Общенационального фонда по поддержке малообеспеченных граждан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 1, ст. 3).
Президент
Республики Казахстан