В.М.Борисов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 9 шілдедегі N 486 Өкімі
Владимир Михайлович Борисов басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитеттің төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Борисове В.М
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 9 июля 2004 года N 486
Освободить Борисова Владимира Михайловича от должности Председателя Комитета по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан