Қазақстан Республикасының Президентінің 2002 жылғы 29 қазандағы N 353 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 6 тамыздағы N 402 өкімі. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
"2003 жылы Ресейдегі Қазақстан жылын өткізу жөніндегі іс-шараларды дайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 қазандағы N 353 (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 37, 385-құжат)  өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
"Мұхамеджанов         - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бауыржан Әлімұлы        Министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары",
"Беркімбаева          - Қазақстан Республикасының Білім
Шәмша Көпбайқызы        және ғылым министрі",
"Жақсыбеков           - Астана қаласының әкімі",
Әділбек Рыскелдіұлы
"Есенбаев             - Қазақстан Республикасының
Мәжит Тілеуұлы          Индустрия және сауда министрі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыңбаев              - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сауат Мұхаметбайұлы     Министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары",
"Құлекеев             - Қазақстан республикасының Білім
Жақсыбек Әбдірахметұлы  және ғылым министрі",
"Досмұханбетов        - Астан қаласының әкімі",
Темірхан Мыңайдарұлы
"Жақсыбеков           - Қазақстан Республикасының
Әділбек Рыскелдіұлы     Индустрия және сауда министрі".
Қазақстан Республикасының
Президенті
Астана, 2003 жылғы 6 тамыз
N 402

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 29 октября 2002 года N 353
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 августа 2003 года N 402. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 29 октября 2002 года N 353 "О подготовке мероприятий по проведению в 2003 году Года Казахстана в России" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 37, ст. 385) следующие изменения:
строки:
"Мухамеджанов            - Заместитель Премьер-Министра
Бауржан Алимович           Республики Казахстан, заместитель
председателя",
"Беркимбаева             - Министр образования и науки
Шамша Копбаевна            Республики Казахстан",
"Джаксыбеков             - аким города Астаны",
Адильбек Рыскельдинович
"Есенбаев                - Министр индустрии и торговли
Мажит Тулеубекович         Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Мынбаев                 - Заместитель Премьер-Министра
Сауат Мухаметбаевич        Республики Казахстан, заместитель
председателя",
"Кулекеев                - Министр образования и науки
Жаксыбек Абдрахметович     Республики Казахстан",
"Досмуханбетов           - аким города Астаны",
Темирхан Мынайдарулы
"Джаксыбеков             - Министр индустрии и торговли
Адильбек Рыскельдинович    Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан